Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

i znów sama

Nie ma to jak przyjaciele

Polecane posty

Napisałam do 6 z prośbą o spotkanie. 2 osoby odmówiły, bo niby mają tys ważniejszych rzeczy do zrobienia - tyle, że ja prosiłam o głupią godzinę a nie cały dzień... 3 wcale nie odpisały, jedna jest chora. To są moi przyjaciele... Akurat teraz kiedy ich potrzebuję, i oni wiedzą, że u mnie nie jest zbyt dobrze, że potrzebuję ich, ich wsparcia, głupich rozmów... NIE MA ICH... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy cytryny
to fajnie sobie przyjaciół dobierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrrrrrrabna
czlowiek tak naprawde przez zycie przechodzi zupelnie sam... tak samo zyje samotnie, jak i samotnie umiera. smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrttytrrrt
każdy ma swoje życie i nikt nie jest na twoje zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że fajnych... teraz to dopiero poczułam. Jest mi tak cholernie przykro... bo już kolejny weekend z rzędu spędza sama w 4 ścianach :( Pytanie gdzie znaleźć tych lepszych skoro ci którym ufałam tyle lat nagle zapomnieli o moim istnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzez mnie panie
od przyjaciol, z wrogami sam sobie poradze:( przecie masz nas!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Zgadzam się z filozofkiem, nie należy nadużywać słowa przyjaciel bo można się przejechać. Przez całe życie spotyka się 2-3 PRAWDZIWYCH przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę z tego, że mają swoje życie, dlatego ich do niczego nie zmuszam. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że od kilku tygodni nikt nie ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja mam juz samych znajomych ,Ci których nazywałam przyjaciółmi już dawno przestali nimi być.....jak się okazało wcale nimi nie byli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he a jak nazwać setki bezimiennych ludzi którzy stanęli na wszej drodze tylko po to by dać wam pomoc lub tylko dobre słowo i odeszli do nieznanego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrrrrrrabna
po prostu dobrzy ludzie, ale na pewno nie przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest mega pokręcone. Jak coś potrzebują, mają dolinę, chcą się wygadać to zawsze z chęcią się spotkają... kiedy mi się świat wali na głowę to mają tysiące innych spraw... ok rozumiem - poumawiali się już wcześniej - ale dlaczego w takim razie nie zaproponowali przełożenia spotkania na inny dzień? Zero odzewu, jakby liczyli, że mi się znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrrrrrrabna
nie rozumiesz? kazdy z nas jest egoista, sa naprawde male wyjatki których zywo obchodzi los innych. zawsze tak bedzie - odezwa sie wtedy kiedy beda czegos potrzebowali, a nie beda mieli czasu dla Ciebie, jak Ty bedziesz w dolku. Takie zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz do mnie dotarło, że nie ma co liczyć na bliskich, bo w im większym dołku jestem tym oni szybciej znajdują sobie inne zajęcia... No i zostałam sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrrrrrrabna
najlepiej sie z tym pogodzic i za duzo nie oczekiwac od innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgrrrrrrabna to powiedz mi jak poradzić sobie z faktem że od kilku miesięcy czuję się samotna wśród tłumu przyjaciół? skoro od kilku tygodni nie mogę się spotkać z najlepszą kumpelą, bo wiecznie jest czymś zajęta i wszystko jest ważniejsze ode mnie? skoro cała moja paczka świętuje, baluje, imprezuje a ja spędzam wieczory samotnie? Jak to zmienić? bo ja naprawdę nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczyłem ale po co...
jakbyś była z okolic wrocławia to chetnie pomoge spedzic wolny czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo oprócz tego, że mówią na mnie "przyjaciółka" mają swoje towarzystwo i zawsze o spotkaniach dowiaduję się po fakcie albo w trakcie i nie daje po prostu rady dołączyć... zresztą nie potrzebuje imprez, chlania, bawienia się do 5 nad ranem w klubach - chce kogoś z kim mogłabym usiąść, pogadać, iść na spacer, na piwko lub kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie dziwna sytuacja.. bo skoro swietuja, baluja to równie dobrze moga to robic i z Toba? czyli po prostu nie mówia Ci jak gdzies wychodza? a potem dowiadujesz sie ze byli tam i tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczyłem ale po co...
ej-mówiłem już ze jakby coś to pomogę-całkowicie spontaniczne wyjscie na piwo bez zadnych podtekstów-zapraszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak po prawdzie to ty ich nie tolerujesz, bo ..... wymienilaś. a oni to czują i masz odpowiedz. poszukaj innego towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wspólne wyjście na kawę nie było problemem, spacer również... teraz nawet na zakupy przestałam wychodzić bo nie mam z kim. Wszystko załatwiam przez internet, bo nie mam co liczyć na wspólne zakupy. Nie zwracałam na to uwagi do teraz. To ciągnęło się miesiącami, było coraz gorzej a dziś nie wytrzymałam :( napisać do 6 najlepszych przyjaciół i dowiedzieć się, że mają mnie w dupie? miło... walczyłem ale po co... dzięki ale niestety nie jestem z Wrocławia... yeez toleruję ale przechodzę taki okres w życiu, że oni doskonale zdają sobie sprawę, że nie mam ochoty na zabawę - że potrzebuję się komuś wygadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×