Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tata ma romans mama nie wie

tata ma romans? mama nie wie

Polecane posty

Gość tata ma romans mama nie wie

tata siedzi całymi dniami na nk, wczoraj coś się zablokowało i poprosił mnie i brata, żebyśmy mu pomogli się zalogować, ale jakoś wyszło, że on sobie poszedł a my zostaliśmy z tym jego profilem, a tam w koszu wiadomości do koleżanki z pracy: Już nie mogę się doczekać aż się zobaczymy, tęsknie za Tobą, Kochanie itd. Zablokowaliśmy nk na wszystkich kompach, powiedzieliśmy ojcu, że się coś popsuło, po czym on poszedł na dwór i na dworze gadał z kimś przez tel prawie 30 min, w tym czasie mama robiła mu obiad :/ dziś to samo, nk nie działa, ojciec poszedł niby do pieca napalić, a gadał w garażu ponad 30 min przez tel. Co my mamy robić? Powiedzieć mamie o naszych podejrzeniach? Doradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma romans mama nie wie
no proszę, ja wiem, że wam się to może wydawać śmieszne, ale dla nas to dramat, mama jest wspaniałą kobietą, a ojciec ciągle nas olewa, dzień w dzień jest wypity, ale mama strasznie go kocha :( nie wiemy co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już nie podejrzenia
wiadomość mówi sama za siebie i raczej nie da się jej wytłumaczyć. Myślę że najpierw rozmowa z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma romans mama nie wie
no właśnie trochę boimy się rozmowy z ojcem, bo on jest trochę agresywny, nie bardzo wiemy czego się po nim spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
powiedzcie matce i tyle zrobi z tym co zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka88
pogadajcie z tata ale twardo ! badzcie szczerzy powiedzcie o uczuciach waszych, takze. jesli nie pomoze pwoiedzcie mamie... ja bym wolala wiedziec.. trzymajcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
nie osmieszajcie sie czego ojciec ma sie przestraszyc gdy twardo pogadaja z nim dzieci? poza tym - trzymac z ojcem zmowe milczenia? w czym roznilobysie to od tego, co robi ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma romans mama nie wie
kurde wiecie co, to niby takie oczywiste, ale ja naprawdę mam mętlik :/ mama strasznie ojca kocha i boję się, że nawet jak jej powiemy to i tak nic z tym nie zrobi, albo będzie jeszcze gorzej, bo ojciec to trochę taki tyran, od razu mówi, że pójdzie się wieszać, albo że mamy się wynosić z domu, ja to bym chyba nawet wolała, żeby on nas zostawił i odszedł do tej baby, tylko że mama go strasznie kocha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ojciec sie przestraszy,tylko moze sie wkurzyc i bog wie co zrobic...pijaczki bywaja niepoczytalne...ale w sumie macie go w asie,tylko musicie byc silni-jak bedzie wam grozil,to powiecie,ze teraz mama na bank sie dowie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma romans mama nie wie
a babci nie mamy, jest dziadek, ale on znowu jedyne co by zrobił to poszedł do mamy, żeby udawała, że nic nie wie, bo ojcu przejdzie, a świętość małżeństwa najważniejsza i co ludzie powiedzą, mama rodziców nie ma :/ mam jeszcze dwie ciocie, taty kuzynki, może z nimi pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro taki tyran i kazdy mu schodzi z drogi,to na bank facet nie odejdzie. z tamta babka bedzie musial pilnowac slow i sie troche podporzadkowac,tu ma pocholki za darmo. a moze warto napisac pare slow do pani z NK?wtedy ona poinformuje tate o waszej wiedzy i zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ale macie oparcie w rodzicach bezradna matka i ojciec terrorysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
dziecko ale nie mozesz rozpowiadac tego calej rodzinie oprocz mamy bo matka wyjdzie na idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma romans mama nie wie
ale najbardziej jestem zła, że mama jest taką śliczną kobietą, dobrą i wogóle, urodziła mnie w wieku 20 lat, cały czas pracuję po 12 godz dziennie, a ojciec po 8 i jeszcze 60% wypłaty przepija, on ją traktuję jak śmiecia :/ a ona go kocha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
jaki wplyw? tu nie chodzi o to, by ojca nawracac. na to nie ma szans chodzi o to, by byc lojalnym wobec matki i o to, zeby dzieci (ile macie lat) nie musialy dzwigacroblemu, ktory jest problemem miedzy matka a ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma romans mama nie wie
zws, o tym nie pomyślałam, dzięki, no to chyba zostaje nam pogadać z tą babą :/ a może podpowiedzcie, co jej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpowiadac ,tylko szukac pomocy...a po co kobiecine ranic,skoro kocha...dlatego najporsciej uderzyc w niego,ale jak sie boicie,to szukam innych rozwiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma romans mama nie wie
ja mam 16 lat, normalnie w życiu jestem zaradna, ale teraz nie wiem co robić, brat ma 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani kochanicy napisalabym tekst w stylu "czy zdaje sobie pani sprawe,ze pan X ma kochajaca zone i dzieci,ktorym swoim zachowniem wyrzadzacie krzywde".koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma romans mama nie wie
mama ma 38, a tata 45 lat. Ta baba ma małe dziecko, więc jest chyba młodsza od mojej mamy, ale nie sprawdzałam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
z jaka baba?? nie baw sie w to twoj tata ma prawo sypiac z kim chce powienien dac matce jednak mozliwosc rozwodu nie reformuj ojca, nie rozmawiajcie z zadna baba powiedzcie mamie i jedyne co mozecie zrobic to wesprzec ja mowiac, ze nie bedziecie rozaczac gdy podejmie decyzje o rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ja mam 16 lat, normalnie w życiu jestem zaradna, ale teraz nie wiem co robić, brat ma 15 lat. no wlasnie widze, ze jestes. nie przejmuj sie tym tak. chca sie awanturowac i szalec niech szaleja twoja mama mataka postawe, ze nawet jej wlasne dzieci maja wobec niej instynkt opiekunczy ale to dorosla osoba i powinna decydowac o swoim zyciu bez ochrony fakty sa jakie sa i ich nie zmienisz zal mi wasw tym wszystkim bo widze ze to wy jestescie rodzicami a rodzice waszymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma romans mama nie wie
zws, ale ja się boję, że ona decyzji o rozwodzie nie podejmie, będzie tylko chodziła smutna, a ojciec potem powie, że to nasza wina, że mamę w depresję wpędzamy, że mogliśmy nic nie mówić, bo ją swoim zachowaniem do grobu wpędzimy - to standardowa formułka, kiedy dostajemy mniejszą oceną niż 4 w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws, ale ja się boję, że ona decyzji o rozwodzie nie podejmie, będzie tylko chodziła smutna, a ojciec potem powie, że to nasza wina, że mamę w depresję wpędzamy, że mogliśmy nic nie mówić, bo ją swoim zachowaniem do grobu wpędzimy - to standardowa formułka, kiedy dostajemy mniejszą oceną niż 4 w szkole. a ojciec was bije? boiszsie, ze moze was za to uderzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gównioro do nauki
ile razy jeszcze bedziesz zakładac ten sam temat pisząc : DZISIAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×