Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kryzysowa_dziewczyyyyna

Kryzys-Pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
i jeszcze był maksymalnie zazdrosny. zaborczy. Teraz wiem, ze pilnowal bo sadzil po sobie, ze ja pewnie tez go zdradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przestań go bronić! mało się nacierpiałaś? chcesz znów do tego wracać? Ty chyba bardziej potrzebujesz tej stabilizacji niż on, byleby kogoś mieć, nie ważne kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
kobieto co ty pierdo...? czlowiek ktory kocha naprawde nie zdradza! wiesz gdyby moze raz mu sie zdarzylo bylby pijaany na jakies imprezie .ok moze jeszcze jakos dalo by sie to wytlumaczyc choc tez ciezko ale jesli piszesz ze ma nature ze bzyka wszystko co sie rusza to gdzie tu kur... milosc co???jak bzyka inna napewno mysli jaka ty jeste wspaniala i jedyna w swoim rodzaju co?heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
heh czyli zamiast postawić sprawę jasno - 0boje możemy się puszczać - od Ciebie wymagał w dodatku wyłączności - toksyczny typ na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
oczywiscie, ze nie chce! Nie bede tak zyc. Ale mam dzisiaj kryzys, pierwszy tak duzy od 4 miesiecy. i mam go. nie wiem dlaczego, ale mam. Skoro uwazacie,z e to nie jest dojrzale, to moze nie jest. I jestem z siebie dumna, ze z nim nie jestem. Rozumiem wszystkie argumenty i wiem, ze to, ze z nim nie jestem jest sluszne! Wiem to. Ale serce to serce i dlatego mam kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
kryzysowa zobacz sobie ten wątek http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3880309&start=60 1. Nie wolno ci widywac sie z nim po rozstaniu. 2. Nie wolno ci z nim rozmawiac. 3. Nie dzwon do niego. Przyczep kartke do telefonu: „Nie dzwonic pod kara smierci". 4. Jesli on zatelefonuje, powiedz: „Prosze, nie dzwon do mnie". 5. Spisz na kartce powody, dla których odeszłas od niego - wszystko co najgorsze, bo na pewno szybko zapomnisz. Czytaj je czesto. 6. Nie próbuj sie z nim kontaktowac. 7. Trzymaj sie z dala od jego towarzystwa, rodziny, kolegów z pracy. 8. Jesli masz z nim cos wanego do załatwienia (sprawy rodzinne, finan sowe), rozmawiaj z nim przez posredników. 9. Nie chodz nigdzie tam, gdzie moesz sie łatwo na niego natknac - unikaj restauracji, jakie lubi, klubu sportowego, przyjec u wspól nych znajomych. Musisz byc stanowcza od teraz. Uwaga: jesli jestes tak zrozpaczona, e nie moesz sobie poradzic, powinnas zwrócic sie o pomoc do zawodowego psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
to są cytaty z książki o obsesyjnej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
psycholog nie jest mi potrzebny. 4 miesiace doskonale dawalam sobie rade. wiec teraz, chocbym miala chodzic po scianach, tez sobie dam. Nie wierze w psychologow. Poza tym jestem stanowcza caly czas. ale on mi potrafi stac pod praca, wtedy wychodzac natykam sie na niego, nie chce z nim roxzmawiac i ide w swoja strone, ale on za mna biegnie i wyglasza swoje dramatyczne kwestie! Tak to jest. Poza tym towarzystwo mamy wspolne wiec ceizko jest nie spotykac kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
wiesz Kryzysowa, jeśli nawet uważasz że są tacy goście i że na swój sposób kochają (może lepsze byłoby określenie że są poprostu wygodni? traktują seks z taką stałą babką jak codzienny prysznic czy kawę na śniadanie) -> to pomyśl praktycznie wiesz że na przykład raka szyjki macicy można dostać od wirusa brodawczaka HPV - choroby często przenoszonej drogą płciową. Zdrada to nie tylko dyskomfort psychiczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
to co teraz masz to się nazywa "ześlizg" w linku który Ci podałam dokładnie jest to opisane, to się bierze stąd że zaczynasz idealizować wasze uczucie, zajrzyj do tego wątku i poczytaj te cytaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
nie karmic troli - dziekuje Ci bardzo! Fajna z Ciebie babka! Pewnie wiekszosc z was rozcarowuje tutaj swoim naiwnym mysleniem, ale coz widocznie tesknie bo nie jestem wystarczajco twarda psychicznie. Zawsze podziwialam osoby, ktore umialy powiedziec sobie - e tam, piperzyc to, ten duper nie jest tego wart i zyja z usmiechem dalej. Ja niestety musze swoje "odcierpiec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
poprostu kochasz i wierzysz w miłość........ szukaj podobnych osób... on taki nie jest nie daj sobie wmówić że jesteś winna, to dlatego tak cierpisz 4 miesiące to bardzo długo SZACUN on szuka kontaktu to niekoniecznie świadczy o jego uczuciach, raczej pewnie o zdumieniu że jak to tak łatwo CI się udało mu uciec, potwierdzenia że nadal jesteś w zasiędu... nie wracaj do tego TRZYMAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
Dzieki. Dziekuje wszystkim za wypowiedzi. Bez problemu - Tobie tez! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×