Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawalekczekolady

bierze na przetrzymanie? czy ma mnie gdzies?

Polecane posty

Gość o.n.aaa
Więc skoro ciebie olał, podał powody które ciebie nie usatysfakcjonowały to chyba logiczne że "to nie to". Ja nie wiem jak sie wszyscy faceci zachowują. Bo znam dobrze tylko jednego :P:P:P. Ale mój mąż po pierwszej randce, na której tylko mnie przytulił na pożegnanie (więcej kontaktu fizycznego nie było o ile pamiętam) :P na następnej już mnie pocałował i trzymał za rękę - bo nie mógł się już powstrzymać. Jeżeli po 3 randkach NICZEGO nie było, to już chyba nie będzie... I go idealizujesz. Nie czekaj dłużej. Wyślij mu smsa "Czy mam już wykasować twój numer telefonu? [i opcjonalnie dopisz] Nie będę robiła z siebie idiotki, skoro nie chcesz już się ze mną spotykać napisz mi chociaż to wprost..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
byly takie dotkniecia przypadkowe niby z jego strony, widac ze jest niesmialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.aaa
mój mąż też jest maksymalnie nieśmiały. Ale co mu po tym gdy ja jestem bezpruderyjna :P. I stale , bez przerwy go uwodze ;) Może facet poczuł że ty z kolei jesteś "niechętna". Nie wiem jak to ugryźć. Ja bym się spotkała z tym facetem jeszcze raz i zobaczyła co będzie. Jak dalej nic, to najlepiej dla ciebie, gdybyś dała sobie kochana spokój. Po co nam facet, który sam nie wie czego chce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
mam wrazenie ze go troche zraziłam, wszystko bylo fajnie do czasu az spanikowalam ze sie nie odzywa i wyslalam mu kilka esow, nazwal mnie wtedy zlosnica i chyba wyczul ze mi za bardzo zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.aaa
W takim razie teraz wyluzuj. Poczekaj aż się odezwie - jeżeli w ogóle się odezwie. Na spotkaniu bądź miła i uśmiechnięta. I przede wszystkim sobą. A niech wie co może stracic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
do o.n.aaa dzięki bardzo - właśnie to zamierzam zrobic, wszystko tu powiem co sie dzialo potem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no tak facet penwie nie ma czasu a juz stado dup robi biednej nieporadnej dziewczynie wode z mozgu... i dupa bedzie a nie podstawowa komorka spoleczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh afshng
Mezczyzni boja sie takich rzeczy, znaczy Ci ktorzy maja bardzo liberalne podejscie, tez to przerabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
nie rozumiem czego sie boja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
ciągle nie dzwoni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka z lasu
Wiesz.... wydaje mi się, że facet znalazł sobie inny obiekt. Niemożliwe żeby był aż tak zajęty żeby nie znaleźć 2 minut na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
to czemu mnie do licha o tym nie poinformuje? a ja czekam jak glupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Kochana , bo wiekszosc facetow to tchorze i nie potrafia wprost powiedziec , ze nie sa zainteresowani dalsza znajomoscia. Olewanie to ich sposob na zakonczenie znajomosci. Pamietaj, ze faceta poznaje sie po tym jak konczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
OHOOOO... masz racje teraza musze popracować nad soba i go olac:) słowo klucz - bardzo możliwe, ale on nie dążył do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
autorko...dlugo juz czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
od piątku - miał sie odezwac:( w sobote jakiś głupi es że nie może, bo coś tam i zero kontaktu jak nic moge juz o nim zapominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
hmmm...to jeszcze nie tak dlugo...ale szczerze to zadzwonic na minute zawsze mozna znalezc czas , albo chociaz 1 smsa. Mozne on sam nie wie czego chce. Moze zchowuje sie zachowawczo i nie chce sie zbyt angazowac w znajomosc bo ma jakas traume po poprzednim zwiazku albo jeszcze mysli o bylej. Moze jest juz kolejna. Cholera go wie. Wiesz cos o jego ostatnim zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
wiem i to duzo byla zona zdradzila go, kolejna oszukala mowiac ze nie ma meza, nastepna pila \:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
to sie nie dziw . Facet ma traumy niezle. Tez bym sie bala na jego miejscu angazowac. Ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
same zgony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
ma 32 lata, wydawal mi sie w miare silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Kochana , faceci sa silni z pozoru na zewnatrz. Sporo z nich jest mekkich jak swiezy chlebek w srodku. Oni maja tez uczucia, tylko ich nie pokazuja tak jak my. W tej sytuacji mozesz czekac az on sie odezwie albo napisac mu jednego esa z pytaniem co u Niego. Nie pisz nic o spotkaniu itp. Jak nie odpisze to Ty tez sie nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
chyba sie zastosuje - dzięki za rady a jak tez odpisze jednym esem i dalej nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
skad tyle wiesz o facetach? bo ja ich kompletnie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Musisz dac mu przejac inwencje. Jak mu zalezy to Ci nie odpusci. Jak nie bedzie sie kontaktowal to sama znasz odpowiedz. Narzucajac sie kobieta to facetow nic ciekawego. To oni lubia zdobywac i odkrywac tajemnice kobiety. Facetowi jak zalezy to na rzesach stanie. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
z doswiadczenia...niestety nie sa to dobre doswiadczenia. A ten brak kontaktu przerabiam tez wlasnie od 7 mc. Tyle ze my bylismy w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
dziękuje Ci bardzo ale ja juz tydzien temu chyba zawalilam sprawe - pokazalam ze mi zalezy, dzwoniąc i śląc ze 3 esy wiec juz mnie chyba skreslił z listy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
7 miesięcy? a dlugo byliście w tym związku? dlaczego tak sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
ja tez popelnilam ten blad na poczatku i chyba przegralam. Ale mam nadzieje cigle , ze wroci. i widzisz doswiadczenie na wlasnej skorze uczy na przyszlosc. Teraz milcze . czekam Dluga historia i duze przeciwnosci otoczenia z jego strony. Pogmatwane to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×