Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki sobie facet jeden

Dziewice mają większe szanse na małżeństwo niż puszczalskie

Polecane posty

Gość taki sobie facet jeden

No taaa...ale gdzie te dziewice;/ Dziś puszcza się więcej kobiet niż mężczyzn, żeby tylko udowodnić sobie i całemu światu jakie to one nie są \\\"postępowe\\\" (żenua) i że wolno im tyle co facetom. Ostatnio zauważyłem ciekawą zmianę podejścia u licznych moich koleżanek. Jestem w wieku, w którym kończy się studia, kobietom włącza się zazwyczaj w tym okresie zegar biologiczny i zaczynają szukać męża. Niektóre są przy tym niezwykle zdesperowane, bo wszystkie koleżanki już mają narzeczonego a one nie itp. Liczba takich osób wśród moich znajomych jest na tyle duża, że od razu rzuciło mi się to w oczy. Co ciekawe te puszczalskie, co \\\"korzystały z życia\\\" przez ostatnie 3-4 lata, teraz niespodziewanie zaczynają coś bełkotać o porządnym facecie, co nie będzie ich zdradzał, co nie myśli tylko o seksie itepe blabla, hipokrytki. Widzę to po tym, że kiedyś mało która się mną interesowała, bo nie w głowie były mi szybkie numerki, tak teraz nagle stałem się pożądanym towarem (lol zabrzmiało jakbym się chwalił ale akurat niespecjalnie jest mi z tym wygodnie, że się puszczalskie dziewczyny zaczęły mną interesować;) Koleżanki narzekają co chwila, jacy to faceci są podli, bo tylko o jedno im chodzi, że patrzą na nie tylko przez pryzmat łóżka. Śmieszy mnie to strasznie, bo teraz się dopiero okazuje ile można stracić przez swoją głupotę. Faceci o podobnych do moich poglądach, czyli dość poważnie podchodzących do związków, osoby które mogłby im teraz zapewnić to czego by chciały - stabilizację, wierność i inne temu podobne rzeczy, którymi tak wiele osób zaczęło gardzić - omijają takie dziewczyny szerokim łukiem. Za to wzbudzają one bardzo duże zainteresowanie bawidamków, kurwiarzy i innej patologii, liczącej na szybki numerek. Czasem takie osoby wiążą się ze sobą, jednak facet i tak zdradza taką na każdym kroku, bo jej nie traktuje poważnie. Mnie też by było ciężko taką traktować poważnie. Jak facet słyszy, że kobieta jest dziewicą i np. chce czekać do ślubu, to bez względu na to jakie on ma na tą kwestię poglądy, włącza mu się zazwyczaj lampka ostrzegawcza, że może warto kogoś takiego potraktować jako potencjalną kandydatkę na żonę. Mówię to z pełnym przekonaniem, po wieloletnich obserwacjach moich spatologizowanych znajomych;) Jeżeli natomiast słyszy, że dziewczyna już z kimś spała, to podchodzi do tego z przymrużeniem oka, może ten związek wyjdzie, może nie, jak się trafi \\\"lepszy model\\\" to się przerzucę. Można to porównać do kupna samochodu. Prawie każdy facet marzy o własnym aucie. Z początku stać go tylko na używany, z braku laku taki wybiera, ale po czasie jak już dorośnie i nazbiera na nowy, nieużywany, to stary wyrzuca na śmietnik;) Mało którego faceta obchodzi czy kobieta spała z jednym czy z dziesięcioma. Faceci tak nie rozróżniają. Albo jest dziewica albo nie, a jeżeli nie, to może nawet lepiej, że ma większe doświadczenie. Jak patrzę, to właśnie takie kobiety (niedziewice) z małym ale jednak doświadczeniem, mają największy problem żeby kogoś znaleźć. Po części to wina ich samych. Kobiety z natury są dość nawine. Łatwo się zakochują i szybko można je przekonać, że to miłość ich życia i powinny jej poświęcić wszystko łącznie z dziewictwem. A to tylko bajer, czasem trwający tydzień, czasem pół roku, a potem jest tylko szok, że facet odchodzi do innej, bo ta mu już sie znudziła;) Głupia byłaś i tyle. Z głupimi też mało kto chce się wiązać. Obracam się w dwóch środowiskach - jednym bardzo imprezowym - sex, drugs & alkohol - i drugim porządniejszym pełnym dawnych znajomych. W pierwszym 90% osób to single (nie z wyboru), w drugim 3/4 osób już jest co najmniej zaręczonych. Daje do myślenia. Aha i jak się zapytać kobiety czy spała z kimś z miłości, to zawsze powie, że z miłości;) Nie ważne czy po 2 minutach czy po 2 latach. Przecież się nie przyzna, że się puściła. Poza tym tak jak w naturze facetów leży wyolbrzymianie swoich osiągnieć w celu zaimponowania innym, tak w naturze kobiet leży kłamanie w celu osiągnięcia własnych korzyści, więc lepiej się ich nie pytać bezpośrednio jak to było, bo jeszcze się na tym koledzy przejedziecie...;) Trzeba rozmowę umiejętnie poprowadzić;) W każdym razie inteligentna kobieta, która myśli o przyszłości poważnie i wie, że w życiu ponosi się konsewkencje swoich czynów, będzie trzymać swoje dziewictwo na tyle długo, aż znajdzie tego jedynego. Nie mówię, że puszczalskie nie mają szans na trwały związek ale mają je znacznie mniejsze;) Chcecie zmniejszyć czy zwiększyć swoje szanse? Chcecie porządnego faceta? To sobie zasłużcie. Porządni faceci zbyt się cenią żeby zadawać się z byle kim. No ale ludzie zazwczyaj uczą się na błędach. Przeważnie niestety na swoich. Ja się cieszę z tego, że z dnia na dzień przekonuję się, że dobrze robiłem czekając na tą jedną jedyną. Nie dość, że podchodzę do tego uczciwie i mam czyste sumienie, to jeszcze niespodziewanie znalazłem się w centrum zainteresowań kilku dziewczyn, o czym kiedyś bym w życiu nie pomyślał:D Nie głupi ze mnie człowiek, podobno w miarę przystojny (o tym też bym kiedyś nie pomyślał), miły, uprzejmy, wesoły, wierny, sumienny, poważnie podchodzący do życia i do tego prawiczek, czego chcieć więcej? lol:D Dobra, żartuję sobie z tą całą autoreklamą ale chcę wam uświadomić, że takie osoby jak ja istnieją na tym świecie i czekają na kogoś o podobnej \\\"specyfikacji technicznej\\\":P Muszę się jeszcze dobrze sprzedać marketingowo i pewnie mi się w końcu uda znaleźć tą osobę;) Nikogo nie potępiam, róbcie co chcecie. Każdy jest kowalem własnego losu. Tak tylko przedstawiam wam sytuację jak to wygląda z mojego punktu widzenia. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka134
WOW PRAWICZEK - NIE PODEJŻEWAŁAM CIE O TAKIE POGLĄDY, OCZYWIŚCIE ZGADZAM SIĘ. cO DO AUTORA TEKSTU TO JEST MNÓSTWO NIE-DZIEWIC, ALE TAKICH KTÓRE MIAŁY 1, 2 FACETÓW, SPAŁY ZNIMI BO DAŻYŁY ICH UCZUCIEM. nAPRAWDE ZDARZA SIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facet jeden
lubie rochać dziewice ostrro w dopala i w usta i miedzy cyce a pippą jeździ mi po twarzy, dziewice górą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka134
a sorki prawiczku. Tylko chociaz sama jestem dziewica to nieuwaązam sie za lepsza. Dziewića jest sie z wielu powodów, podobnie jak i prawiczkiem. Raczej chodzi o stan umysłu i o tak zwaną"porządność" czy "przyzwoitość". Tez koncze studia i tez zauwazylam spore zainteresowanie płci przeciwnej, coś wtym jest. Mnie sama pociagajateraz zupełnie inni faceci ąz sie sama dziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkana
tak tak dziewczyny zawsze winne a jak facet co impreze laske obraca to niewinny , zawsze baba winna wstretni prowokatorzy uwoodzić to w umiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka134
do ciebie prawiczku i autora. niewazne chodzi o to że jest wiele tak zwanych pożadnych "niedziewic". a puszczalskich itak nikt na stałe nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi tekst. Nie znasz kobiet, kochanie. My naprawdę oddajemy całe siebie, jesteśmy przekonane że to TEN, boimy się że ten Wymarzony nas nie rzucie, bo stwierdzi, że jakieś dziwne jesteśmy. I dajemy się namówic, głupie. A wewnątrz pozostajemy czyste - bo zrobiłyśmy to z miłości. Najczęściej o \"puszczalstwie\" mowy nie ma. Pozdrawiam! Wciąż Dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka134
ups to było do novomowy ale to juz filozofia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka134
a ilu facetów tak robi, też mnustwo (tzn. puszcza się). mi to jest naprawde obojetne czy moj facet będzie czy nie bedzie doświadczony, byleby jakimś "psem na baby" nie był ale to chyba odrazuwidac nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc może. W kazdym razie jestem osobą jeszcze młodą (25), mam MNÓSTWO przyjaciół, róznych różnistych - i nie - NORMALNE dziewczyny się nei puszczają. Nie znam ŻADNEJ takiej, która miałąby ponad 2 facetów w życiu. Kilka par czeka do ślubu, większość - 1 partner. Ja jestem dziewicą, bo jestem katoliczką i tyle. Ale nie śmiałabym osądzic kogokolwiek, kto nie jest. nie bałabym się też wejść w związek z nie-prawiczkiem (oczywiście nie po 10 pseudozwiazkach i 100 przygodach). Mój chłopak jest prawiczkiem. Ale to nasz wybór. Nie wybrałam go dlatego. Wybrałam go, bo to fantastyczny człowiek. Gdyby nie był prawiczkiem - kochałąbym go tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
to chyba tylko twoje zdanie bo jak dziewczyna się przyznaje że w wieku 25 lat jest dziewicą to uważana jest za jakąś dziwną i nienormalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, bo chcę. nie będę się przed Tobą tłumaczyć. Możesz przyjac - zgodnie z z jakże inteligentnym tematem - że mam nadzieję że tą droga szybciej zaciągnę chłopa przed ołtarz;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem pasztetem, jeśli o to pytasz. Jestem ładna i ciekawa- nawet sama przed sobą to przyznaje. Na brak powodzenie nie narzekam. Nie jestem dziewicą z braku okazji. Raczej z przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
prawiczek chyba o mnie piszesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
tylko coś tych facetów nie ma he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aą bcć
z kad taka teoria ja mam 20 lat dziewica i na ślub i małużenstwo sie nie zapowiada słyszałam ze teraz to wstyd że w takim wieku jeszcze dziewica sie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
wypić lubię ale od święta do szczęścia dużo mi nie potrzeba ;D czasem 2 piwa i odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to więc gdzie te dziewice
:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
jak dobrze poszukasz to znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
kobiety to nie mężczyźni dla was sex to co innego niż dla nasl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajja.
Drogi autorze szkoda,że mój facet nie miał takich poglądów jak Ty jak sie puścił, ze stażystką :( ! Ja byłam dziewicą i do tej pory ten zdrajca jest moim jedynym partnerem sexualnym. I po tym co przeszłam przez jego puszczanie się straciłam wiarę w facetów!!! I zastanawiam sie czy było warto zachowac cnotę dla tego jednego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnttfhtn
Novomova Głupi tekst. Nie znasz kobiet, kochanie. My naprawdę oddajemy całe siebie, jesteśmy przekonane że to TEN, boimy się że ten Wymarzony nas nie rzucie, bo stwierdzi, że jakieś dziwne jesteśmy. I dajemy się namówic, głupie. A wewnątrz pozostajemy czyste - bo zrobiłyśmy to z miłości. Najczęściej o "puszczalstwie" mowy nie ma. Pozdrawiam! Wciąż Dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajja.
Czy są gdzieś normalni,wierni i szanujący siebie i swoją kobietę mężczyźni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiii
ale sie napisałes duzo czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnttfhtn
nowamora nie zrozumialas on pisze o puszczalskich a nie dziewicach.. puszczalskich psyhe rozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uahahha
za przeproszeniem-pierdol sie zboku...pewnie w ankietach na ilosc odbywanych masturbacji dziennie jestes prymusem...wkurwiaja mnie kolesie tacy jak ty...bez polotu, werwy a przede wszystkim dziewczyny...musisz byc megachujem, ze jeszcze nic nie zaliczyles i sadzisz teraz tyrady innym, zeby nie postepowali tak jak Ty...Takim jak ty mowimy NIE...Spierdalaj sie pomodlic za nasze zdrowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdola_saska
jak chcesz miec pozniej rogi to wez sobie dziewice za zone ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
tu nie chodzi o to czy ktoś jest dziewicą czy nie tylko jakie jest jego podejście do tego jeden to robi z miłości a drugi dla zaspokojenia potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×