Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa .

PROTETYK W ANGLII-------PILNE!!!!!!

Polecane posty

Gość Ewa .

Ludzie dobrej woli, napiszcie jeśli znacie. Jest pilnie potrzebny dobry protetyk. Najlepiej z East Midlands, moze być Londyn, lub okolice, moze być GDZIEKOLWIEK. Najlepiej Polak ( zaufanie do fachu ), ale równie dobrze moze być Eskimos. Nie ma znaczenia, byle był DOBRY. Bardzo proszę wszystkich, którzy mają jakąś wiedzę w tym temacie o podanie kontaktu do protetyka. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje numery telefonow do protetykow w Londynie: 0208 688 1311 south london croydon - polscy dentysci 075 0359 0521 dr agnieszka findysz protetyk dentysta london greenwich 079 2564 5440 dr halina zajdler , polskie centrum stomatologiczno medyczne london acton central Mam nadzieje, ze choc troche pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa .
DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście super!!!!! bardzo dziękuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej007
Jestem protetykiem od 12lat. Pracuje w UK, Londyn od 8 lat, specjalizujemy sie glownie w protezach, akrylowych, elastycznych, szkieletowych , naprawy potez na poczekaniu,napraw aparatow ortodontycznych. Wykonujemy rowniez nakladki do wybielania zebow, szyny na bruksizm. Andrzej Gurzynski tel.079 21 673 202 www.polishdental.co.uk Walton on Thames 4km od Heathrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiano
Możesz też zrobić sobie protezę wysyłkowo i w polskich cenach. Zajrzyj tutaj www.protoakryl.co.cc albo po prostu wpisz w googla zapytanie: proteza stomatologiczna wysyłkowo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiano
www.protoakryl.co.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysylkowo??
A jak ja dopasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelia a leki na dzis juz
a po co/?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiano
U mnie wszystko pasowało od razu. Jedynki były troszkę przydługie ale to tak miało być i po dwóch trzech tygodniach się ułożyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mir.
Dominik Bota?! Jeżeli w cenniku jest napisane 35.00 za expresową naprawę protezy, a na dowidzenia trzeba zapłacić 80.00 to chyba coś jest nie tak. RADA dla wszystkich potencjalnych klijentów, PYTAJCIE O KOSZTY OD RAZU żeby potem nie było rozczarowania. Po za tym dużo ściemniania i wciskania różnych produktów jak na poczcie.Czysty marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKJ  Denutes
Witam, widzę że temat bardzo stary ale może się jeszcze komuś przydać. Jestem protetyczka z ponad 20-letnim stażem a od 11 lat jestem zarejstr w GDC i pracuje w Leicester. Naprawy Nast dzień od 25£ Ten sam dzień od 30£ W 1h , wieczór lub weekend od 35£ Zapraszam Alina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 07587942094,Protetyk w Lon

Czesc. Odnosnie Naprawy Protez w Londynie i w Anglii mozecie je znalesc na www.Protezy-Naprawa.co.uk 

Lub wysylkowo pod tym samym adresem. Ja wysylalem zWalii dwa razy do ich pracowni w Londynie. Sklejone I odeslane szybko.

Ich Telefon

07587942094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×