Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

rozumie co masz na mysli mowiac ze jestes za granica, moze sprobuj jakis domowych sposobow na bole zoladka itp, herbatki ziolowe, moze jednak jestes w ciazy, tylko masz male stezenie hormonu hcg i test nie wykazal, a niektore ciezarne mmaja okres nawet przez pierwsze miesiace ciazy, wiec uwazaj z lekami zeby czasem nie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Karola, mi też się wydaje, że ten topik umrze :) Dzidzia - niezbyt wiemy o co ci chodzi. Żadna z nas nie miała takich objawów. To ty czujesz, kiedy z twoim organizmem jest coś nie tak. Jeżeli mimo okresu i negatywnego testu czujesz się źle, to idź do lekarza. Jeżeli nie jest aż tak źle, to spróbuj domowych sposobów, czyli jeżeli to są bóle żoładka to zioła, krople itp. Ciężko nam na odległość określić co ci jest, zwłaszcza, że nie jesteśmy lekarzami, a przynajmniej ja nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za mile slowa i sorki karola mialam kijowe dni ale tutaj lekarze sa inni wszystko lecza paracetamolem postaram sie jutro pójsc to wam dam znac a dziewczyny jeszcze jestescie tutaj nie pozwólmy zeby ten topik zanikl pojawiajmy sie pozdrowionka dla wszystkich i glówki do góry :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Hej dziewczyny, ale bym chciala, zeby nam sie udalo ! :) Wtedy bysmy mialy inne tematy i chyba wiecej do pogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Ja tez wlasnie myslalam o wpadkach - tyle sie ich zdarza, a tu jak czlowiek chce, ba, wszyscy - rodzice i dziadkowie marza o nowym czlonku rodziny to nici. W sumie jak sie tak zastanowic,ze jajo zdolne jest do zaplodnienia 12 godzin, a gdzies tam nawet czytalam, ze 6, to rzeczywiscie nie powinno byc tyle wpadek. A jednak ... Tak to chyba po prostu w zyciu jest, ze zawsze czegos sie chce, ale nie zawsze ma sie to na zawolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka to znów ja karola mam wizyte na nastepny tydzien z tego wszystkiego zrobilam 2 testy jeden wyszedl na nie a drugi byl tak malo widoczny ale wyszedl pozytywny dowiem sie w nastepnym tygodniu a co u was dziewczynki pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z moim szczesciem napewno nie bedzie:) ale glowa do góry dziewczyny i nam sie uda prawda:) pozdrowionka dla wszystkich na tym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola myla sie moja kolezanka zrobila 2 testy jakis tydzien temu i oba wyszly pozytywnie a poszla do lekarza na badanie krwi i wyszlo jej ze nie jest ale karola dzieki zamile slowa zobaczymy co powie lekarz milego wieczorku dziewczyny wam zycze ja lece spad bo jutro rano do pracy wstaje pozdrowionka i napewno dam znac co powiedzial lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny też marzę o dziecku, bezskutecznie od 1,5 roku ale jestem dobrej myśli :) Właśnie jestem w trakcie starań, zresztą co do godziny wyznaczone przez moją gin, trzymajciE kciuki a ja za was :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gabrysiu na naszym Topiku:) dziewczyny myślmy pozytywnie;) a ja mam nadzieje ze w grudniu nam sie uda bo teraz to chyba za wczesnie bylo:) no ale coz tak byl moj mąz wiec chcielismy sie soba nacieszyc. Kiedys w koncu trafimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Hej Gabrysia, Mowisz, ze wyznaczone prawie co do godziny ? Wow! To macie duze szanse. Trzymamy kciuki w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe koleżanki:) a ktoś tu krakał że wątek umiera a to n odwrót ODRADZA się:) co z Lady Love???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Na poczatku to sie zanosilo na wymarcie :) Jak patrzylam na inne topiki,a tam podczas 1 dnia dziesiatki wpisow, to bylam w szoku. Tu przyjnajmniej mozna nadazyc :) Edyta, Jezeli jestes przy koncowce cyklu, to koniecznie zrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234woman za dwa dni powinnam miec okres, ale jak nigdy bola mnie jajniki. Nie wiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Chętnie się do Was dołączę Nam wreszcie po trzech miesiącach się udało:) Właśnie nie dostałam okresu a dwie kreseczki miałam już prę dni temu Powiem Wam jedno i naprawdę uwierzcie mi że im bardziej chcecie i im więcej o tym myślicie tym mniejsze szanse na zajście Sama to przeszłam Strasznie przeżywałam dwa pierwsze cykle Zrobiłam chyba nie wiem ile testów najpierw owulacyjnych( są strasznie nie dokładne, dwie kreseczki pokazywało mi chyba przez 5 dni) a później od 6 dnia po jajeczkowaniu testy oczywiście wszystkie negatywy Nawet bolał mnie brzuch i piersi, wszystko mi pasowało na ciążę a potem załamka bo przyszedł okres Przed tym cyklem poszłam do gina a on od razu mi powiedział że nie wie na czym to polega ale psychika kobiety się blokuje kiedy bardzo chce się zajść w ciąże.. No i postanowiłam że nie będę nad ty m rozmyślać całymi dniami Trzy dni temu zrobilam test i pozytywny Wam życzę tego samego Zobaczycie że w końcu wam się uda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Chętnie się do Was dołączę Nam wreszcie po trzech miesiącach się udało:) Właśnie nie dostałam okresu a dwie kreseczki miałam już prę dni temu Powiem Wam jedno i naprawdę uwierzcie mi że im bardziej chcecie i im więcej o tym myślicie tym mniejsze szanse na zajście Sama to przeszłam Strasznie przeżywałam dwa pierwsze cykle Zrobiłam chyba nie wiem ile testów najpierw owulacyjnych( są strasznie nie dokładne, dwie kreseczki pokazywało mi chyba przez 5 dni) a później od 6 dnia po jajeczkowaniu testy oczywiście wszystkie negatywy Nawet bolał mnie brzuch i piersi, wszystko mi pasowało na ciążę a potem załamka bo przyszedł okres Przed tym cyklem poszłam do gina a on od razu mi powiedział że nie wie na czym to polega ale psychika kobiety się blokuje kiedy bardzo chce się zajść w ciąże.. No i postanowiłam że nie będę nad ty m rozmyślać całymi dniami Trzy dni temu zrobilam test i pozytywny Wam życzę tego samego Zobaczycie że w końcu wam się uda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) no to gratuluję:) chyba zrobimy liste:) to ja zaczne;) STARACZKI: nick cykl miejscowosc wiek dzieci Karola1988........2................Gdańsk...............20...... brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick cykl miejscowość wiek dzieci Karola1988........2................Gdańsk............... 20...... brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Karola1988........2................Gdańsk............... 20...... brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) nareszcie mam troche czasu zeby z wami posiedziec :) tak pozatym mam mały problem załozylam jeden watek ale nikt mi nie odpisuje wiec moze wy bd cos wiedziec :) w sobote i niedziele czyli 11 i 12 dnia mojego cyklu kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, w moim wypadku byl to dzien przed owulacyjny moze nawet sama owulacja, dostalam niby okres ktory trwał od czwartku i skonczyl sie w niedziele z tym ze w czwartek caly dzien mialam lekkie plamienia w sumie moze z 2 plamki brazowe ze mnie zeszły w nocy nic na nastepny dzien do 11 mialam plamienia pozniej do konca dnia okres powiedzmy mi sie troche rozkrecil ale patrzac na to jaki mam normlany to ten był bardzo słaby w sobote juz mialam koncowke a w niedziele koniec... , dzis mija 15 dc temperatura mi nie podskoczyła, co mi sie jeszcze nie zdazyło. Moje cykle trwaja 24 dni i 12 dc zawsze mam skok i to dosc wyrazny.. w pierwszej fazie moje temperatury wynosza od 36,2 do 36,4 a pozniej temperatura skacze od 36,7 wzwyz ... troche mnie to martwi, ze tego skoku nie ma, jajniki kłuja mnie wlasnie od tygodnia po stosunku az do tej pory, gdybym byla w ciazy bylby to 3 tydzien od zaplodnienia mniej wiecej... w sumie zgage mam, brzuch mam wydety czasem mam mdłosci tyle ze to znowu moze byc spowodowane psychika wiec narazie sie nie wkrecam zbytnio... Dziewczyny jak myslicie czy ja moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×