Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jujek1000000000

facet w staniku

Polecane posty

Gość jujek1000000000

Hej co powiecie na temat facetów chodzących w stanikach czy w stringach ??? wszystkich zainteresowanych zapraszam na 12226710.. Mnie osobiście bardzo podnieca fakt założenia stanika czy stringów (a jak mam\"okres\" to podpaski) lubię też chodzić w sukienkach i spódniczkach a także w szpilkach... Fajnie jest być facetem w biustonoszu i w stringach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat stringi
są też dla mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 044
Od lat chodzę w stringach,innych majtek nie założę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 044
Od 35 lat latem chodzę tylko w męskich stringach innych majtek nie założę.Jak tylko zrobi się chłodno,noszę rajstopki 20 den super bikini z ozdobną częścią górną,oczywjście zakładam je na gołą dupe.Mam wydepilowane nogi,pomalowane na czerwono poznokcie u nóg,i do tego koronkowy stanik.Mam ich kilka w różnych kolorach.Staniki noszę przez cały rok.Ubieram się w to co lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 044
Czy nikt z was nie chodzi w staniku i w damskich stringach.Mnie to bardzo podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 044
Zrobiło się już ciepło to noszę tylko stringi mojej żonki i stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 044
Jest tak gorąco że stanika nie nosze,noszę tylko stringi mojej żonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 044
W takie chłodne dni jak dzisiaj to już zakładam stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 044
Cały czas noszę stanik i rajstopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet w staniku
Tak ja nosze stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 044
No nareszcie się ktoś odezwał.Kogo nosisz stanik,żony czy dziewczyny,w jakim kolorze i ile ich masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mysle ze szczególnie dzis grupy facetów powinny założyć staniki i parodować w nich po miescie w protescie przeciwko zidioceniu kobiet które mając piersi wielkosci facetów czyli malutenkie i tak noszą staniki!!!! Dzis jest na to swietny dzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz, a moja mama się dziwi, że boję się poznawać facetów i im nie ufam. Pokażę jej ten wątek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prdl; skąd się takie zbokie biorą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
prawdę mówiąc kobiety w staniku wyglądają przecietnie- najlpiej bez tzn , piersi na wierzchu .. na temat facetów sie nie wypowiadam , nie moja bajka .. Ale domyslam sie ze chodzi o to by wyglądac jak debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam biust ktory mnie denerwuje bo sie kolysze mysle kupic biustonosz niewiem co zrobic zeby zona nie patrzyla na mnie jak na wariata co wy o tym kobiety sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam dosyć pokaźny biust. Od dawna noszę stanik i dobrze się w nim czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taką sytucje że niestety musze nosić rajstopy przeciwżylakowe i nosze je od dawna i niestety musze je stale nosić aby zapobiegać nawrotom żylaków a u mnie piersi są troche powiększone i różnica w obwodzie wynosi około 15 cm i troche niestety lekko dyndają a na operacje się nie decyduje troche to lekko przeszkadza jak są powiększone i sie lekko bimbają i trzeba sie pogodzić taka ginekomastia jeszcze a stanik to troche dziwne dla mężczyzny choć te piersi troche przeszkadzają bo dynaja i nie wiem co robic bo operacja na razie jest niewskazana i nie będe tego robił a nnie bardzo się znam na tym to jest rozmiar B chyba lecz boje się tego stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena89
Jako kobieta powiem że nie przeszkadza mi to. Żyjemy w XXI wieku, gdzie na swiecie ludzie robią rzeczy których kiedyś by się bali. W pełni akceptuje mężczyznę który nosi damskie ciuchy bo się lepiej w tym czuję, lub po prostu tak spędza wolny czas. Na swój sposób jest to sexowne. Mężczyzna misiowaty czy też nie, tak długo jak jest mężczyzna i jedynie w łóżku ma ochotę na takie eksperymenty w pełni akceptuje. Mój mąż jeszcze przed slubem wyjawił że podnieca go dotyk pończoch na nogach, założenie biustonosza, czy też jakiejś sukienki, i choć z początku nie wiedziałam jak zareagować to dałam mu szansę i nie żałuję. Dodam że wzrosło nawet nasze życie łóżkowe i z góry zaznaczę złośliwe komentarze, nie miał skłonności do sexu analnego w jego stronę. Sama mu kupuje bieliznę i cieszę się że on jest szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosiciel rajstop
Witam wszystkich ja też wiele razy nosiłem stanik i naprawdę czułem się w nim wyśmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w galeriach bisutonosze normalne jak i sportowe. Mam wielkie piersi jak na mężczyznę 75 D i waże 70.kg jestem szczupły. Normalnie muszę chodzić w stanikach. Na basenie również mam czarny strój bo wstyd. Trochę lipa bo nie mogę bez stanika się ruszać bo biust mi bardzo skacze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to że mam większe piersi od mamy i siostry, to jest mega dziwne. Wiem bo na basenach widziałem. One znają mój problem i pomagają mi z tym. Pomagają mi dobrać biustonosz do koszulek żeby był mniej widoczn. Mam 75 D mierzone przez brafiterke która nie mogła uwierzyć w to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szkole muszę ćwiczyć w topiku bo bez niego ani rusz. Odkąd zaczęły mi rosnąć piersi było ok, z dnia na dzień coraz gorzej. Pewnego razu biust był tak Wielki że chodzenia po schodach było ciężkie. W szkole nie nawidze chodzić do tablicy bo widać mi z tylu bisutonosz ponieważ ciężko to ukryć jak jest tak ciepło. Śmieszne jest to że większość ludzi których spotykam na codzień mają mniejsze piersi ode mnie. Nie dość że mam większy rozmiar niż mama siostra to w dodatku większy niż wszytskie dziewczyny w klasie. Ostatnio babka z matmy podeszła do mnie i spytała jak się czuje z tym że mam większe piersi od kobiet. Stwierdziła że mam wielki problem i doradzila mi wielu cennych wskazówek dotyczących mody i życia. Poradziła abym kupił beżowy biustonosz push up I posluchałem się kupiłem i bez problemu mogę chodzić w białych koszulkach nawet przy tablicy nie widać co mam na sobie 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Patryk.exe napisał:

e-mail to popiszemy

 

Dnia 30.09.2020 o 21:55, cjasiu14@interia.pl napisał:

W szkole muszę ćwiczyć w topiku bo bez niego ani rusz. Odkąd zaczęły mi rosnąć piersi było ok, z dnia na dzień coraz gorzej. Pewnego razu biust był tak Wielki że chodzenia po schodach było ciężkie. W szkole nie nawidze chodzić do tablicy bo widać mi z tylu bisutonosz ponieważ ciężko to ukryć jak jest tak ciepło. Śmieszne jest to że większość ludzi których spotykam na codzień mają mniejsze piersi ode mnie. Nie dość że mam większy rozmiar niż mama siostra to w dodatku większy niż wszytskie dziewczyny w klasie. Ostatnio babka z matmy podeszła do mnie i spytała jak się czuje z tym że mam większe piersi od kobiet. Stwierdziła że mam wielki problem i doradzila mi wielu cennych wskazówek dotyczących mody i życia. Poradziła abym kupił beżowy biustonosz push up I posluchałem się kupiłem i bez problemu mogę chodzić w białych koszulkach nawet przy tablicy nie widać co mam na sobie 

Mam ten sam problem co ty tylko ja mam 75g 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2020 o 21:55, cjasiu14@interia.pl napisał:

W szkole muszę ćwiczyć w topiku bo bez niego ani rusz. Odkąd zaczęły mi rosnąć piersi było ok, z dnia na dzień coraz gorzej. Pewnego razu biust był tak Wielki że chodzenia po schodach było ciężkie. W szkole nie nawidze chodzić do tablicy bo widać mi z tylu bisutonosz ponieważ ciężko to ukryć jak jest tak ciepło. Śmieszne jest to że większość ludzi których spotykam na codzień mają mniejsze piersi ode mnie. Nie dość że mam większy rozmiar niż mama siostra to w dodatku większy niż wszytskie dziewczyny w klasie. Ostatnio babka z matmy podeszła do mnie i spytała jak się czuje z tym że mam większe piersi od kobiet. Stwierdziła że mam wielki problem i doradzila mi wielu cennych wskazówek dotyczących mody i życia. Poradziła abym kupił beżowy biustonosz push up I posluchałem się kupiłem i bez problemu mogę chodzić w białych koszulkach nawet przy tablicy nie widać co mam na sobie 

Ja mam wiensze od ciebie bo 75g a jestem chłopakiem ważę 70kg i muszę nosić stanik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×