Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smigło

jak go odwiesc od slabych punktow?

Polecane posty

Gość smigło

moj facet jest moim przyjacielem wiec zna moje niektore kompleksy. przy nim sie jednak ich wyzbylam, tylko, ze on czasami gdy chce mi dopiec albo sie klocimy mowi cos, bo lubi mnie draznic, to niby taka zabawa ale chcialabym zeby tak jak na poczatku myslal ze jestem w 100% pewna siebie... jak mu to udowodnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigło
chce byc dla niego taka sama jak na poczatku kiedy walczył o mnie, kiedy nie znal moich slabych punktow, macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigło
??????????????????????????????????????????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odplac sie tym samym
powiedz, ze ma malego np. czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziesiepodzialytamteprywatki
no, nie da rady, jak juz sie odkrylas, to przeciez tego nie odwrocisz, pamieci mu nie wymazesz. ale facet chyba klasy nie ma, jak Twoje zaufanie do niego wykorzystuje przeciwko Tobie. albo sam jest jakis niedowartosciowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalli
Zwyczajni i wyraznie patrzac mu prosto w oczy powiedz, ze NIE lubisz, jak tak zartuje. W razie czego powtorz jescze powazniej. Jesli to nie pomoze odejdz i zajmij sie czyms innym. Zostaw go na chwile. Mezczyzni szybko lapia o co biega :)) Nie uzasadniaj dlaczego, nie tlumacz sie. \"Nie lubie, jak tak zartujesz ze mnie\" \"Nie daje ci prawa do takich zartow\" \"Nie podoba mi sie, kiedy tak mowisz i prosze, abys tego nie robil\" Nie robił ! Siegnij po swoja sile, kazda z nas ja ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×