Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Siedzę i czytam wszystkie artykuły na temat ciąży tak bardzo chciałabym zobaczyć te 2 kreseczki ostatnią miesiączkę miałam 24.09.2008r( trwała 7dni, cykl trwa z reguły 31 dni) kochaliśmy się z mężem 12.10, 13.10, 14.10 czy możliwe jest że będę mamą wiem że na test za wcześnie ale może kiedy mogę najwcześniej zrobić test Dziewczyny pomocy bo zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Hej Karola, Ja podobnie :) tzn kochalismy sie 11, 12, 13 i 14.10. (wtedy mialam dni plodne) a okres powinnam dostac pod koniec pazdziernika, ale u mnie nigdy nic nie wiadomo, bo mam nieregularne cykle ... Zobaczymy, co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1988 to twoja data ur
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze powodzenia - sam etap przed testem, pozniej po tescie, cala ciaza i pewnie dalsze zycie z dzieckiem bedzie wymagac duzo cierpliwosci - chyba kobieta uczy sie jej od poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiedziec to mozna "pogode na jutro", ale to czy jest sie w ciazy - przychodzi po malu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Chyba musimy poczekac do konca miesiaca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfigielek
Hej, myśmy próbowali 9.10,11, 13 i 15. Też chcemy mieć baby. To nasze pierwsze starania. Ale jak na złość coś mi się wydłuża cykl. Stosuję NPR, więc wiem dokładnie co się dzieje. Dopiero dzisiaj mi lekko temp skoczyła (tylko z 36,5 na 36,8) i jajniki mnie bolą od wczoraj, więc może wkońcu przyszła owulation:) Jeśli tak, to jest jakaś szansa:) Będziemy jescze próbować. Może się uda. Myśłę jeszce o zakupie testu owulacyjnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
No to juz jestesmy we 3 :) Zdaje sie, ze topiki o starajacych sie ciesza sie duzym powodzeniem, bo sporo ich jest. Mam nadzieje, ze nasz bedzie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriasS
Jesteśmy już cztery :) Ja również staram się o dziecko. Niestey za mną kilka nieudanych prób. Mam nadzieję, że ten miesiąc będzie szczęsliwy, czego życzę sobie i Wam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfigielek
Hej, kolejny dzień niepewności... Dzisiaj mialam temp. 36.9 Trzeci dzień bolą mnie jajniki. A dzisiaj od rana jakoś tak mi co chwilę słabo i mam uderzenia gorąca. Nie wiem czy to oznaka owulacji czy czegoś innego... Dodam że to już 29 dc. A cykle mam 29-31 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
mfigielek - to juz końcówka cyklu, niedługo będziesz wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
oj, to chyba odwronie jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja116
hej dziewczyny, dolaczam sie do was w oczekiwaniu, seks 5.10 7.10 8.10 10.10 napewno dni płodne, no ale zrobilam dzis test i negatywny, do okresu 2 -4 dni, temperaturka od kilka dni ponad 37, biale mleczne uplawy, bolal brzuch w ten dni, i czekam? mam nadzieje ze test pokazał źle, w konuc są takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfigielek
1234 woman - chociaż nie wiem czy mi się poprostu cykl nie wydłużył, bo to nie jest normalne żeby mieć owulację (jeśli tak rzeczywiście jest) w 28-29 dc. Na wakcjach, w sierpniu miałam podobnie (cykl trwał aż 41 dni), ale wtedy pojechałam nad morze na 2 tyg i ttm sobie to tłumaczyłam. Następnym już był ok -29 dc. A teraz widzę, że znowu się coś pokićkało. Jednak mam nadzieję, że może jednak dobrze się pokićka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfigielek
Ja 116 -po owulacji aż do @ jest zawsze wyższa temp. A ból może być spowodowany napięciem przed @. Chyba że znasz swoje ciało dokładnie i twój organizm się tak nie zachowuje przed @. Mnie zawsze parę dni tak boli brzucg i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja116
brzuch bolal, kilka dni po seksie, teraz nie boli, a temperatura spada przed okreseme do jakiej temperatury? i ile czasu przed? czy test robiony 4 dni wczesniej mogl wyjsc negatywny? a moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja116
a kiedy powinnas @ dostac? ja w dni plodne 4 razy sie kochalam, dlatego czekam, nie rob testu, zyj w niepewnosci, lepsze to niz tak jak ja test negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×