Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

moj e-mail to moncia6@op.pl i piszcie bo mam propozycje pewna Lonka wie o co chodzi ;) ASienka pisalam do ciebie e-maila ale widocznie nie doszedl bo nic nie odpisalas :( a tutaj nie mam zamiaru juz wiecej pisac tym bardziej co sie u mnie dzieje.... Bylo fajnie "przejsc" cala ciaze z Wami ale jak zaczely sie pewne osoby wtracac to teraz nie ma sensu tu pisac. Karola czekam na odpowiedz chyba ze nie wiesz co odpisac a to juz jest wtedy inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba inwestować w rzeczy przydatne i takie które mają sens a nie szmatki z których dziecko wyrasta w tempie ekspresowym! i masz rację dla mnie ważniejsze od firmowych ciuszków jest bezpieczeństwo mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Ciebie mooncia to ja po prostu nie wiem kto pisze prawdę a kto się podszywa, nie twierdzę że to akurat ty ale mogła zamieszać każda ... stąd taka a nie inna decyzja. Dziewczyny jak coś to kontakt na e-mail demolka1988@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ciuszki z ciucholandu są gorsze niz te nowe z firmowego sklepu?? Ja też chodzę po ciucholandach i jak znajduje cos fajnego to kupuje. To prawie to samo co kupowanie uzywanych ubranek na allegro. I nie sadze, ze sa gorsze. Dziecku bedzie bez roznicy czy bedzie mialo nowe czy uzywane ubranka, wazne ze bedzie kochane przez swoich rodzicow!!! Skoro Karola odlozyla sobie pieniadze na fotelik i miala taki cel to super. Ja tez kupie nowy fotelik, jednak tanszy bo niestety niestac mnie na drozszy, a ubranka tez kupuje uzywane. Dzieci szybko wyrastaja z ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Dziewczyny zmienmy temat bo nie ma sensu tego ciagnac...a co do Karoli to nie rozumiem jednego czy ja Ci cos zrobilam, ze wykasowalas mnie ze znajomych z nk???...nie rozumiem poprostu niektorych zachowan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
to moj meil ilona_pypno@op.pl jak cos to piszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
to mojmeil pypno_ilona@op.pl, tamten jest nieprawidlowy - pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuupppppppppppp
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
No wlasnei dziewczyny zagladacie tu czasem?? co u Was?pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla3
słuchajcie dzisiaj mialam dostać okres ale go nie ma wiec zrobilam test wyszly 2 kreski z tym ze jedna bladziutka chcialam sie upewnic i wlasnie zrobilam 2 test a wyszla jednak kreska centralnie na srodku . co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
ze to prawdopodobnie ciaza;), slaba kreska tez o tym swiadczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała...
Witajcie Kochane. Przeczytałam Wasz topik i smutni że tak ciekawe forum umarło. Malwinko jak tam u Ciebie? Załozycielka topiku tez uciekła?:( Asieńka? Dziewczyny opowiadajcie co tam u Was? Gorąco pozdrawiam:) I czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Witam, tez zaluje... ze tak sie sprawy potoczyly z tym forum:(, a Ty kim jestes mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny mam do was pytanie , może jesteście bardziej doświadczone niż ja . więc dzisiaj robiłam test i wyszły mi dwie kreseczki , ale jedna słaba , więc to jakiś 4 tydzień, bo okres mi sie spoźnia 3 dni , ale nie o to chce zapytać, bo test mówi że jestem w ciąży , ale przestały mnie boleć piersi a zawsze tak miałam kiedy okres sie pojawił teraz sie nie pojawił a ból piersi po prostu zniknął ....czy to coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
cześć, witam wszystkie staraczki i oczekujące :) dziewczyny, nie wiem już sama co mam o tym myśleć, nie chcę się nakręcać, ale muszę się wygadać... od roku staramy się o bejbi i nic ma pco, w tym cyklu 16-25dc brałam duphaston, ostatni okres miałam 28/05/11. W moją owulkę tj 11.06, brykaliśmy przed i po ok 2 dni :) od kilku dni bolą mnie sutki i piersi od strony pach, a nigdy nawet przed okresem tego nie miałam, 3,4,5, dni temu bolał mnie brzuch jak na okres dziś pobolewa, kłuje, od czasu do czasu, wczoraj miałam gęsty, biały grudkowaty śluz, nie jest to na pewno infekcja, regularnie chodzę na wizyty, dziś jest ale rzadszy bez grudek, poza tym wczoraj i dziś sprawdzałam temp. i wczoraj było 36,8, a dziś jest 37,4. Dziś zrobiłam test , negatywny :( nie wiem o co kaman, może za wcześnie, od ostatniego owulacyjnego przytulanka dziś mija 8 dni... co myślicie? ja chyba już szleję... co myślicie? ciąża? tak bym chciała :( ... napiszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGNISZ nie chcę Cię martwić ale ja miałam i mam to samo tylko że u mnie było to 2 miesiące temu ale i tak dostałam miesiączkę poprzednia miesiączka mi się opóźniła o 3 dni więc zrobiłam test wyszedł negatywny a następnego dnia dostałam miesiączkę po miesiączce poszłam do ginekologa i stwierdził brak ciąży a objawy się nasilały już miałam mdłości i kręciło mi się w głowie i dalej tak jest a do tego wieczorami mój brzuch staje się taki napięty i boli tak samo jak byłam w Ciąży z moją córeczką mam takie same objawy jak bym była W CIĄŻY a nie jestem :( Mi jest ciężko wytłumaczyć co mi jest a Lekarz nie potrafi wyjaśnić najpierw serie badań muszę porobić a potem się zobaczy co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
prowokacyjna jaki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hehehehe znalazłam temat sprzed 3 lat w którym przeżywam ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Jaka ja tu młoda byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×