Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LALAMIDO24

Do osób ktore maja kochankę lub kochanka.

Polecane posty

Gość dziwne to ze nie wiedzialas
xyzed to prawnik wiec troche kasy chyba ma, a kochanki posiada bo jego zona nie chce z nim seksu uprawiac :O no i sie nie rozwiedzie bo jest złamasem, trzeba by podzial majatku robic, musialby sam sie opierac, zarcie szykowac, a tak nudną żonkę w domu do roboty a na boku kretynki od seksu za darmo :P Moze nie jest taki głupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
za darmoche rzecz jasna i wtedy bylo by ok. xyzed wiesz ty to jakas marny falsyfikat mezczyzny jestes a do tego malo bysstry i bez pieniedzy na koncie. jak ty zyjesz w ogole? To forum jest pewnie twoja rozrytwka i sznsa na porozmawianie z kim kolwiek ba an awet na zgrywanie faceta a nie ciapy zyciowej. He he zadziwiajace jakie to ciapy siedza na forach babskich i udaja facetow. A miales juz kiedys kobiete czy tylko w filmie widziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza ciapa to jest
komiczne czy to jest ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe -> ty to debilką jesteś ,która tylko może potrafi doopy nadstawiać ale z czytaniem masz problem :D:D:D:D:D:D O hajsie już pisałem :P ,że takie ścierwa wyczuwam na kilometr itd aleś bidulko nie doczytała:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje sobie dmuchac
Do buehehe niektore kobiety boli fakt ze inne sobie radza i nie potrzebuja byc utrzymanka meza i mu sluzyc. Przeczytalam te wypowiedzi i masz calkowita racje. Kazdy jest kowalem swego losu, jesli pozwalaja sie tak traktowac ich sprawa. Ja tez nie daje sobie dmuchac w kasze. Obys tylko sama nie zapedzila sie w kozi rog. Rzeczywiscie zadna z tych tutaj nie wyrazila sie zle o mezczyznach ktorzy zdradzaja ale o tobie owszem, chociaz nie krzywdzis znikogo. widac boli je ze jestes nie zalezna finansowo nic nie robiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to ze nie wiedzialas -> podziwiam bystrość umysłu :D:D:D:D a tak dla twojej informacji : prać potrafię (wszak są pralki) gotować też,a nawet przyszyć guzik :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
widzisz jaki ty prostak jestes, nawet wyslowic sie nie potrafisz. a to ze napisales o hajsie to wiesz ja moge napisac ze krolowa angielska jestesm i lubie takie ciapy jak ty buehehehehehe. Kasy sie nie dorobisz choptasiu bo malo bystry jestes, no i problem z rozumowaniem tez zauwazylam. A do tego ciapek i mieczak, babskie forum to twoja rozrywka hmmmm Oj powialo meskim niewypalem:) A taka jak ja to ty mozesz wyczuc co najwyzej jak mnie kiedys spotkasz bo uzywam drogich perfum ktore widziales pewnie tylko w galerii na pulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz... czym moze zostac panna, ktora ma powazne braki w edukacji? tylko utrzymanka, niczym wiecej (nawet nie "nikim").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie ścierwo nie może mnie obrazić :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D przynajmniej nie jestem dziwką:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a kłopoty to ty masz aczkolwiek za umilenie dnia dziękuję:D:D:D i to za darmo :P :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to ze nie wiedzialas
xyzed wlasnie jestes męską dziwką, robisz w balona swoją żonkę, dupczysz inne laski na boku i jeszcze jestes z siebie zadowolony ze tak sobie to wszystko fajnie ułozyłes :O Grunt to znalezc naiwniaczki ktore niczego nie żadają, jedna nadstawia dupy a druga prowadzi dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
pewnie ze nie moze cie obrazic bo ty gorsze scierwo niz ja jestes! A przyokzji nie wyzywaj mnie bo oberwiesz zgrubo co mysle o takicm meskim nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12345
buehehe - puscilem sie ale bylem konsekwentna osoba, nie chodzilo o nowa sztuke, jakby tak bylo to zony bym nie zostawil ty bierzesz za to pieniadze - uprawiasz zawod najstarszy na swiecie, twoja sprawa ale nie oczerniaj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
o kurwiarza tu mamy Buehehehehe. To taki frajer mi tu teksty wali a sam zjechany jest na maksa i ma czelnosc w ogole glos zabierac w sprawie???? Ty frajerzyno marny pewnie te panienki przy trasie ladujesz bo tanie i chetne. O szit to za fredzel, na baskim forum siedzi i liczy ze cos za darmoche wychaczy buehehehehe. No nie frajerze tacy ja ty musz placic chyba ze na trase smigniesz ze stowa w reku buehehehehehe FRajer! meska kurwa co sie puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×