Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawalekczekolady

bierze na przetrzymanie? czy ma mnie gdzies?

Polecane posty

Gość kawalekczekolady
ja to sie w ogole zastanawiam czy zadzwoni.... trace juz nadzieje, z natury jestem niecierpliwa i do jutra wytrzymam jak nie to wysylam konczacego esa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Nie wiesz co nim kieruje. Nie pisz czegos, czego mozesz pozniej zalowac. Lepiej nie pisz nic. Tak jak pisalam wyzej , jesli mu zalezy to sie odezwie a jak nie to zyj dalej swoim zyciem . Jak sie nie odezwiesz to on sie tez bedzie zastanawial czemu go olalas i moze wtedy sie skontaktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
i nawet doszlam do wniosku ze ma mnie gdzies, tylko bardzo denerwuje mnie to ze nie mam pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
OHOOOO... to mam cały czas zyc nadzieja i czekac na niego??? nie wiem czy mi to pasuje... chyba szkoda zycia, chyba wole uciac i zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
bo takie niezakonczone sprawy sprawiaja, ze pojawia sie wiele pytan. niestety:( Mnie tez pytanie" dlaczego" meczy strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Nie kaze Ci czekac cale zycie. po prostu nie draz tematu i zobaczysz co czas przyniesie. Zyj dalej swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
tu masz racje bo jak jest cos niezakonczone to sie caly czas o tym mysli... hmmmm nie wiem moze faktycznie jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
jestes bardzo madra - dzięki za podniesienie na duchu bo malo osob mnie rozumie DZIEKUJe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
nie ma sprawy. po prostu wiem jak to jest z tym olewaniem i czekaniem gdy na kims nam zalezy powodzenia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
dodam temat do ulubionych. Jak bedziesz miala ochote pogadac to napisz czy cos sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezzka
A mojego doświadczenia: Opcja A: zobaczył że Ci zależy więc bierze Cię na przetrzymanie, wie że się męczysz i czekac aż pękniesz (nie rób tego, chyba że chcesz oczyma wyobraźni zobaczyć jego szyderczy uśmiech ]\"a nie mówiłem, że nie wytrzyma, wszysteki baby są takie same hue hue hue\'] czytając Twojego kolejnego sms-a) Opcja B: Traktował wszystko luźno, i liczył że będziesz na podobnym etapie, gdy zauważył że się już zaanagażowałaś, przestraszył się i poczuł przytłoczony całą sytuacją. W tym przypadku potrzebuje czasu by odetchnąć (tudzież niezobowiązująco porandkować z innymi :P) A tak swoja drogą, jak dla mnie ten facet to wyrachowany drań. Myślę, że nie zaiskrzyło u niego. A farmazony o wyjątkowości prawi każdej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
hmmmmmmm jestem za opcją A bo wysyła od czasu do czasu esy i obserwuje moją reakcje czuje sie jak sprawdzana krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
dalej nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
tak zrobie zaczynnam od dzis test na chłopach znajde sobie ofiare i bede sprawdzac czy jak bede wredna i nieustepliwa to wtedy moze nie bedzie sie zachowywal jak dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
bez jaj ale z majonezem.... wielka racja teraz to juz mnie trafilo a pierwszy raz mam taka sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
a teraz siedze patrze na jego zdjecie i jedno słowo mi tylko chodzi po głowie "NIENAWIDZE" co za dupek nawet nie ma odwagi sie przyznac ze mu nie zalezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj al z majonezem
ech takiego to nawet zalowac nie ma co ;) powiem Ci, ze kazdy w swoim zyciu znajduje sie w takiej sytuacji, zastanow sie sama czy juz tak nie bylo i czy nie przeszlo Ci po jakims czasie, rzuc sie w wir zycia:) ja tez czasem spogladam na zdjecie i wiesz co:) bawi mnie to, ze jego manipulacje byly tak slabe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
teraz obmyslam plan zemsty na nim.... bedzie bardzo slodka pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.....
Po co Ci to? Szkoda czasu, poznawaj innych facetow a tego olej. Zemsta to jest cos takiego z czego on moze sie smiac, zrobisz z siebie idiotke a na dodatek wyzwoli w Tobie zle emocje, ktore Cie od srodka beda toczyc. Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
mam wrazenie ze juz sie smieje, a co mi tam jest z innego miasta i nie mamy wspolnych znajomych... nie moge tego pojac faceci to tchorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.....
to pojmij. niestety wielu takich jest. pewnie spotkasz na swojej drodze jeszcze podobnych osobnikow. Czego Ci nie zycze ale to raczej nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
jak sie wystrzegac takiego gatunku? trudno mi jest strasznie a jednak ciagle o nim mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.....
nie da sie takiego wyczaic. tchorzostwo w tej kwestii wychodzi na koniec :/ Autorko ile masz lat jesli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
mam wrazenie ze czesc facetow to robi to celowo dla rozrywki, bo moze nie maja innej to drugi egzemplarz w moim zyciu tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
oj tak oj tak czas zapomniec i poszukac innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
dokladnie sie z Toba zgadzam.... ale czemu jest taka prawidłowość? oni wyczuwają że nam na nich zalezy i wtedy zaczynają NAS zlewać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekczekolady
sa chyba dwa typy facetów TYP 1. Musi walczyc o kobiete i miec wrazenie że sobie ja upolował. TYP 2. Nie musi walczyc tylko troche zabiegac, rozumie ze lepiej jest jak kobiecie zalezy. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×