Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taki_jeden_on

A może tutaj zabłąkała się jakaś kobieta warta uwagi?

Polecane posty

z artystami to jest tak, że najpierw liczy sie dla nich ta piękna pasja, a poźniej może gdzies na 4 miajscu znajdzie sie miejsce na kobiete, przerabiałam to 8,5 z muzykiem, szkoda gadac, niedawn osie uwolnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzaj. Dla mnie moje pasje mają duże znaczenie, aktualnie największe, bo jestem sam i w ten sposób też zabijam czas. No ale gdybym miał kobietę, to umiałbym wszystko jakoś pogodzić. czekająca > mam tyle tego, że nie wiem co wybrać. Ale dobra, za moment jakieś pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jak facet ma jakieś hobby - bez przesady oczywiście magda626 --- niestety masz rację faceci najpierw kochają swoje "pasje" a dopiero potem nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, najlepiej wklej Autoportret :) Jaki system lubisz? Canon, Nikon? Wiem, że to człowiek robi zdjęcie a nie aparat, ale tak pytam z ciekawości, bo to odwieczna walka p.s- ja stoje murem za nikonami, ostatnio zalalam jednego winem i działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na scenie muzycznej oczywiście, dawno i nie prawda, odkąd nie jeżdzę z muzykami (rozumiecie) to już nie robię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda- zgadzam sie z toba ze dla artysty najwazniejsza jest pasja. Sama jestem artystka ...Ale pasje mozna nie tylko widziec w sztuce mozna ja dkryc tez w ¨kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforyczna - zgadzam się z Tobą, tylko jak juz jest sie pare latek z tym artystą to jakos z czasem zapomina już o odkrywaniu mnie na nowo, tylko woli sie zając odkrywaniem kolejnego modelu werbla - na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda- tez masz racje. Pasja jest piekna i tylko uprzywilejowani "artysci"potrafia ja odczuc..Ale zarazem jest zludna i nietrwala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalypsooooo
no prosze..czuje sie dziwnie, ja realistka w swiecie artystów: cos jak szkiełko i oo kontra dusza i uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×