Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LALAMIDO24

Do osób ktore maja kochankę lub kochanka.

Polecane posty

Gość LALAMIDO24

Mam pytanie czy jesli zdradzacie to chodzi wam tylko o sex czy angazujecie się uczuciowo w ten związek na boku. Czemu zdradzacie. Zdradzacie bo juz nie kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp.
hmmmm... mozna inaczej. Można już nie kochać i nie zdradzać. Zaręczam: to da się zrobić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12345
na poczatku chialem tylko sexu, potem wpadlem na calego i zostawilem zone. zdradzilem bo chcialem zobaczyc jak bedzie z nowa kobieta. nie myslalem ze zajdzie to tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejku i co
zdradzamy bo kochamy przede wszystkim siebie własne potrzeby są przed wszystkimi innymi potrzebami to takie proste i oczywiste że ludzie wolą pieprzyć tysiące farmazonów, byle nie przyznać się, że to tylko miłość własna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI samotna
do a12345;a jestes teraz szcesliwy z ta kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12345
rozstalismy sie, konkretnie ona mnie zostawila po tym wszystkim, powodem wedlug niej byly klotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI samotna
czyli jednym slowem jakbys mial doradzac to nie warto sie angazowac uczuciowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12345
NIKI - nie zamienilbym tego ostatniego roku ktory mialem z nia na nic innego i zrobilbym tak samo. mimo ze teraz mi ciezko. to bylo najlepsze co mi sie przytrafil w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp.
a teraz żałujesz a12345 ? Z nową kobietą było przecież tak samo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12345
do odp. nie rozumiem za bardzo, co znaczy ze bylo tak samo. niczego nie zaluje tak jak napisalem wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI samotna
do a1234 :czyli jednak sa faceci, ktorzy kochaja naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALAMIDO24
a czy mozna zdradzać tylko ze względu na sex,bez zaangazowania jakiegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12345
NIKI - kochalem i chyba nadal kocham bardzo, ale ona zadecydowala inaczej, ja poswiecilem wszystko i dlatego teraz boli LALAMIDO - mi sie ona podobala nie tylko fizycznie ale tez intelektualnie, bez zaangazowania to chyba niemozliwe, zawsze cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
wcale mi nie szkoda bzykaczy pospolitusow ktorzy cierpia pozniej z milosci, w pore sie zjarzyla ta twoja kochanica ze za jakis czas znowu zaczniesz szukac innej i kopnela ci ew dupe. Bo z takimi jak ty to tak sie wlasnie robi, a ja dodatkowo jeszcze zkasy ogolocam. Dacie wiare ze zyje sobie w luksusach a w zyciu nie przepracowalam normalnie w pracy nawet jednego dnia? Mam mieszkanie i samochod, siedze sobie i pachne. Mam dwoch zonatych kochankow oczywisci enie wiedza o sobie bo i poco? Wtedy beda mi mniej kasy dawac. A pozniej jak sie frajer jeden z drugim zakocha to kopne go w dupsko. Ja sie nie zakocham bo gardze gogusiami utrzymujacymi panienki tylko dlatego bo wystawi tylek, a w domu zona i dzieci. Bo im sie seksu frajerom chce, zalosne ale coz jestem mila i bawie sie dalej. A na boku mam juz kogos trzeciego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do buhehe--> jestes takim małym pasożytkiem, ale każdy orze jak moze. Ja nie moglabym nie pracować, bo to ujmujace dla kobiety w dzisiejdzych czasach, robic za pachnidło fuuu. Takich sie nie szanuje. A ty prowadzisz takie zycie jak ci wygodnie. Nie nam to osodzac, ale przypominasz mi rozumkiem kubusia puchatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to ze nie wiedzialas
i bardzo dobrze robisz kobieto, z tymi skretynialymi zdradzaczami tak trzeba postepowac, jedyne dziwi mnei to ze sie nie brzydzisz ich głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ok na100
a głupota, to ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ok na100
bo fiutki przecie szorują przed przyjściem do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie najważniejsze
do buhehe------super, mam nadzieję że mówisz prawdę, jesteś nadzieją dla zdradzonych żon że istnieje sprawiedliwość w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
no i co wole byc pasozytkiem niz kolejna zaplakana cipa, ktora zostala sama z dwojgiem dzieci bo jej mezus postanowil pobzykac sobie inna, i jeszcze jas jej za to dawac. Oj glupie baby glupie z takim podejsciem bedziecie wiecznie przez nich plakac, prac ich skarpety, gotowac obiadki i znosic ich zdrady. nie rozumiem glupich bab niby narzekaja ale wszstko im wybaczaja i dziekuja bogu ze wrocil. Zalosne, mozecie dawac soba pomiatac wasz abrocha le ja nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chcę oooo
do a12345 - a ja myślałam, że takich facetow tzn. tak kochających już nie ma, że tylko udają zakochanych. poświęciłeś się na całego i zostałeś z niczym. nawet tego nie żałujesz. to coś wyjątkowego. gdzie cię szukać? ja kocham swojego kochanka ale nie wymagam od niego zostawienia rodziny tak jak on tego samego nie wymaga ode mnie. dlatego nie wiem czy mnie naprawdę kocha. wolę nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe -> myślisz,że zawsze będziesz młoda,śliczniutka i pachnąca? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ależ z ciebie głupiutka istotka,która w przyszłości będzie cuchnąć starą rybą i mieszkać pod mostem z menelami,którzy cię za darmochę będą posówać,a ty będziesz szczęśliwa,że będziesz miała cokolwiek w swoim rozruchanym piździsku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
a12345 a ten co zali sie tutaj? buehehehehe mamy ci wspolczuc czy jak? Kolo dupy mi lataja twoje wywody i zwierzenia, powinna jeszcze z hajsu cie oskubac bo z frajerami sie tak robi. Bzykac ci sie chcialo to pobzykales frajerzyno buehehehehehehe. Sama nie robie najlepiej ale nie krzywdze osob z ktorymi zyje, sa moja rodzina. Poprostu z frajerami trzeba po frajersku postepowac. A ty mam nadzieje ze juz nie znajdziesz kobiety ktora cie pokocha, bo jak sie nie umie uszanowac milosci to nie trzeba na nia liczyc. I tak bedziesz bzykal to tu to tam, oj zalosne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to ze nie wiedzialas
tacy co zdradzają nie kochają nikogo ani zony ani kochanki ani nawet siebie, to zwykle tępe osobniki ktore tylko wiedzą jak zjesc, jak wlaczyc telewizor i jak wydupczyc, obojetnie kogo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhehe, mierzy ludzi swoja miarą, tycay ludzie są bardzo nieszczesliwi :o trzeba współczuć a nie ochrzaniać... zał się krol sam w sobie, jak słucham takich kobiet, co maja cipeczje tylko do puszczania eh coz kazdy scieli sobie tak, aby sie dobrze wyspac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chcę oooo
do buehehe - wcale cię nie potępiam wręcz przeciwnie. skoro tak potrafisz na zimno kalkulować to tylko zazdroszczę ci. ja głupia zakochuję sie bez pamięci i jestem wierna kochankowi. temu jedynemu ktory umie mnie zaspokoić. gdyby było inaczej może postąpiłabym tak samo. ale teraz nie potrafię . powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe -> ty bredzisz o poszanowamiu miłości? :D:D:D:D:D:D:D chyba do samej siebie bo któż by takie ścierwo kochał:P?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniki ktore sie zakochuują, to w sumie nic potępiającego.. po prostu stało się, źle -> ale się stao. Ale takie pipki, ktore kalkulują, to zimni ludzie, bardzo nieszczesliwi---> badzo wspolczuje, ja nie moglabym byc taka bezwzgledna PS, kurestwo z czasem wychodzi na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
a robcie sobie co chcecie kolo dupy mi lataja wasze opinie. jak jestescie glupie cipy to dalej badzcie. mi odpowiada moje zycie. Jestem falszywa i przebiegla wiec bieda na starosc mi nie grozi. Wdziecze si edo tych dupkow atak naprawde rzygac mi si echce na nich. Coz od nich licze tylko na hajs, na nic wiecej bo czlowiek ktory nie szanuje rodziny na szacunek nie zasluguje. A poza tym moze kiedys pokocham kogos co w tej chwili nie jest mi wskazane, bo jesli pokocham mezczyzne to poswiece sie jemu. A frajerow coz trzeba skubac, ma ja to na co zasluguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×