Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laickaka

bezpieczenstwo finansowe czymiłość ??

Polecane posty

"nie popadajmy w skrajnośc oczywiscie ze nie związałbym się z kims kto ma tylko podstawowe" Acha, czyli wykształcenie Twojej kobiety nie ma dla Ciebie znaczenia, pod warunkiem, że nie jest niższe od Twojego. Więc jak mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie chlopy są naiwne
i myslą ze ze kobieta szuka tylko kasy u faceta, a co z inteligencją, umysłem, myslicie ze to nie pociąga? :O Nawet jak koles bedzie bogatym tumanem to moze miec wziecie co najwyzej u kretynek bez ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kąpieli ..jest różnica pomiędzy podstawowym a zawodówką :P , jakby moja dziewczyna miała zawodówkę , a przy tym była inteligentna to dlaczego miałbym ją skreslic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz napisze dużymi literami: INTELIGENTNY CZŁOWIEK TO M.IN. TAKI, KTÓRY WIE JAK WAŻNE JEST W DZISIEJSZYM ŚWIECIE WYKSZTAŁCENIE - WIĘC ZROBI CHOCIAŻ MATURĘ - nie będzie z tym miał problemu, skoro jest inteligentny reszta "inteligentnych" po zawodówkach szuka usprawiedliwienia dla swojej głupoty bądź lenistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie chlopy są naiwne
to gdzie jest miejsce dla kogoś co ma tylko srednie ??? miejsce jest przy boku tej co ma tez srednie albo podstawowe albo zawodowe, np krawcowa, sprzedawczyni, fryzjerka. Ludzie nie porywajcie sie z motyką na słonce i nie wylewajcie potem swoich żali w necie, bo zycie jest jakie jest i na nic wasze dziamgolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh hmmmmm
wyszłam z kąpieli: a kto m wieksze szanse na zlalezienie pracy , czlowiek po zawodówce, czy czlowiek po ogólniaku z matura.. bo jak dla mnie ktoś po zawodówce ma zawód , a po maturze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie chlopy są naiwne
INTELIGENTNY CZŁOWIEK TO M.IN. TAKI, KTÓRY potrafi zrobic uzytek ze swojej inteligencji i wykorzystac ją dla swoich korzysci a wiec np skonczenie dobrych studiów, znalezienie dobrej pracy, nauczenie sie języków obcych, to wszystko co sprawia ze staje sie atrakcyjnym partnerem, no ale jak komus ograniczenia jego umysłu nie pozwalaja skonczyc szkół to niech potem nie wymaga za wiele, taka prawda przykra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh hmmmmm
wyszłam z kąpieli: nei rozumie twojego toku myslenia, oczywiscie ze czlwoeik po zawodóce i z matura, bo ma zawód. a człowiek po liceum ogólnokształcącym i maturze nie ma żadnego zawdou, mimo że szkoła jest dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzek mały l
mój facet jest po lcieum ogólnokształcącym i poszedł dalej na techniku fotograficzne. szczerze? wywołało to ogrom kłótni i naprawde zastanawiam sie nad tym czy go nei zostawić, bo niby co on chce robić po technikum fotograficznym:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolzapaloza
to ty KREMIE nawet matury nie masz????????? :O żenada................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś zamierza iść na studia - wybiera ogólniak. Jak nie - może sobie wybrać inną szkołę. Na ogólniaku się edukacji kończyć nie powinno. Jednocześnie uważam, że nierobienie matury w dzisiejszych czasach jest głupotą. Znam parę osób bez matury - niektórzy dobrze sobie radzą (o dziwo). Jednemu wujek załatwił pracę w państwowej straży pożarnej (nie wiem jakim cudem). Reszta haruje (bo tego pracą nazwać nie można) za grosze w jakiś warsztatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie mnie wyzwac od materialistek ale wolalabym pokochac faceta ktory w mire dobrze zarabia i to nie dlatego zeby lezec sobie do gory brzuchem ,nic nie robic i ciagnac od faceta kase a dlatego ze w razie kiedy ja nie bede mogla pracowac poniewaz urodze dziecko chce aby facet byl wstanie Nas utrzymac ,nie chce aby mojemu dziecku czegos brakowalo . Oczywiscie jak juz ktos wyzej napisal milosc nie wybiera i niezrezygnowalabym z milosci z powodu kasy NIGDY Z ZYCIU ale wolalabym aby moj facetczy tez maz zarabial w miare dobre pieniadze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20 ..jak chcesz miec swoje dziecko to se je wez z domu dziecka :P dziecko jest tez faceta który je z tobą zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie chlopy są naiwne
nie ma czego sie wstydzic, tak jak mezczyzni szukają jak najladniejszych kobiet tak my szukamy z odpowiednią pozycją społeczną, ze sprawnym mózgiem, tak to juz jest na tym swiecie i płacze panów ktorzy nie potrafią, nie chce się im do czegos dojsc są na nic, tyle ich co ponarzekają w necie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze faceta dlatego chce aby potrafil je utrzymac ,nie mowie ze to nie jest moim obowiazkiem bo i owszem jest ale jako kobieta bede musiala zostac kilka miesiecy w domu aby je odchowac choc do pol roku prawda?a pracujac raczej nie dam rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20 ..ja nic na to nie mówie :) tylko te twoje powiedzenie " moje dziecko " skąd się wzięło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×