Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zła myszka

zdradziłam swojego faceta

Polecane posty

Gość zła myszka

Koleś z którym wylądowałam w łóżku był boski, ale to tylko jednorazowy numerek. Kocham swojego faceta, ale czasami nie potrafię się powstrzymać przed zdradą. Powiedzieć mu o tym? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas powiedziec
bedzie z ciebie dumny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.r.i
No co Ty po co ? Przeciez to normalne ! Wszystkie dziewczyny tak robia :-) ZAKLAMANE SZMATY !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipppp
Dziewczyny może i tak, ale na pewno nie wszystkie kobiety. Ja tak nie robię i nie zrobię, brzydzę się kurestwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła myszka
jesteście okrutni :( to że mam czasami słabość do kolesi na dysce to jeszcze nie znaczy że jestem SZMATĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła myszka
to mam mu mówić czy nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. współczuję Twojemu facetowi. Naprawdę. Nie potrafisz zapanować nad chucią? Co Ty do cholery zwierze jesteś? Po to mamy rozum by w niego korzystać. Taaaa powiedz mu! Koniecznie, niech wie że popełnił błąd i że powinien coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarzyńcaWielki
tak, powidz ze jesteś zwykłą dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarzyńcaWielki
to musi byc okropne-dupczyc po kimś. fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te wypowiedzi to mam wrazenie ze na tym forum siedza sami DEBILE ktorych poziom intelektualny rowna sie nie zero tylko jeszcze nizej. Czy wy ludzie jestescie tylko po podstawowkach ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipppppppp
młodość rządzi się swoimi prawami, ale od tego ma się rozum by go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabciaDobra Rada
nie mów mu tym, on na pewno tez ci nie mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zastanawiam sie dlaczego- jesli nie macie nic do powiedzenia musicie komus ublizac no i co za tym idzie pisac bzdury bo nie macie zielonego pojecia o czym sie wypowiadacie. Czy bycie incognito to jest w jakims sensie przepustka lub pozwoleniem albo moze sposobem dowartosciowywania sie? bo rany boskie ludzie jak czytam niektore posty to mam wrazenie ze to nie podstawowka ale zerowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
szmaty? kurwy? a wy jak moczycie swoje kutasy w byle dziurach i pozniej zostawiacie te syfy w waszych ukochanych zonach to jak to nazwac? jestesci smieciami,co zrzucacie wine na kobiety, owszem kobiety tez sa dobre,ale nie wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipppppppp
Euforyczna - jak się ma faceta, którego się kocha to powinno się go szanować i przede wszystkim okazywać ten szacunek, między innymi poprzez udowadnianie innym jakie to on szczęście ma przy sobie. jeśli człowiek zdradza swoją partnerkę/partnera to wybacz, ale żadne dysputy na poziomie nie wchodzą w grę. Kobietom się okazuje szacunek, nie kurvvom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discocwaniak
ja chodzę na disco i wyrywam laski tylko po to żeby puknąć na raz i nara podejrzewam, że koleś też tak miał a ty masz teraz wyrzuty :D pomyśl sobie, że chapiesz mu dzide a on wcześniej trzymał ją u innej w ciepłym kakao :D fajna świadomość? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipppppppp
Malowana lala - jeśli chodzi o mnie (kobietę) mam takie samo zdanie o takich wymoczkach, bo zdrada to zdrada, nieważne czy facet czy kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ipppppppp- myślę że Euforycznej nie chodzi o to że opinie są negatywne tylko forma ich jest niewybredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ippp- a skad ty wiesz ile autorka ma lat? moze ma 18 i to jest jej pierwszy chlopak. A moze jej chlopak jej na wszystko pozwala i dlatego w podswiadomosci chce zeby jej czegos zabronil, zeby ja kontrolowal zeby w koncu stal sie jej autorytetem? powodow moze byc mnostwo ale to nie oznacza ze to co napisala zasluguje zeby nazywac ja kurwa czy dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
ipppp "jak się ma faceta, którego się kocha to powinno się go szanować i przede wszystkim okazywać ten szacunek, między innymi poprzez udowadnianie innym jakie to on szczęście ma przy sobie. jeśli człowiek zdradza swoją partnerkę/partnera to wybacz, ale żadne dysputy na poziomie nie wchodzą w grę. Kobietom się okazuje szacunek,nie kurvvom."- w stosunku do gatunku meskiego zapewne obowiazuja inne zasady...-jak facet kocha swoja partnerke,to wystarczy,ze po kazdym ruchanku na boku do niej wraca i zapewnia o swojej milosci...? i to jest to okazanie szacunku ukochanej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipppppppp
No to się rozmawia z facetem, a nie zdradza. Związek to komunikacja. Bez rozmowy wychodzą z porządnych panienek kurewki, jeśli zdradza się po to by było lepiej. Ta, której jest to pierwszy chłopak - ok, idzie jeszcze zrozumieć, że nie dała innemu i była ciekawa, ale napisała, że ma słabość do facetów, dlatego wnioskuję, że zdarzyło się to nie raz (po tym także stwierdziłam, że to prowokacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforyczna- jakby tak było to by nie pytała czy ma mu powiedzieć tylko by to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipppppppp
Malowana a umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy czytasz tylko to, co Ci wygodnie? Napisałam, że płeć nie odgrywa roli. Jak ktoś zdradza to jest to zwykłe kurestwo i tyle. Tylko, że na takich frajerów nie ma takiego mocnego słowa jak na kobiety. Dlatego wydaje się to nierówna "gra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforyczna>> taaa chłopak jej na wszystko pozwala ona pragnie by stał się jej autorytetem(?) i z tej rozpaczy puszcza się na prawo i lewo :o po co jej chłopak? przecież może równie dobrze "spotykać" się z facetami będąc singielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
ale dopiero jak juz wyslalam swoja wypowiedz,to odczytalam Twoja, i wogole to myslalam,ze jrestes facetem...:) i tutaj sie zgadzam z Toba,ze to bardzo nierowna gra, to jest bardzo niesprawiedliwy uklad,bardzo mnie to dobija,ale coz zrobic... facet,chocby byl najgorszym skurwysynskim ruchaczem i tak znajdzie wine w kobiecie naprwde doszlam do wniosku,ze z seksem nalezy czekac baaaaaaaardzo dlugo,wtedy tylko mozna poznac ,czy facetowi naprawde zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czasami tak jest ze robimy rzeczy ktore nie sa dobre i nie wiemy dlaczego. Wiemy ze robimy zle, ze wyrzadzamy komus krzywde a jednak robimy to dalej. To wszystko da sie wytlumaczyc jesli tylko zajrzymy glebiej w swoja swiadomosc. Wez np kogos kto nalogowo pije albo cpa. Pomyslisz- kurwa ale dno! jesli wejdziesz w to glebiej odnajdziesz czasami ze ten ktos pochodzi z patologicznej rodziny gdzie wszyscy byli od zawsze najebani, albo ze ten ktos mial depresje, zalamal sie bo przydazylo mu sie cos zlego albo poprostu byl za slaby zeby odnalezsc swoja sciezke...Zazwyczaj widzimy to co chcemy widziec. Wracajac do autorki- ja wcale nie pochwalam tego co zrobila. Wrecz przeciwnie, to nie jest napewno mile dla jej chlopaka ktory ja kocha i ma zaufanie do niej. Chce powiedziec tylko ze powodow moze byc wiele i trzeba poswiecic troche czasu zeby odnalezc ten wlasciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrancitofrajerzy
powiedz mu, po co ma dłużej żyć w nieświadomości, że jego dziewczyna to Dz iwka! Ku rwa! Su ka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×