Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatagłupiajakbut

Zrobiłam coś głupiego !

Polecane posty

Gość Agatagłupiajakbut

Wczoraj byłam na randce z moim nowym facetem . Normalnie : kino potem kawiarnia .Później zaprosił mnie do swojego mieszkania . Było bardzo miło I w końcu wylądowaliśmy w łóżku . Dalej było super , aż do czasu gdy on się nie rozebrał . Normalnie mnie zatkało . Zobaczyłam jakiego ma dużego i spanikowałam . Zachowałam się jak jakaś smarkata, a mam 20 lat . Wymyśliłam jakąś głupotę i poszłam do domu . Oczywiście on się na pewno domyślił o co chodziło . Dzisiaj dzwonił dwa razy , ale nie odebrałam bo niby co ja mam mu powiedzieć . Nie wiem co robić bo on jednak strasznie mi się podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
zadzwoń do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
umów się z nim a nie będziesz żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagadkalooo
No ale dałaś ciała !!!!!!!!!!! A było zacisnąć zęby i czekać co będzie . Przecież to i tak facet musi sie martwić , żeby się zmieścić . Kobitka tylko musi się rozluźnić a reszta to już by do niego należała . No ale ja na twoim miejscu za bardzo bym się nie przejmowała . No bo pomyśl - każdy facet chce mieć wielkiego więc jak od tej strony spojrzeć to nie mogłabyś mu powiedzieć lepszego komplementu ! A telefon odbierz i słuchaj co on powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad 4569
Boże , jak ja bym chciał żeby jakaś laska straciła pewność siebie na widok mojego .... no Wacusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asica kasica
To rzeczywiście , masz problem . Jak sie z nim znowu spotkasz to pewnie znowu skończy się w łóżku . Piszesz , że było dobrze aż go nie zobaczyłaś więc musiał chyba być delikatny . Słuchaj , jak on ma takiego dużego to na pewno ma swoje sposoby na udany sex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ediestan
Faktycznie , popisałaś się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara19
Mnie się coś podobnego przytrafiło . Tyle , że nie uciekłam ,tylko powiedziałam ,że w życiu nie pozwolę mu go włożyć. Śmiał się okropnie ,ale jak zobaczył ,że mówię poważnie to obiecał być delikatny i jakoś poszło . Teraz śmiejemy się z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbasia
Faktycznie , głupia sprawa . Teraz już jest trochę za późno żeby żałować tego co się stało . Może normalnie do niego zadzwoń . Zobaczysz jak zareaguje .Zawsze jest nadzieja że uwierzył wte jak piszesz głupoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjussz
Zagadkaloo - masz rację , jak ma wielkiego to jego problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zielona...
tez mialam podobnie tylko wtedy nie mialam porównania, bo przed nim mialam tylko jedengo, ktory tez nie mial malenstwa i sie oddalam. Nie bylo problemu i bylo zajebiscie przez dwa lata! A teraz z uplywem czasu i doswiadczenia to wiem, ze sa mniejsze "sztuki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaaaaaaa
Jak ja pierwszy raz zobaczyłam naprawdę wielkiego penisa to dosłownie nogi mi się same zacisnęły. Musiałam głupio wyglądać bo facet zaczął się śmiać i powiedział , że liczy się też to co jest przyczepione do tego penisa . Czyli reszta faceta . Potem był niesamowicie delikatny i tak mnie wypieścił ,że nie było najmniejszych problemów . Dodam że teraz jesteśmy już trzy lata po ślubie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebezpieczenstwo
i co, z taka kilkugodzinna niemyta brocha chcialas wyskakiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOVERBOY
Się popieści to się zmieści . Stare ,sprawdzone przysłowie ,a jakie prawdziwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety dziewczyno zadzwoń do niego i powiedz mu wprost o co chodzi. W związku ważna jest szczerość i zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorcia 123
Facet do końca życia będzie miał co opowiadać kolegom przy piwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imprezwoiczka
nie przejmuj sie..:) jak z nim jestes to przeciez mozesz mu to powiedziec.. napewno sie nie obrazi tylko bedzie czul sie DUMNY jak to facet..:) napewno jak mu powiesz wszystko zrobi delikatnie.. nie ma sie czego bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipppp
Haha super! Nie bój się tylko się ciesz! Wiesz ilu jest kobiet, które oddałyby tych wacusiów na prawdziwych Wacków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ringo Colt
Najlepsze co może spotkać faceta to widok przerażenia w oczach kobiety na widok jego męskości . Większe wrażenie robi tylko kobieta , która przeżywa z nim orgazm ! Nic się nie martw . On teraz zrobi wszystko , żeby cię mieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffam
"Zachowałam się jak jakaś smarkata, a mam 20 lat ." no no jaka dorosla panna, co to juz z niejednego pieca chleb jadla :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxxxie
Taki facet to skarb ! Za nic go nie oddaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy
a podobno jedna z góralskich prawd powiada, że "choojem baby nie przestraszysz..." :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erferfef
trzeba bylo dac dupy, od razu w kinie juz !!! Takiej okazji nie mozesz przegapic, oddaj sie mu od razu ty szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co prawda jestem kobietą
jesteś niedojrzała i sie nie tłumacz że masz 20 lat , jaka bzdura w ogole uciec, co chcialas sie w kopciuszka pobawić? ciesz sie, ze facet w ogole dzwoni.. moj ukochany ma duzego ale jakos nie wyskoczylam nagle z lozka gdy sie o tym przekonalam, zwlaszcza, ze jest cos takiego jak gra wstepna wiec tobie chodzi o kochanie sie czy "kutasa" bo z twojej wypowiedzi wynika taka brutalnosc wlasnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×