Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kto_ pyta_ nie_ bladzi

Czy sa tu jakies Panie szukajace mieszkan do sprzatania

Polecane posty

Gość Kto_ pyta_ nie_ bladzi

na Mokotowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h-a-l-a
Ja szukam ale w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA SZUKAM NA obrzeżach POZNANIA od strony ŚRODY WLKP. POZDRAWIAM I GORĄCO ZAPRASZAM POTENCJALNE KLIENTKI KTO PYTA NIE BŁĄDZI .... POSIADAM REFERENCJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzózia111
Szukam dokladnej i uczciwej Pani do sprzątania na Tarchominie w Warszawie. Mieszkanie ok60m2, 3 pokoje; najchteniej raz na 2 tyg na 10h; stawka 10zl/h. Miezkanie jest nowowyremontowane, zadbane i czyste. Bardzo prosze o kontakt na maila: mzwierzchowska@hotmail.com lub komórke 501-551-596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja również sprzątam domy mieszkania.aktualnie mam wolne piątki przed południem.mam wieloletnie doświadczenie w sprzataniu .moja stawka to 15zł/h w Warszawie i okolicy kontakt kwiatek5800@gazeta .pl dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posprzatam
Ja z chęcią pomogę w utrzymaniu czystości w domu nie tylko przed świętami. Szukam mieszkać z Poznania. Jestem studentką zaoczną i dysponuje czasem w dni pn-pt. Mogę także przypilnować dzieci ugotować obiad lub pomóc w matematyce gimnazjalistą lub licealistą Zainteresowane osoby proszę kontakt: andzelikapraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimnazjalistom
tłuku a nie nie gimnazjalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mile widziane oferty
z WROCŁAWIA Pani sprzątająca z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaa21
"przyganiał kocioł garnkowi..." Najpierw zajrzyj so słownika a potem pouczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaa21
ok sory,dopiero przeczytałam w jakim kontekscie zostal uzyty wyraz.Masz racje ze gimnazjalistom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to
Każdemu może się zdarzyć :P Śmieszą mnie takie docinki . Lepiej wypowiedzcie się na temat niż zaśmiecać forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Chętnie zajmę się sprzątaniem ..szkam dodatkowej pracy. Okolice Legnica- Bolesławiec. Mój mail...impresja_12@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogę gimnalzjalistom
pomóc w matematyce gimnazjalistą lub licealistą---- co to jest????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw_1972
Oferuję swoje usługi w zakresie sprzątania mieszkań i domów we Wrocławiu i okolicach. Rzetelnie, dokładnie i uczciwie. Pierwsze sprzątanie gratis, dla oceny mojej pracy. Cenę ustalam każdorazowo indywidualnie z moim Pracodawcą. Kontakt: jaroslaw_1972@interia.pl Tel. 0662 455 507 (ew. proszę wysłać sms-a z numerem - oddzwonię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska102
dobrze, ze "posprzatam" chce pomagac w matematyce:p bo z jez, polskim ma "niewielkie" problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątanie mieszkań 25 letni chłopak Sprawnie i solidnie Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×