Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaś

adopcja zarodka

Polecane posty

ja bylam w Ostravie. Nie wiem, wydaje mi sie ze tam maja wyzsza skutecznosc niz w Polsce. Tutaj stalo nademna 5 lekarzya w Osravie jeden lekarz, 3 minuty i po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaś
My mieliśmy pierwsze podejście w Salve w Łodzi, nieudane. Nie polecam długo się czeka i wygląda na to że nie biorą pod uwagę cech dawców i biorców. Następne podejście było w Invimedzie w Warszawie. Chwilę po pierwszej wizycie lekarka zadzwoniła, że są dwa zarodki pasujące pod względem grupy krwi i wyglądu biologicznych rodziców. Badania robiliśmy takie jak przed invitro. W Novum też jest ok. Niedługo będziemy obchodzić pierwsze urodziny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna33
Witam, my z mężem cierpimy na obustronną bezpłodność. Od 5 lat czekamy w adopcji a telefon milczy. Jeśli ktoś zechciałaby oddać zarodki, bardzo proszę o kontakt zwyczajna23@o2.pl Będziemy ogromnie wdzięczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
A czy to w Polsce wogle jest mozliwe? Czy adopcja zarodkow nie jest anonimowa? Jesli kliniki sie na to zgadzaja to byloby wspaniale. Oczywiscie gdyby sie rowniez znalazl ktos kto chcialby oddac zaroki. Niestety moje dwa pingwinki z Gennet (Praga) nie chcialy ze mna zostac. Teraz czekam na przydzial kolejnych pingwinkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Chciałam oddać 5 moich mrozaczków ludziom którzy bardzo pragną dziecka, ale klinika w której przebywają nie wyraża zgody. Nie wiem czy mają do tego prawo czy też nie.Może osoby, które chciałby adoptować zarodki dowiedzą się jak to jest w Novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
Sprbuje do nich wyslac emaila i zobaczymy co mi odpowiedza, jesli w ogole odpowiedza. Mam nadzieje ze w Polsce funkcjonuje to troche inaczej. Biorac pod uwage donacje komorek jajowych prawo zmienia sie w zaleznosci od kraju do ktorego sie zwracasz. Np. - we Wloszech jest rzecza zupelnie nielegalna jakakolwiek donacja (nawet nasienia) -w Czechach, to klinika selekcjonuje dawcow i dopiero po potwierdzonej ciazy z bieciem serduszka moga ci podac: rase, kolor oczu, wiek i wzrost dawcy - w Hiszpani, dawca jest wybierany przez klinike i odrazu znasz wyzej wymieno dane - w Polsce, IVIMED mi napisal ze moge sama szukac dawczyni (w przypadku komorki jajowej) wazne aby to byla kobieta ponizej 35 roku zycia majaca conajmniej 1 zdrowe dziecko. Widzialam rowniez ze na stronach internetowych jest duzo ogloszen gdzie kobiety chca sprzedac wlasne komorki ale szczerze mowiac mam co do tego niewielkie opory. Pozatym koszt takiej procedury rownalbysie kosztom donacji komorki jajowej w Czechach, gdzie to klinika troszczy sie o wszystko (4.900, Euro). To jest dla mnie zawrotna cena, wlaszcz ze zadko sie zdaza miec szczescie za pierwszm razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
IDEM co do donacji embrionow (bynajmniej tak mi sie wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
Probowalam dzwonic na nr.(22) 899 33 30 wew. 115 alle konsulent ma dyzur tylko we wtorki, srode i czwartek po poludniu (bynajmniej tak jest napisane na ich stroni internetowej). Jak narazie wyslalam wiadomosc i jak nie dostane odpowiedzi to sprobuje zadzwonic jutro. Byloby super gdyby to bylo mozliwe. Moglabys mi powiedziec w jakim stadium NOVUM zamraza embriony ( 3, 5 dniowe) i czy je tylko mrozi czy witrifikuje (mam nadzieje ze to sie tak nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
Udalo mi sie skontaktowac z konsultantem ktory mi odpowiedzial ze moja wiadomosc zostala przekazana lekarzowi i teraz nic mi nie pozostaje jak czekac na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
Czesc sloneczko Po szczegolowej analizie naszej sytuacji pozwole sobie zacytowac ci co mi odpisala klinika z Warszawy: Istnieje taka możliwość, aby wykonać "adopcję ze wskazaniem". W tym celu para, która zdecyduje się oddać Państwu swoje zarodki musi w obecności pracownika przychodni podpisać odpowiednie dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
Czesc sloneczko Po szczegolowej analizie naszej sytuacji pozwole sobie zacytowac ci co mi odpisala klinika z Warszawy: Istnieje taka możliwość, aby wykonać "adopcję ze wskazaniem". W tym celu para, która zdecyduje się oddać Państwu swoje zarodki musi w obecności pracownika przychodni podpisać odpowiednie dokumenty. Mysle ze w tym przypadku lekarz prowadzacy bedzie musial sprawdzic conajmniej grupe krwi (moja A+). W karzdym razie zapraszaja na wizyte w celu ustalenia calej procedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmsss
witajcie, ja miesiąc czekać będę na adopcję zarodka, trochę się boje jak to będzie,, wiem że jest około 25% szansy ale mimo wszystko wierzę że się uda. jako przygotowanie mam tylko brać estrofen zrobić badania krwii i zaszczepić się przeciw żółtaczce. a jak jest u Was???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
czesc Ja przyjmowalam leki o Wloskiej nazwie i szczerze powiedziawszy nie mam pojecia jak sie one nazywaja w Polsce. Nie zrozumialam, na przydzial zarodkow czekasz tylko 1 miesiac? Moge wiedziec w jakiej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
Ps: w Pradze daja 40% sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmss
w dniu w którym wystąpi miesiączka mam brać leki i dokładnie za 13 dni mam jechać i będzie wtedy przeprowadzona adopcja zarodka. gameta łódź -polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
Zycze powodzenia XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX. Ja po 11-stu dniach od rozpoczecia cyklu i lekow, musialam wyslac usg z wymiarem sluzowki. Transfer odbyl sie 18-stego dnia poniewaz, sluzowka slabo rosla. MMSS jesli mozesz to napisz jak dlugo czekalas od wizyty na przydzial zarodkow do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmss
witaj, w ogóle nie czekałam, odbyła się wizyta i już miałam własnie wyznaczony termin w 13 dniu mojego cyklu do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie potrzebujące jak i oferujące "pingwinki" (b. udane określenie). Z czystej ciekawości przeczytałam całą dyskusję i mam pytanie czysto techniczne. Ile to wszystko kosztuje, wizyty badania i sam zabieg (nie wiem jak to nazwać) wszczepienia zarodka, wiem ile kosztują zwykłe badania u dobrego ginekologa robione prywatnie wiec podejrzewam, że mnóstwo pieniędzy kosztuje cała taka "akcja", ja dopiero powoli się zastanawiam czy to już czas na dziecko ale chyba jeszcze trochę poczekam. Życzę Wam wszystkim powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
Czesc Adopcja w INVIMED Wroclaw kosztuje okolo 3000 zl + leki i wizyty. Podczas transfer podaja max 2 zarodki. Mozna sie przygotowac do transferu przyjmujac leki lub na cykl naturalny (to wszystko ocenia lekarz). Moim zdaniem przygotowanie jest spacerem w porownaniu z ICSI omo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice00072
kurcze dopiero jestem po konsultacji w Invimed Wroclaw i czas oczkiwania to 6 miesiecy. Napisalam tez do Gamety Lodz - tez trzeba czekac 2/3 miesiace. MMMSSS jak ci poszlo? Daj znac. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesteśmy po 3 nieudanych próbach invitro w Gamecie w Łodzi i zdecydowaliśmy się na adopcję zarodka. Bardzo prosiłabym o kontakt osoby które chciałyby oddać swoje zarodki. lid-kra828wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam to jest prawidłowy e-meil: lid-kra828@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość witaj ja tez jestem po nieudanej probie in vitro tez gameta lodz powiedz mi kto cie prowadzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chcialabym adoptowac zarodek jesli ktoras z was chciala by nam pomoc prosze o kontakt bogusia110490@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do oddania kilka zarodków w NOVUM wczoraj tam dzwoniłam i martwi mnie to ze Pani powiedziała ze maja sporo zarodków które czekają na adopcję a wy piszecie ze taki długi czas oczekiwania jest w innych klinikach... bardzo bym chciała żeby ktoś zabrał moje mrozaczki, żeby miały szanse urodzić się z nich dzieciaczki a boję się ze będą całe lata lezały w klinice:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×