Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaobserwow

O wielu kobietach z tego forum

Polecane posty

Gość Zaobserwow

Zauwazyliscie? Kiedy kogos spotyka jakas tragedia i opisuje na forum od razu caly tlum pocieszycielek. Do zalozycielki tematu odnosza sie prawie czule. Doradzaja jak moga. Tylko im dluzej to czytam tym bardziej mnie to brzydzi. Myslicie ze jest w nich choc cien wspolczucia? Dla obcej osoby? Mnie sie wydaje ze to dla nich pozywka. Bo ich wlasne zycie jest zbyt nudne. Wiele kobiet stara se przescigac w doradzaniu, jak najdotkliwiej zemscic sie na facecie ktory skrzywdzil zalozycielke. wymyslaja coraz to bardziej swinskie i okropne sposoby: jak by tu utrzec nosa, wbic szpile... Zycia wlasnego nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no też coś
Dlaczego temat zawęziłeś tylko do kobiet? A mężczyźni, to inni są?? Poza tym tak jest chyba na każdym forum (przyjnajmniej jest tak na tych, na które zaglądałam). :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaobserwow
mezczyzni mowia co maja do powiedzenia, ale nie roztkliwiaja sie. Kazda probuje zostac najlepsza przyjaciolka i powierniczka. A tak naprawde zaspokaja wlasna ciekawosc i zadze tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczysni sa inni nie sa na tyle falszywi zeby ciamciac ramciac nad jakas pseudotragedia opisana na forum pisze pseudo, bo wiekszosc tych tragedii rodzi sie tylko i wylacznie w glowach zalozycielek tematu ot co jak rozmawiam z kims dluzej i znam osobe troche bardziej niz z ejdnego postu to potrafie sie malo bo malo, ale wczuc w jakis sposob w sytuacje ale prawde mowiac jakies tematy pozakladane przez osoby ktorych nei znam i nie poznam nic mnie nie obchodza, i nie bede udawac swietej i galskac po glowie zreszta taklich jak ja jest tu wiecej wiec nie powinienes az tak uogolniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ok na100
ale Ty też znudzony, bo jak widzę na kaffe jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczytaj wpisy
karoolka, to zmienisz zdanie o facetach, on bije na łepetynę najgłupszą laskę na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaobserwow
jestem kobieta to raz a dwa to napisalam o wielu a nie wszystkich. Poczytajcie topiki z uczuciowego jak autorka wylewa cierpienie. Od razu zdrobnienia, najchetniej to by w tylek weszly autorce byle tylko zrobic jej dobrze.. Nie szukajac daleko- o Marwasku (byly 2 ale czytalam 1). Te pocieszycielki to zenada. Rozumiem pogadac pozartowac, ale wczuwac sie w czyjas (pseudo) tragedie?? Brr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaobserwow
na kafe siedze, ale omijam szerokim lukiem grono pocieszycielek. Jak wiekszosc z Was pracuje i w wolnych chwilach lypie jednym okiem na kafe. Ot narzucila mi sie refleksja. Akurat swiezy topic o lasce co chce sobie poplakac i przyszla na forum zeby to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no też coś
Ja mam inne zdanie. Nie zauważyłam, żeby któraś szukała tutaj przyjaźni. Tematy powtarzają się tutaj, zmieniają się tylko osoby dramatu. Na tym cafe nie jestem długo, a już nudzi mnie czytanie np. o kolejnej zdradzie, więc nie czytam. Choć czytając sam nagłówek naprawdę współczuję, ale szczegółów znać nie chcę. Masz nie najlepsze zdanie o kobietach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaobserwow
ja po prostu widze jak one sie karmia tymi dramatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zimna baba jesteś
ani kochanka ani żona ani zdradzona żona no pięknie super , oby więcej takich chłopobab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zimna baba jesteś
ja tam wole kafeteryjne bom chłop, a Wy bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaobserwow
uff ulzylo mi, dzieki zona. NIe jestem zadnym babochlopem. Podzielilam sie z Wami moja refleksja i najwyrazniej jestem pozbawiona uczuc suka. hmm chyba sobie zaczernie ten nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuiiiii
o tak, to taka ulga jak ktos sie z nami zgadza. otwieraj szmpana i zaczernij nick, dzis twoj dzien. ale dowalilas tym wszystkim kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaobserwow
hehe cale szczescie ze na pomaranczowo jestem bo na czarno byscie mi spokoju do konca ycia nie daly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
tak trafna uwaga to jest taka terapia lekowa one wlasnie maja wlasne zycie i uwazaja ze jesli tu zareaguja odpowienio ostro to w ich wlasnym zyciu nic takeigo sie nie przytrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaobserwow
heh cos w tym jest. Ja tez mam prawie nerwice przez to nieustanne czytanie na ile spsobow mozna zostac zdradzona :P Ale powstrzymuje sie od powyzszej terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chcę oooo
albo na ile sposobów można się zemścić. ja też bywam tu i tam czasem włączę się w dyskusję ale co bym nie powiedziała ta zaraz dostanę opierdziel bo nie po myśli niektórych bab. u nas w kraju nie można byś szczęśliwym i tym się chwalić. zaraz ktoś ci dokopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×