Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laickaka

bezpieczenstwo finansowe czymiłość ??

Polecane posty

wyszłam z kąpieli ..moment jest chyba różnica pomiędzy zawodówką a szkołą srednią???? czy to to samo gówno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość, mój olal wszystko a jest wyjątkowo inteligentny i bystry i zarabia kokosy mozna powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Mam zwykłego mgra, ale wielu nie ma nawet tego. Równasz więc w dół, gratuluje. Pamiętaj - teraz mgr moze miec KAŻDY DEBIL. >>A znasz jakieś małżeństwo, gdzie facet ma wyższe wykształcenie, a ona po zawodówce? No powiedz szczerze? Oczywiście. I na odwrót też. Nie dla każdego licza się pokończone szkoły i nie każdy ma siano zamiast mózgu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Z tego co mi wiadomo szkoła zawodowa to szkoła średnia Nie ma szkół średnich, Pani magister. od jakiegoś czasu są tylko szkoły ponadgimnazjalne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisać to sobie tu możesz, że znasz nawet dziadka mroza. Wiadomo, że takie przypadki są niezwykle rzadkie. Nawet o tym prace były pisane. O ile wśród kobiet bardzo duży odsetek wychodził za mąż za mężczyzn o niższym (od nich samych) wykształceniu, o tyle wśród facetów prawie wcale. I się zastanawiano dlaczego... właśnie dlatego - to jest zakochiwanie się z głową. I za to facetów podziwiam, są o wiele lepsi w tym od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh hmmmmm
sory ale pozazdrościc magistra jak szkola zawodowa to szkoła średnia:| średnia to ogólniak lub liceum profilowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kąpieli ....wiesz ja pisałem o tym gdyż najpierw robiłem zawodówkę a potem technikum i nie uważam się za jakiegos głupka :P a znam debili co mają wyższe wykształcenie i takich co mają srednie i zarabiają dużo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama nie dość , że mgr dyplomowany to zapierdala non stop po eu po biurach euro posłów za 2 lata będzie prof oświaty czy cuś, korzysta z życia i dorabiasobie (choćma 51l) nie tyle papierów co doświadczeń i rozrywki zaznaje. a stary moj to monter-ślusarz po zawodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh hmmmmm
po zawodówce ma sie wykształcenie zawodowe, po liceum średnie, po studiach wyższe... po techniukum techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze pieczone nooo
Krem nie tlumacz tlukowi bo nie pojmie. Dzis kasy nie maja Ci po studiach byle jakich ,chocby wieczorowych ,ale dobrzy fachowcy. Ilu juz tych ekonomistow, informatykow i marketingowcow zmywa gary w Anglii ,kiedy dobry ciesla ,echanik ,dekarz i wielu wielu innych trzepie kase w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - ale ja nikogo tu nie obrażam. Po prostu takie są fakty, że ludzie tworzący związki zazwyczaj mają podobne wykształcenie lub kobieta ma wyższe. Ale ja uważam, że wykształcenie powinno być takie samo u obu partnerów. Zaraz ktoś wyskoczy, że i po studiach można być baraniem itp. Owszem, tak - znam kilku. Jednocześnie niewielu znam ludzi inteligentnych i bez matury. Bo człowiek inteligentny wie, że matura mu się w życiu przyda, więc ją robi. To chyba logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kąpieli ..ja jestem bardzo inteligentny a matury nie mam :P z tego względu ze mi się troche popieprzyło w zyciu :P i z tego powodu mam się wiązac z kims kto ma srednie mi to nie przeszkadza . w zyciu się różnie układa pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze pieczone nooo
Tak po studiach wlasnie z reguly jest sie baraNiem. Ja znam ludzi roznych i zadnego po studiach ktory by nie byla jakis pomylony. Takie to to wszystko wyzej srajace niz dupy majace. Jak przyjdzie pomyslec to to nie wie gdzie ma wlazc i sie rozdziawi jak Wicia co ojca zobaczyl. Ot pomorek !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze pieczone nooo
Zaraz mi wytknie . A Ty sie krem nie tlumacz bo nie ma pprzed kim i nie ma takiej potrzeby. Grunt bys Ty byl zadowolony :) Z harcerskim pozdrowieniem -Cyryl Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co dyskutowac z takimi
jak Santo Subiot, na kazdym topiku wyzywa kobiety od dziwek, materialistek , przyznaje sie ze zdradza kazdą i kiedy tylko sie da :O wiec drogie panie jego wypowiedzi nie nalezy brac w ogole pod uwage. kolejny kafetarianin cream, ciagle szuka cdziewczyny ktorej znalezc nie moze, teraz okazuje sie ze nawet by obiadu nie zafundowal bo kazdy płaci za siebie :O Dla tych wymoczkow netowych kazda kobieta to suka i materialistka, po co Wam zdanie takich stracenców Te niedorozwoje wszedzie widzą kobiety ktore chcą ich wykorzystac i oskubac z kasy, widac co to za typy skoro takie do nich lgną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? Wskaż mi linijkę w której napisałam, że jest śmieciem. Tylko nazwałam tumanem, kogoś kto chce całe życie na linii produkcyjnej pracować i nie chce się kształcić. I takie jest moje zdanie na ten temat. Ja chce kogoś, kto chce się uczyć. Grono moich koleżanek nie zwraca uwagi na wykształcenie i nie ma to dla nich znaczenia. Stąd mój wniosek, że problemu ze znalezieniem kobiety z wyższym nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttttttt
głupie myslenie to takie, że jak ja mam wyższe wykształcenie to mój facet też powinien mieć takie ! w ogóle niech najlepiej wszyscy będą po studiach. jak nie ma miłości to są takie głupie rozważania. jak ludzi się kochają i dogadują, to znajdą wspólny język. wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją a chyba to się też liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co dyskutowac z takimi
patrzcie jakie jest myslenie takich jełopów jak santo cos tam : "Hehehe standardowy, oklepany, ale ciagle działający tekst Coś ci powiem skarbie - u nas zakochanie objawia się inaczej niż u was. My nie jesteśmy uczuciowi. Nam chodzi o to, żeby miec codziennie ugotowane, żeby w domu było czysto i sex był w miare czesto. Tyle. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby wszyscy mieli wyższe wyksztalcenie to by był syf dlatego że kto by chciał byc sprzedawcą skoro ma wyższe , kto by chciał byc porządkowym skoro ma wyższe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"głupie myslenie to takie, że jak ja mam wyższe wykształcenie to mój facet też powinien mieć takie" Skoro studiów nie skończyłeś (sorki, jeśli pochopny wniosek) to nie związałbyś się z kobietą po podstawówce. Czy jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie chlopy są naiwne
:O myslią ze ładna wyksztalcona dziewczyna wezmie tłumoka bez matury pracującego fizycznie przy tasmie jak moze miec adwokata, adwokata czy lekarza, zejdzcie w koncu na ziemie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kąpieli ..nie popadajmy w skrajnośc oczywiscie ze nie związałbym się z kims kto ma tylko podstawowe ale mówimy tu o srednim wyksztalceniu a taka osoba moze isc na studium :P ale ty pewnie tego nie wiesz bo iczy się tylko wyższe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie chlopy są naiwne
miało byc architekta hehe Kazdy powinien znac swoje miejsce w szeregu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×