Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SKOK Stefczyka

tylko puste i glupie laski leca na kase

Polecane posty

Gość SKOK Stefczyka

my faceci powinnismy gardzic takimi szmatami co niby pod tekstem ZARADNY facet chca bogatego :-o glupie krowy :-o na dodatek otyle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tymi wszystkimi to przegiąłeś. Ja nie znoszę jak mi facet np w barze piwo stawia. Jest równo uprawnienie i płace za siebie >;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttttttt
tak gniewnica bo tylko na to cię stać a jak jesteś już z kolesiem to utrzymywać to on cię musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez sami jestescie sobie winni , faceci szpanuja ,chwala sie furami i innymi gownami a potemsie dziwia ... hahaha a te co leca na kase to moze i dziwki ale glupie to one na pewno nie sa, raczej wiedza co robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta na marginesie to tylko do tego sie nadajecie zeby was wykorzystywac na kase i nic wiecej facec to gatunek na wymarciu , naszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem blahara
nie prafda facet wcale nie musi byc bogaty ja np nie jece na kase, ale ponizej bmw nie schodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was durnie. Jak chcecie mieć pozradną a zarazem śliczna żone to szukacie w polsce ? upadliście na łeb ? Znajdzcie sobe rosjanke albo Litwinke ! lub bałorusinke albo ukrainke. o to co np pisza na pewnej stronce randkowej wlasnie dla samotnych dziewczyn z tamtych rejonow : The people are real and wonderful and the Russian women are the best. Russian women are great comparable with our standards and they are modern in sciences, medicine, art, fashion design, legal, political and social modern culture but mostly they are rich and full of integrity, intelligence and zest for life. You will fall in love with the Russian girls culture, her family, her friends and her ways of life. Over 90% of the girls you meet are educated, pretty, young, full of hopeful vision for a more meaningful way of life in your country where you reside nie wiem jak Wy ale ja 10 listopada szjezdzam stad na Litwe szukać sobie połowicy a wy bedziecie tu świetować 11 listopada z Kaczorem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak idioto wez sobie od razu zone z jednego z krajow 3 swiata ... taka to poleci na bułke z maslem :D i przywiez nam od razu syfa do polski kretynie skonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne macie zdanie o kobietach. Nie po to studia robiłam żeby mnie facet utrzymywał. Może u was w rodzinach tak było że matka w domu siedziała, napatrzyliście się i teraz tak właśnie widzicie wszystkich, swoją miarą. Związek to układ partnerski a nie sponsor- utrzymanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zacznijcie podrywać brzydkie niskie otyłe dziewczyny a nie porywacie się z motyką na słońce a później znajdujecie sobie żenujące usprawiedliwienia dlaczego was nie chcą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 dni- większość bab może taka jest, ale nie możesz powiedzieć że wszystkie bo to gówno prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×