Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Whats Is Gonna Be

ZakOchaŁam się chyba ,a mam męŻa i dzieCko ! Co rObić ?

Polecane posty

Nie wiem już sama. Staram się o tym nie myśleć...ale jakoś mi nie wychodzi. Wczoraj się spotkałam z nim. Porozmawialiśmy troche... Wiem że ja jemu nie jestem obojętna. Ale widzę że jednak ma jakieś obawy. Rozumiem to w 100 % , dzisiaj znowu zaproponował spotkanie. Z jednej strony chcialabym się z nim zobaczyć,z drugiej się obawiam... Staram się wybić sobie z glowy TO ! Ale nie da się ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon na grzyby
wybijesz sobie z głowy szybciutko, jak mąż się dowie, będize chiał rozowdu, podziału majątku, i dziecko Ci zabierze weź się w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli zalezy Ci
na rodzinie, nie spotykaj się z nim. Myśli kiedyś miną, a jeśli będziesz dalej w to brnęła będzie Ci później dużo trudniej. Pamiętaj... masz rodzinę Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwicz angielski tyle moge
Ci doradzić.. a jak Ci sie nie chce uczyć to nie używaj zwrotów, ktrych nie rozumiesz i ktore piszesz z błędami ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się że później będę żałować że nie zaryzykowałam. Z mężem moim za dobrze się nie układa.Moja mama mi kiedyś tak powiedziała że żełuje że nie zostawiła ojca wcześniej ,tylko 20 lat się z nim męczyła... Nie chce sobie marnować życia będąc z moim mężem,a z drugiej strony boje się ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes standartowa
idiotka bo blad masz w niku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwicz angielski tyle moge
będę, bo nie lubie tępoty i głupoty ludzkiej ZakOchaŁam się chyba ,a mam męŻa i dzieCko ! Co rObić -> jak przeczytałam temat stwierdziłam, że musisz być dzieckiem emo, a kiedy zobaczyłam Twój nick uznałam, że jesteś głupim dzieckiem emo :D współczuję mężowi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwicz angielski tyle moge
aha i dziecku Twemu też współczuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
hehe kobieto po co ci to zniszczysz rodzine facet cię przeleci i zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwicz angielski tyle moge
zdenerwowałaś się?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whats is gonna be (ciezko mi sie to pisalo) wez sie w garsc i nie rob z siebie jakiejs nastolatki co lata z wywalonym jezorem za kazdym. a jak za tydzien trafi si ejeszcze lepszy? a pozniej dwaj cie zostawia? a ty juz dawno zostawisz meza z dzieckiem? slabi ludzie sa na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna kafe - Nie wiem już sama. Wczoraj namówił mnie na to spotkanie a nie widzieliśmy się miesiąc bo myślałam że jak nie bede go widywać to mi przejdzie... No a po wczoraj nie mogę przestać myśleć ,jeszcze on mi przypomina o sobie dzwoniąc codziennie i pisząc smsy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo..
tylko ze to on za mna lata.. a ja sie zakochuje..czuje to..:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwicz angielski tyle moge
nie no jaaaasne każdy w życiu ma szanse na miłość :D nie ma co stać w miejscu, nie? Skoro męża nie kochasz to leć i daj dupy innemu :D Tylko powiedz mi.. po chuja Ty za niego wychodziłaś? Wpadłaś? Czy dla kasy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesmerized - a czy ja mówię że latam za każdym ?! Nie zdradziłam męża nigdy ,pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło... Może gdyby nam się lepiej układało to było by inaczej ,a tak ciągłe kłótnie w domu ,bo on zawsze wkurzony chodzi i zawsze coś mu nie pasuje... Kiedyś było inaczej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O.
Same bystre odpowiedzi. Dziewczyna ma problem, ale przecież najważniejsze jest to, że ma BŁĄD W NIKU !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwicz angielski tyle moge
nosz... kurczaki:o jak ma problem to niech pogada z matka, z przyjaciółką, a nie wywala swoje intymne, uczuciowe sprawy na kafe:o wam ludzie ten net padł całkiem na mózgi, że nie potraficie już oddzielić spraw ważnych od błachostek?? Takich spraw się nie porusza publicznie, bo jakie rady moga dać Ci osoby, których nie znasz i nigdy nie poznasz?? koniec świata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O.
Jestem w tej samej sytuacji co Ty i tu nie ma dobrego wyjscia. Zawsze ktos bedzie cierpial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwicz angielski tyle moge
no to ja Ci dałam rade:D Ćwicz angielski, bo już na nic innego Cię nie stać:D dobra, idę stąd, bo głupocie i tak nie pomogę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O.
Dokładnie tak jak u ciebie... Mąż, dziecko i ten ktoś... Głowa mi puchnie od myślenia... Strach przed porażką. Milion myśli na minutę... Fatalna sytuacja, ale go kocham i on mnie, ale... zawsze jest to ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O.
Spotykam się, ale rzadko. Dużo piszemy do siebie. A czy mąż coś podejrzewa? Chyba nie.. Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×