Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastazja884

POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY ...

Polecane posty

Kochani .. jakiś miesiąc Temu zerwał ze mną chłopak .. Bo wygasło w nim uczucie itp ..itd Byliśmy razem prawie 2 lata.. nie powiem ciężko mi.. mimo to nie ma nienawiści, chociaż..on kłamał,że poznał inna olał moje urodziny .. ale sam przyznał,że zaagrywka z urodzinami była celowa,żębym go znienawidziła, jak się okazuje z biegiem dni ..dziewczyny też nie ma. A dziś ustawiłam sobie pewien status .. i odezwał się sam, czy mam zamiar się głodzić znowu. Czy takie coś może być oznaką troski i tego,że jednak mu na mnie zależy? Czy mimo to,że mowi ,że nie kocha i nic nie czuje .. może oszukiwać i na siłe zabijać uczucie? Czy są szanse,że zmądrzeje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpieszę z odpowiedzią
olej faceta, nie odpowiadaj, w du.pie go miej to jedyne mądre rady dla Ciebie "nie rusz gó.wna, bo śmierdzi" Faceci się nie zmieniają i to Ci gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze zmadrzeć to złe określenie .. moze przemyśli bo nie widze powodu dla którego miało sie tak stać .. do odstatniego dnia bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiwito
piszesz: -"A dziś ustawiłam sobie pewien status .. i odezwał się sam, czy mam zamiar się głodzić znowu.Czy takie coś może być oznaką troski i tego,że jednak mu na mnie zależy? " Jaki status ustawiłas? czy to moze być oznaką troski? JAk to widze z tego, co piszesz, to ciekawa jestem, jak wygladał Wasz zwiazek? moze on szukał sposobu, żeby sie...uwolnić...? Naprawde ciekawi mnie, jaki ustawiłas status. skoro on napisał "głodzic ZNOWU", to znaczy, ze mialas takie zachowania wczesniej. skoro upubliczniasz (na GG czy NK czy gdziekowliek) informację o sobie taką, że on wie, co z tego moze wyniknąc - to wiadomo jak na dłoni, że piszesz to DO NIEGO, wiec on sie moze czuc szantażowany emocjonalnie. i jego odzywka raczej wygladalaby nie na troskę, tylko na złość, ze "przez niego" bedziesz sobie wyrzadzac krzywdę (głodowaniem). ma prawo byc zly, bo to szantaz emocjonalny. a skoro napisal, to dlaczego nie spytalas, czy to z troski? po co sie tutaj o to pytasz? prowokujesz go do dzialan - i gdy on zadziala (ze zloscia czy jakakolwiek inna emocja),to nie skonfrontujesz tego pomiedzy Wami, tylko i tak po swojemu to sobie zinterpretujesz - tak, jak jest Ci to potrzebne, jak pasuje do Twoich wyobrazen. ewentualnie spytasz na forum... nie pytaj tutaj, co to znaczy, tylko zapytaj go. i SŁUCHAJ, a nie interpretuj, ze on tylko tak mowi, a tak naprawde kocha. miej szacunek do niego i pozwol mu wyrazac to, co chce. i bez szantazu emocjonalnego - bo jesli zastosujesz taki myk, to on powie to, co chce, ostrozniej - a Ty wowczas uroisz sobie, ze to z troski i milosci. a on to zrobi ze strachi u zlosci, zeby nie byl obarczony jakas wina, gdy sobie bedziesz robic krzywde (głodowaniem czy czym innym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh .. miałam tylko status o tym,że zaczynam diete a on zapytał czy się bee głodzić znowu .. oczywiście napisałam,że nie mam takiego zamiaru w opisie nie było nic co mogłoby w nim jakiekolwiek poczucie winy wyowłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×