Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baba Jagga

topik dla Fasolki

Polecane posty

ja nie wiem czy będzie się czym chwalić bo jedyne co w życiu upiekłam to ciasteczka owsiane:O jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć po co piec ciasto skoro w sklepie są gotowe:P weekend minął jak zwykle szybko i bez sensu:O a Tobie?:D mam nadzieje ze lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to pewnie świetnie gotujesz :D ja się swoimi zdolnościami kulinarnymi chwalić nie będę :O :D jak to po co piec ciasto? żeby mieć satysfakcję, że się coś samemu zrobiło :P mnie też minął szybko, a co do sensu.... jeśli jakiś sens ma umieranie z powodu zatrucia niewiadomo czym, to powiedzmy, ze sensu było aż nadto :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,to współczuję:( gotować umiem i lubię ;) hmmm...satysfakcję wole czerpać z...czegoś innego:D poza tym cukiernicy też muszą z czegoś żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już jest ok ;) aczkolwiek ograniczyłam się dziś do kiślu i suchych bulek :D a teraz delektuję się miętą :P :D na mnie cukiernicy raczej nie zarobią :P chyba, ze w tłusty czwartek :D to z czego czerpiesz satysfakcję w takim razie? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z twórczości:P :D więcej nie napisze bo jesteśmy w dziale uczuciowym:P ja zaraz mykam na serial-dziś CSI a jam uzależniona;) tak więc chwilowo się żegnam-wrócę po 22;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, bo jak sama nazwa wskazuje tu się wyłącznie o uczuciach pisze :P :D hehe, to jestem w lepszej sytuacji, bo mam telewizor przed sobą :P mam nadzieję, że od Kości nie jesteś uzależniona :O albo nie daj Boże od Teraz albo nigdy :O :P to na razie w takim razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga _______-
wylogowałam się juz:D od kości byłam uzależniona-ale te odcinki które teraz lecą juz oglądałam😭 a to mój ulubiony serial:P na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby moje samopoczucie było związane z widzeniem jastrzębia to nie byloby problemu ;) o to chodzi, ze jadlam to co zwykle :O a dziś to prawie nic :O dobra, może nie umrę :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki co linki były na ogólnym?:D tez robiłam,nawet dwa-między nimi jakieś 20 lat różnicy było:D no ale wg nich jeszcze trochę9odpukać) pociągnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×