Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filozofia to moje hobby

Zlapalem dziewczyne na klamstwie a ona zwala wine na mnie i to ja jestem ten zly

Polecane posty

Gość Filozofia to moje hobby

Mialem intuicje ze dziewczyna robi mnie w balona. Spotykamy sie od 4 mesiecy i jakos tak dziwnie ostatnio zaczela sie zachowywac. Nie bylo seksu tyle ile zwyczajnie bywalo i jak chcialem sie z nia spotkac to mowila ze wychodzi z kolezanka czy po prostu jest zajeta. Zrobilem mala prowokacje. Zalozylem sobie lewe konto na gg i zaczalem z nia pisac. Oczywiscie mowila ze nie ma faceta i ze chce kogos poznac. Wyslalem jej zdjecie jakiegos lovelasa z neta ktory oczywiscie jej sie spodobal:-p Umowilismy sie znaczy ona i ten niby gosc w miescie a tego samego dnia ja namawialem ja na nasza randke i wyjscie wspolne do kina. Odmowila bo mowila ze bedzie musiala isc gdzies do znajomych z rodzicami. Ona daje korepetycje i miala niby komus tam pomoc. Ale z tamtym gosciem sie umowila. Odstawila sie ekstra i poszla na spotkanie. Wszystko bylo super az ja tam przyszedlem to zmieszana zaczela mowic ze tu sie umowila z rodzicami. Powiedzialem jej jak bylo i nazwalem szmata. To ona na poczatek nie odzywala sie - bylo jej chyba glupio a potem wyjechala mi z zarzutem ze ona o wszystkim wiedziala ze to ja robilem a nie jakos inny gosc i ze jestem chamski ze ja sprawdzam ze zawiodla sie na mnie i czuje sie oszukana jak nigdy wczesniej. I nie dala mi dojsc do glosu - to ja bylem winien i koniec. Teraz ona oczekuje przeprosin bo ja smialem ja sprawdzac :-( Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozofia to moje hobby
Dlaczego zaraz koniec ? Ona powinna mnie przeprosic za to tylko jakos sie do tego nie garnie:-o To ja ja powinienem przeprosic bo sprawdzalem ja :-o Tak ona twierdzi i do dzis jest do mnie taka zimna i chlodna:-o Mowi ze ja jestem prostakiem i chamem ze posunalem sie do takich czynow i ze wszystkie jej kolezanki sie ze mnie smieja i uwazaja ze musze ja przeprosic za to:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **********Monia**********
olej laske i w żadnym wypadku nie przepraszaj, bo nie masz za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozofia to moje hobby
Ale dlaczego ona oczekuje ode mnie przeprosin ? Za co ? Za to ze sama mnie oszukala ? Nie rozumiem tego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filozofia to moje hobby Ale dlaczego ona oczekuje ode mnie przeprosin ? Za co ? Za to ze sama mnie oszukala ? Nie rozumiem tego smiem watpic ze ten temat to niezła prowokacja....ale jesli sie myle.To kup kwiaty,idz do niej i powiedz ze nigdy wiecej tego nie zrobisz,a pozniej wszystko sie ułozy..... tylko sie dziw pozniej ze kumple beda sie nabijac z ciebie i wołac do ciebie łosiu,bo zauwaza ze cos ci z pod czupryny zaczyna wyrastac...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brata Niedżwiedzia
Znam Twoje wątki od dawna. Jak panna CIę rzuciła, płakałeś i żaliłeś się na forum, kiedy szukałeś sobie celu w życiu, byłeś przed moment naprawdę fajnym facetem, Twoje poglądy wydawały się sensowne i przemyślane. Nie tylko mnie zresztą. Dlatego żałuję, że teraz prezentujesz poziom, jaki prezentujesz. Nie wiem, czy zaszkodziło Ci powodzenie, czy fakt, że masz znowu z kim spać, ale weż sobie przemyśl wszystko, bo wbrew stopce nie jesteś już człowiekiem na poziomie, przynajmniej nie na wysokim. Może zmień sobie pseudao na "dopier.dalam dziś kazdemu"? A, prawda. Już zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxxx
a rozumiesz slowo "ironia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery
brat niedzwiedz nikomu nie dopieprzyl dobrze napisal, bo moze inaczej autor topiku nie zrozumialby jakiego losia z siebie robi..:S poza tym tez daje duza szanse ze to prowokacja, no bo jak mozna byc tak glupim i tak sie dac manipulowac??? powinienes dawno rzucic ta idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po cholerę lazłeś na to gg
może sam miałeś ochotę na odmiankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zwalić winę na kogoś innego. Skoro ograniczała kontakty, nie było seksu to wystarczający dowód, że coś było nie tak. Nie robiłaby tego czekając aż Ty specjalnie założysz sobie lewe konto na gg, wyślesz jej fotki itp. Znudziłeś się jej. Szukała czegoś innego - okazało się, że to Ty więc co miała powiedzieć? \"tak to wszystko moja wina, to ja chciałam Cię zdradzić\" logiczne, że poszło na Ciebie... I teraz sam zdecyduj. Albo ją przeprosisz (tylko za co?) albo daruj sobie taką zakłamaną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Twoje wątki od dawna. Jak panna CIę rzuciła, płakałeś i żaliłeś się na forum, kiedy szukałeś sobie celu w życiu, byłeś przed moment naprawdę fajnym facetem, Twoje poglądy wydawały się sensowne i przemyślane. Nie tylko mnie zresztą. IRONIA.....:D NIE MUSZE TłUMACZYC CI TO ZNACZY...!!!!!!! zaliłem sie nieneguje tego bo tak było.Z ta roznica ze wyciagnałem pewne wnioski i to w miare szybko:Dpomogły mi tutaj 2 osoby ktore szybko mnie naprostowały,i dały niezle po dupie...i jaki wniosek z tego? a mianwicie taki ze z kazdej lekcji trzeba wynosic wiedze! a co do wpisów moich,to nie chce sie tutaj tłumaczyc z czegokolwiek ale powiem tylko jedno:) kiedy trzeba mozna madrze pogadac kiedy widze ze temat jest typowo podszywczo-relaksujao-prowokacyjny ...to wtedy wiesz juz chyba co :D:D:D ale ogolnie dzieki za opinie i twoje zdanie.. na tym to polega by sobie podyskutowac:D pozdro dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dlaczego zaraz koniec ? Ona powinna mnie przeprosic za to tylko jakos sie do tego nie garnie\" człowieku ocknij sie... Laska ma Cie gdzies, kombinuje sobie faceta na boku a Ty chcesz czekac az wreszcie jakiegos znajdzie i powie Ci \"spadaj leszczu\"??? Z co Cie powinna przeprosic? Za to, ze chciala Cie olać lub zdradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
nie traktuj kadzej kobiety jak rownej sobie... myslisz ze jak cos mowi to to jest prawda ? one nawet widza swiat tak jak im pasuje.. nie wdawaj sie w polemike i kłotnie albo zastanawianie sie nad tym jak ona mogla itp. bo ona tak mogla dlatego ze jej pozwoliles... olac taka i znalezc inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No prosze prosze
Komiczne i jego brelok, brat niedzwiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze prosze Komiczne i jego brelok, brat niedzwiedz. :D....buhahahah zgłaszam to na WPIS DNIA:):D jak juz brelok .....to z goła panna,tylko takie preferuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona chyba nie chce się z Tobą spotykać, albo przynajmniej chce w między czasie spotykać się z kimś innym. Trochę jaj człowieku trzeba posiadać w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że przeproś frajerze :o niektórzy faceci chyba sami się proszą by być rogaczami :o żebyś po takiej akcji jeszcze miał wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formalnie rzecz biorac
to Ty ja tez oszukales, udajac kogos innego. no a ona Ciebie, co oczywiste. w sumie to niezle sie dobraliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×