Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hakerrr

jakich fcaetów nie lubicie kobiety??

Polecane posty

c.r.e.a.m oczywiscie ze sie nieprzyznasz ze nie masz racji :P ale bede łaskawa, i wyrozumiała....ktoś takich wczesniej czy pozniej bedzie chcial, nawet te twoje atrakcyjne... wiec bądz dobrej mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-niedokształconych imbecyli, -niepotrafiących sie poprawnie wysłowić, -\"wszedzie bylem, wszystko potrafie, wszedzie mam znajomosci, jestem zajebisty i zarabiam 20 tys. miesięcznie więc wiesz...bejbe\" -takich z lancuchem na szyi,z włoskami na żel, w pedalskich ciuszkach, ktorzy podjezdzja pod dyskoteke swoja fura i wyrywaja głupie laseczki (tacy maja często gadkę z punktu wyżej). zalosne -takich ktorzy smierdza potem i nie myją zębów, -dresiarzy, -noszących skarpetki do snadałów;) -chamskich, -inteligencików, ktorzy są najmądrzejsi i nie będą zniżac sie do poziomu innych ludzi, - jeśli chodzi o wygląd to nie lubie: grubych, pryszczatych, bladych z malymi świńskimi oczkami i z nogami w X, łysych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"maślana wiesz uświadomię cię 180 cm to NIE JEST NISKI\" a ja wygrałem życie wiesz uświadomię cię mój chlopak ma 168cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×