Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaś

adopcja zarodka

Polecane posty

Gość ewka87
mamy z mężem 5 mrozaczków w invimed gdynia, oddamy je do adopcji bez żadnych kosztów, osoby zainteresowane proszę o mail handlowiecth@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś z okolic Gdyni,Gdańska i zdecydował się ma adopcje zarodka w gamecie Gdynia? jesteśmy z mężem zdecydowani i chciałabym uzyskac jakies informacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem po adopcji zarodka w Salve w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana napisz jak wyglada adopcja zarodka ile razy sie jezdzi,ile kosztuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość katarzyna
Uważam, ze lepiej udać sie na konsultacje do lekarza w klinice niepłodności. Lekarz ci wszystko szczegółowo powiem jak wszystko wyglada. Klinika, ktora zajmuje sie komórkami dawczyń to Invimed, jestem ich pacjentka w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Invimed. Komórki są sprowadzane z Ukrainy ? Jestem po udanej adopcji w Salve jestem w 6 m ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze doprecyzuje miałam adopcje komórek jajowych od dawczyni. Plemniki sa mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicia_p
Ja też jestem pacjentką invimed w warszawie. Też słyszałam, że część komórek pochodzi od ich kliniki we Lwowie, bo współpracują z tą kliniką w ramach jednej grupy, ma te same standardy co invimed. To co innego niż „sprowadzanie komórek z ukrainy”. Nie wiem zresztą czy takie sprowadzanie komórek byłoby możliwe… :) Mi nie przeszkadza to, że dawczyni może być ze Lwowa. To blisko Polski, kobiety są podobne do nas.. Myśl, że dawczyni jest zza granicy, ale podobna do nas, a nie jest np. moją sąsiadką jakoś mnie uspokaja. Rozważałam nawet leczenie w Czechach, ale ostatecznie się nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dar serca od innej pary? te pary pewnie nawet o tym nie wiedzą! nie możecie zaadopotwac niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tony DŻI
gościu, ale to chodzi o to, że ludziom zależy przeżyć cały cud macierzyństwa, ciążę, poród... Dla mnei to mega dar od innych może nie ratujący życie jak spzik czy krew, ale ratujący związek, emocje, uczucia... jak ktoś ma taką potrzebę to nich adoptuje. ale niech nie zabrania innym adoptować..komórek jajowych, jeśli ma to sprawić, że będą szczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasucka
wiem, że invimed ma też polskie dawczynie, dziewczyny zglaszaja sie przez stronę. Nawet przejrzałam ankietę, którą muszą wypełnić. dziewczyny muszą wypełnic historię medyczną, podróże, pobyty w szpitalu, mnóstwo rzeczy! Mnie udało się wybrać dawczynię z moją grupą krwi i o podobnym wzroście i kolorze włosów do moich i męża. We wrześniu mam mieć transfer. Już raz mi się nie udało w innej klinice...nie zostały mi śnieżynki :(więc podchodzę do adopcji od nowa. Trzymajcie kciuki..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki. Ja jednak uwazam ze Salve jest najlepsze. Udalo mi sie po podaniu dwoch zarodkow. Wszystkie byly AA . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelllka
Naprawdę aż tak wielkie znaczenie ma dla Was z jakiego kraju jest komórka jajowa lub zarodek? Ja nawet o to nie pytałam, patrzałam na grupe krwi, oglądałam zdjęcia z dzieciństwa i wybrałam dawczynię najbardziej podobną do mnie. Bo co do jej zdrowia nie miałam wątpliwości, wiem, że w invimedzie wszystkie mają komplet badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzm
Hej dziewczyny, polecacie może któregoś z lakarzy z INVIMEDU Wrocław??? Chodzi mi o adpocję zarodka oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamantka
Ja się leczyłam u dr Żórawskiego. Polecam tego lekarza, profesjonalista w każdym calu, a przy tym ma świetne podejście do pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o dre Żórawskim... a w jakich ośrodkach on przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Chcialabym wiedziec jakie sa koszty zwiazane z adopcja zarodka ze wskazaniem, ktos mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala13456
ja miałam. w Invimedzie robiłam, zapłaciłam 15 000. Opłaciło sie, szczerze mowiac od roku jest z nami Kubuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczupłym brunetem. Mam 33 lata, 185 cm wzrostu, czarne gęste włosy, oczy brązowe, wyższe wykształcenie techniczne - dwa fakultety. Mam dość szerokie zainteresowania się m.in. lotnictwo, sztuka..itd Jestem w związku. Bez nałogów. Jestem zdrowy i niedawno przeszedłem większość badań z krwi itd. wszystkie wyniki są dobre. Grupa krwi B RhD + Nie oczekuje, żadnej gratyfikacji. Nie oczekuję kontaktu z dzieckiem. Preferuje tzw. "metodę naturalną" Zainteresowaną panią lub parę z Krakowa lub okolic proszę o kontakt: korser@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odpuscilam invimed w Wawie, bo mialam wrazenie, ze naciagaja mnie na koszty, a wartosc uslug byla na niskim poziomie. Zaplacilam za monitoring cyklu do inseminacji a zrobiono mi tylko 1 usg i to na moja prosbe. Inseminacje uprosilam na niedziele, bo akurag owulacje najprawdopodobniej mialam w sobote, a pani doktor chciala inseminacje zrobic w poniedzialem albo wtorek. Wiedzac, ze komorka jajowa jest zdolna do zaplodnienia do 24 godzin, zabieg bylby jeszcze mniej skuteczny albo wcale. Oplaty za badania sa zawyzane i trzeba czekac kilka dni na wynik. Tym parom ktorym sie udalo, gratuluje, ale to wiecej Wasze szczescie niz profesjonalizm lekarzy. Ja nie bede juz pacjentka invimedu, tylko szkoda mi czasu i pieniedzy za takie uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym oddała swoje zarodki jakiejś kobiecie, to znaczy, że mimo ze ich nie urodziłam to były by to dzieci moje i męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z Invimedu, trafiłam na świetnego lekarza, który cała czas sie opiekuje mna i jestem pod stałym kontaktem. Jestem po pierwszej nieudanej próbie inseminacji ale wierze, ze przy kolejnej będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z koleżanek miała adopcję. Zarodka wGamecie w Lodzi ostatnio ,czy warto się. tam zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik5656
Ja korzystałam z invimedu, mogę Coś Ci powiedzieć ale z kliniką, o którą pytasz nie miałam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik5656 czy mogłabyś napisać jak wygląda sprawa adopcji zarodka w Invimedzie: koszt, czas oczekiwania oraz kto Cię prowadził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apmu
Witam. Jesteśmy z mężem pacjentami w InviMedzie w Poznaniu. Obecnie czekamy na adopcję zarodka. Lekarz powiedział że zarodek może być za miesiąc, pół roku albo nawet rok czasu. 5 lat starań i znowu czekanie :( Czy kiedyś nadejdzie ten dzień? Jest jakaś para chętna na oddanie zarodków? moj email: izabelaa.1988@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apmu, trochę mnie dziwi, że szukacie zarodka przez internet. Już pomijam fakt,że sama znalazłam zarodki w trzech różnych klinikach w Polsce na przestrzeni 2 miesięcy i są dla mnie zarezerwowane, to naprawdę uważam, że takie dawstwo i biorstwo musi być anonimowe. Moja klinika (Gameta) zaoferowała mi 3 zarodki, a czekałam jakiś tydzień od podjęcia decyzji. Inna (Katowice) wymagała wizyty i po miesiącu były już 2 zarodki, które mogę transferować razem, na co znów nie zgadza się Gameta, zgłosiłam się też do Gamety w Gdyni i także tam czeka na mnie zarodek. Tam nie wymagano ode mnie wizyty, kwalifikacja nastąpiła przez tel, ale to może właśnie dlatego, że jestem pacjentką siostrzanej kliniki w Rzgowie. Także w ciągu 2 miesięcy uzbierałam 6 zarodków. Polecam taką metodę, a zaczęłabym od "swojej" kliniki, która powinna traktować swoje pacjentki na warunkach preferencyjnych. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adopcja zarodka w Poznaniu w invimedzie i udało się. Jestem w ciąży. Obecnie 12 tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apmu, czy nie pomyliły Ci się kliniki, ja sama czekałam na zarodek w Invimedzie 2 tygodnie. 3 miesiące? To chyba nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×