Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak nastolatka

moze i glupi temat

Polecane posty

Gość jak nastolatka

ale jestem w szoku. Juz nie wspomne o tym, ze rozbita iw ogole... Bylam w zwiazku (do wczoraj wlasciwie). Juz nie wazne czemu - ale pytam mojego faceta czy mnie jeszcze kocha (pierwszy raz w zyciu zadalam to pytanie, zeby nie bylo, ze jakas namolna jestem...). On na to, ze nie :( Nie pamietam co w tym momencie odpowiedzialam, naprawde bo az mnie w ziemie wgniotlo :O On: Nigdy Cienie kochalem. Ja: To zmienia postac rzeczy, bo okazales sie oszustem (jakos tak - bardziej pamietam co on powiedzial, niz co ja odpowiedzialam...) On: Nie jestem oszustem, bo czy kiedykolwiek powiedzialem, ze Cie kocham? Koniec rozmowy w sumie. Koniec zwiazku. Czuje nie smutek z powoduu rozdartego serca, straty bliskiej osoby. Czuje sie oszukana i upokorzona... Nie mam doswiadczenia w tym "rzucaniu", bo on byl moim pierwszym. Ale czy na tym to polega? Moze to tylko tak zaaranzowal, bo moze pomyslal ze bede mniej smutka. Sama nie wiem. Czy moge miec przypuszczenia, ze jednak cos do mnie czul kiedys? To wazne dla mnie. Tak wolalabym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne te potyczki
po prostu Cię wykorzystał. Ciesz się, że przyznał się do braku uczuć zanim Ci dzieciaka zrobił.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nastolatka
3 lata bylismy razem... Jak mozna byc z kims bez uczucia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesxxxx
ja Cie kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda zawsze wychodzi na jaw, lepiej prędzej niż później.:) Nos do góry, pierś do przodu i śmiało idź w życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nastolatka
warto mu bylo marnowac na mnie 3 lata w takim razie? Po co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz dla niego pewnie to nie był zmarnowany czas- miał sobie jakąś tam kobietę, bzykał sobie ile chciał i tyle w temacie szczerze powiedziawszy - dla mnie taki facet to burak- bo mógł ci dawno temu powiedzieć wprost- słuchaj ale ja cię nie kocham - nie po trzech pieprzonych latach i to jeszcze w tak chujowaty sposób- na zasadzie , że cię nie okłamywał bo nigdy nie twierdził inaczej dupek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo byłas zapleczem , przystanią , kimś z kim można było spędzić czas , ale nie osobą z którą chce budować przyszłość. Przykre , ale lepsza prawda, od najbardziej skrywanej obłudy. Głowa do góry , nie możesz zrobić już nic jak tylko iść dalej przez życie bez niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nastolatka
mi nawet nie chodzi o to, ze on mnie juz nie kocha... Tylko o to, ze nigdy mnie nie kochal. Fakt, nigdy nie uslyszalam od niego tych slow. Ale dawal mi do zrozumienia (zachowaniem), ze cos do mnie czuje... A z tym sexem to tez nie do konca, bo przeciez nie od razu. Byl moim pierwszym, to mi sie nie spieszylo. Mimo, ze nastolatka nie jestem. Bardziej czuje sie upokorzona niz jest mi smutno z powodu rozstania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidel C
no to bzykal Cie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nastolatka
:O bzykal ale nie 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nastolatka
nie mam. Mozesz wyjasnic? Czy to takie dziwne, ze ja nikogo jeszcze nie majac przed nim zdecydowalam sie na zblizenie po roku bycia razem? W ogole jakie to ma znaczenie dla tej sytuacji teraz i tego czy mnie kochal czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidel C
Bawil sie Toba. To dla niektorych facetow idealny uklad. Zaraz sie pewnie okaze, ze mial jeszcze jakies inne panienki "na boku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nastolatka
idealny uklad?? 3 lata udawania? Dla mnie to by byla meka, a nie idealny uklad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
jedyne co teraz możesz zrobić, to podnieść głowę do góry i zająć się sobą i wiedzieć, że czasem nie ma co być dalikatną, nie naciskać, obchodzić się jak z jajkiem - tylko pytać faceta o wszystko, żeby wiedzieć na czym się stoi głowa do góry - niech spada gadzina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nastolatka
No to wlasnie zapytalam... Chociaz mogl udac na koncu, jak 3 lata udawal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×