Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oleńka1987

to juz koniec....

Polecane posty

rozstaliśmy sie ...:( Boli ale to chyba była dobra decyzja Chyba....dowiem sie za jakiś czas Wiem jak on teraz to przezywa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda Mineralnaaa
a czemu zerwaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznica zdan,inny poglad na związek Powiedzial ze chyba lepiej sie poddac bo i tak te problemy bedą powracac Zaproponowal pozostanie przyjaciółmi bo chyba lepiej nam to wyjdzie niz bycie para Tak dziwnie sie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda Mineralnaaa
też przechodzilam przez takie zwiazki, to dla mnie byl koniec świata, rozstanie sie z facetem, on szantazowal mnie, ze sie zabije, jesli do niego nie wroce, ale nie wrocilam i do tej pory nie zaluje! teraz mam cudownego chlopaka i jestem bardzo szczesliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda Mineralnaaa
Coś Ty, nie bedziesz :) jesteś młoda, wszystko przed TOba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jednak targają mną teraz dziwne uczucia...Byliśmy razem prawie 2 lata i teraz nagle sie skonczyło ale wiem ze tak będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda Mineralnaaa
skoro wiesz ze bedzie lepiej to nie wracaj do niego i nie mysl o nim, 2 lata to sporo czasu ale musisz sie nauczyc zyc od nowa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem teraz to wszystko jest swieże itp Kurde kiedyś myślałam jak to mozliwe ze ludzie mówią ze sie kochaja sa ze soba tyle czasu i zrywaja mowiac ze do siebie nie pasuja teraz juz wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz sie czym przejmować ;) Zobaczysz znajdziesz sobie nowego i lepszego ;) On powiedział że możecie być przyjaciółmi to nawet lepsze od związku ;) ;** Pozdrawiam i życze powodzenia ;* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×