Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LALAMIDO24

Do osób ktore maja kochankę lub kochanka.

Polecane posty

Gość tez tak chcę oooo
nie martw się buehehe - mnie też tak opierdalały na innym topiku kiedy pisałam ze mam kochanka i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś powiem może
Mam meża i kochanka,mój kochanek ma żonę.Dlaczego to robię?Dlatego,że czuję się zaniedbywana i wykorzystywana przez męża,nie widzi we mnie już kobiety,tylko kucharkę , sprzątaczkę no i oczywiscie matkę swoich dzieci.Jestem atrakcyjna i chcę żeby ktoś czasami spojrzał na mnie jak na kobietę-to mi daje kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe -> życzę ci żebyś znalazła takiego,który zawróci ci totalnie w tej pustej głowie,będzie miłością twego zasranego życia i kopnie w rozjebane cipsko ogołacając wcześniej z twojego kurewskiego hajsu :D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
widze ze ktos tu nie rozroznaia, napisalam o frajerach ktorzy depcza wartosci rodzinne dla zwyklego bzykania, bo im sie bzykac chcialo buehehehe. Nie mam watpliwosci ze frajerzy z ktorymi ja sie bzykam nie kochaja mnie. Nie absolutnie oni tylko bzykaja, a ja sie tylko nadstawiam i co? Ja jestem puszczalska tak a taki frajer ktory oszukuje zdradza wydaje wspolne pieniadze to kto jest sie pytam?????? Ale nie glupie zazdrosne cipy zawsze wjada na kobiete, bo to taka babska zawisc. A on jest fajny prawda, a to ze wtyka gdzi epopadnie to mu wolno bo jest facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze masz meza i kochanka, to trudo, ale nie piszesz, ze jestes wyrahowana suka jak buhehe... Jest tu kardynalna róznica miedzy toba a tamta osoba. Ty masz lulturę i styl wypowiadania jak trzeba, a tamta osoba buhehe, jak sam nick wskazuje godna pozałowania, i szczerze mam nadzieje, ze kiedys bedzie jej zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrtghyju
a ja się zastanwiam nad kochankiem, bo mam dosyć swojego związku. Tylko, że u mnei kochanek zakończy związek dotychczasowy. Mój partner już mnie nie interesuje. Zdeptał cała swoją chora zazdrością całą magię związku. Mamy niesteyt dziecko. Partner jest moją największa życiową porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe -> jasne ty jesteś karzącą ręką sprawiedliwości i strażniczką małżeńskiej moralności :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale się świetnie bawię :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Przynajmniej frajerzy mają wór na spermę i nie muszą po kontach konia walić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ,a pieniądze??? to tylko pieniądze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xyez :D:D:D a myslisz ze ja nie mam polewki :) heh, jak sobie mysle ze chodza takie smierdzace cipy po swiecie, to az wztarasta moja samoocena kobiety idealnej.. a do idealu mi brakuje, ale z drugiej strony-----> nigdy nie porównywać sie ze szmaciem :) i worem na sperme :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
milosc seks pozadanie, jakiej jestes plci co? Bo mnie tu wrednym babskiej zajezdza, cierpietnica zyciowa z wpojonymi zasadami zyjesz po to zeby sluzyc mezczyznie.Buehehehehe skad to sie biora takie baby? Glupie cipy bez honoru, daja pomiatac soba i sa szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jstes niezwylke inteligentna :) skoro zauwazylas kim jestem :D ja nikomu nie usługuje, bo nie pozwalam na to :) na takie szmacie jak ty to nie zwracam uwagi ani sie nie denerwuje bo nie ma z czym sie spierac :P jestes wyrzutkiem spoleczenstwa i worem na sperme :) i tak trzymaj :D:D:D:D pisz wiecej :) bo mam dzisw ole od parcy i chetni poslucham jeszcze :) Dawaj wiecej :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
No i co doczekam sie odpowiedzi kim jest taki frajer ? Nie no wlasnie, widzicie jakie cipy glupie z was? Jestescie zakompleksione szare mych, co to przy garach i sprzataniu. Z obiadkiem dla mezusia i udawaniem ze nie widze ze to frajer!!!!!!!! A zreszta ni emamy o czym gadac. Bede postepowac tak jak mi wygodnie, a to ze nie trawie takich to moja sprawa, moz etrafie na waszych mezow to z chcia zabawila bym sie buehehehehe Zalosne cipy, do garow a nie na kaffe siedziscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI samotna
dla mnie ona jest osoba nie zaslugujaca na jakikowliek szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to ze nie wiedzialas
ale jestescie fajni :P babsko ktore ma męza i kochanka jest w porzadku i do tego ma klasę,to ze nie moze oganąc swojego zycia to nic :p a jak ktos jest wolny i moze robic co chce wtedy zaczynaja sie wyzwiska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
a twoj maz za pewne to frajer bo jak bym kiwnela palcem to by mnie posuwal a ty bys sie cieszyla ze jednak wrocil do domu i udawala ze nie widzi, zeby nie odszedl tylko na stale. Wiec mozesz sobie mowic co ci sie podoba aja i tak jestem szczesliwa bo to nie mnie wala w rogi:) A ty coz jad ci sie saczy z ust tylko czemu do mnie, do meza powinnas miec zal. Ale coz takie jak ty tak maj, winia kobiete a jemu wybaczaj achociaz tak naprawdeco ja mam z ym wspolnego ze jak kiwne palcem to leci taki??? To cie boli bo doskonale wiesz ze polecial by dla tego tyle jadu do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie dziewucha używa:D:D:D:D:D:D bo potem takiej rozjebanej pizdy to może i nawet menel nie będzie chciał ,jeśli litra denaturatu wcześniej nie wypije :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI samotna
to ty myslisz ze zadan ci sie ni eoprze????? blad...wielki blad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
no tak i kogo zaatakowaly? nI efrajera ktory zostawil zone zeby sobie bzykac, oszukiwal i zdradzal tylko mnie ktora powiedziala ze bierze za to hajs, ogoloca zdrajcow i zostawia. No niezl edajecie, to musz byc chyba jakies osobiste odczucia. Maz bzykal inna i hajs wynosil no al ekogo ukrac no przeciez niemezczyzne tyko babe bo mu sie ndstawila ba kazla mu bzykac bueheheheheheh:) A mezus to jest gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI samotna
nie bronie absolutnie facetow, wrecz przeciwnie, ale to ze piszesz dlal jakiego powodu to robisz, w dodatku na lewo i prawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
Niech sobie dziewucha używa bo potem takiej rozj**anej pi**y to może i nawet menel nie będzie chciał ,jeśli litra denaturatu wcześniej nie wypije Hmmm rozjechana pipa bo bzyka sie z dwoma sponsorami a facet jak bzyka zone i kochanke to jak to sie nazywa???? Odpowie mi ktoras w koncu czy to klopotliwe pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie iksiku
sorki, buhehe żyje jak chce, nie popieram, ale Twoje wpisy bardziej mnie zaciekawił, szczególnie Twoja życiowa maksyma... czyli ona dotyczy tylko Twojej osoby, bo innym możesz już mówić jak mają żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to ze nie wiedzialas
a ten cały xyzed :O frajer jakich mało, dupczy kochanice a rozwiesc sie nie moze hehehe bo sie zonki boi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×