Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Nikitka widzisz twoj maz pomagal ci na poczatku a ja choruje juz prawie 2 m-ce a on pomagal mi tylko w pierwszym tyg mojego pobytu w szpitalu, potem poszedl do psyholog ktora powiedziala mu,ze nie moze mnie nianczyc i,ze nic mi nie bedzie(pisze nianczyc bo ja jestem prawie caly dzien sama w domu a on pozno wraca i zaczelam miec leki w samotnosci i jak cos sie dzialo to dzwonila do niego w kolko) psycholog widac miala dobre intencje ale on to przyjal dosc doslownie i zaczal byc strasznie oschly a wrecz dochpodzilo do awantur tyle,ze on zaczynal sie wydzierac a ja plakac i wpadac w panike,ze nie dam rady juz zyc i tak mnie nakrecal ,ze bylo coraz gorzej teraz troche inaczej sie zachowuje ale to moze dlatego,ze nie mowie mu czesto ,ze mi zle tylko zostawiam to na terapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtko mandzia idz to
endokrynologa z takim wysokim TSH!! Brałaś przed ciążą euthyrox? nie dziw się, ze masz deprechę i lęki z takim wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz biore euthyrox! przed ciaza bralam 75, potem 100 a teraz 125 i w poniedzialek ide znowu zrobic TSH a jak bedzie tak samo albo gorzej to przejde na 150 w szpitalu mi psychiatra powiedzial,ze lęki moga byc tez od tarczycy takze teraz to juz sama nie wiem od czego sie tak zle czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz,ze nerwice i depresje powoduje tarczyca? masz jakies info na ten temat bo jestem strasznie ciekawa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem;) mam jakieś pulsowania w główce no i duszności lekkawe;/ Nie wiem czy wiecie coś na ten temat ale wydaje mi się że kiedyś wyczytałam w internecie ze szczękościsk to też objaw nerwicy? bo mi się wydaje że go mam w pewnym stopniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtko mandzia idz to
Ty biegnij do endokrynologa i to szybko!!! To rowniez dotyczy zdrowia maluszka. na gazecie jest forum choroby tarczycy tam zadaj pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemasz nic na uspokojenie wez jakies leki poco sie meczyc zaraz bedzies miala biegunke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam opisy xanax o przewlekłym zapaleniu trzustkie i cała się trzęsę bo mam takie objawy :-(( ledwo co żyję, dzieci kolacji nie jadły, a ja aż mam mdłości i cała sie telepię :-( mam biegunkowate kupy,mam bilirubine podniesioną (czyli mozna moze i to nazwac lekka zoltaczka jak xanax opisala) jezu mam bóle po prawej stronie w boku i plecy myslalam ze to wątroba o ranyyy a to nieuleczalna choroba i prowadzi do umierania w mękach :-((mam mdlosci,mam zgage ... o rany,meża nie ma a jak wroci i mu powiem to sie tylko wkurzy na mnie ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle,ze moj endokrynolog wie jakie mam wyniki(te ostatnie) kazal zrobic FT4 ktore wyszly w normie i powiedzial,ze mam sie tego trzymac i nie patrzec na TSh poszlam wiec prywatnie do gina-endo. i kazala brac euthyrox 125 a potem przejsc na 150 i zrobic za miesiac ponownie badanie ehh kazdy gada co innego i nie wiem na co patrzec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( od 4 lat się boję panicznie że mam chora trzustkę, a tu wnioskując po objawach ciagle mi wychodzi, że moge na to chorowac na prawdę :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birmańska
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2952997&start=2070 mandzia Ty chyba jakas nie wyksztalcona jestes bo pierdzielisz od rzeczy, ze masz depreche i nerwice z lękami , TSH podwyższon i wciązy jestes !!!ty w ogóle leczysz sie u lekarza ?? czy tylko walisz dyrdymaly na forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birmańska
sorki ,ze tak pojechałam . Ale jak sie to czyta to człowieka ciarki przechodzą .... dziewczyna w ciazy TSH wysokie ....zagrozenie ciązy jest , a lekarz biadoli od rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie dzisiaj mam pierwszy dzien kiedy przez calą jedną godzine nie mam lęku!!!:D matko toż to cud! a męczę sie z tym lękiem od konca sierpnia. Musialam to napisac na forum:) uczucie jest naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAtko mandzia idz to
tez mi trochę głupio, że dziewczynę w ciąży straszę ale skoro lekarze do doooopy to trzeba samemu szukac informacji niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandzia idz do jakiegos innego lekarza jeszcze! oni pieprzą różne rzeczy i teraz to trzeba niejednokrotnie pójść do trzech lekarzy aby sie upewnić czy wszystko jest okej. Ja tak mialam ze sprawami ginekologicznymi, no wlasnie powinanm wybrac sie na cytologie a mam cykora bo u mnie zawsze wychodzą bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nikitka!ale enzymy trzustkowe masz ok! badalas wątrobe po kuracji antybiotykiem wiec bilirubina poszla w gore.moja tez byla wyzsza przez kilka miesiecy po wlewach z antybiotykow. biegunka ma sto powodow. piszesz ,ze w usg nie bylo widac trzustki bo zaslanialy ja gazy.moja tez ,dodatkowo 5 litrow ropy.....a i tak wiadomo bylo ,ze jest chora.co chcesz jeszcze zbadac.krew(morfologia) nie potwierdza twoich obaw! usmiechnij sie:) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez jestem pod opieka endokrynologa i ginekologa i psychiatry poniekat to co jeszcze moge zrobic robie sobie wyniki tak jak kaza! lekarz chyba lepiej wie niz ty? biore coraz wieksze dawki leku takze w koncu tsh musi zejsc do granic! nic innego nie wymysle! a moje dziecko jest zdrowe bo bylam w srode na usg i dzis u gina takze nie strasz mnie a glupia nie jestem lezalam 3tyg w szpitalu i skoro lekarze stwierdzili nerwice z objawami depresyjnymi to dlaczego im nie wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justah-a teraz uznaj to za norme ,ze nie ma lęku!koniec !kropka!nie oczekuj i nie spodziewaj sie lęku.a poszedl dziad jeden w pieruny:P myslac w ten sposob czesciej beda takie dni :D sprawdzilam na sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birmańska
no okey , nikt cie mandzia nie straszy ...ale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandziaa czy kierowalas swoją wypowiedz do mnie??? mam nadzieje ze nie bo ja cie nie straszylam a w rodzinie maialm taki przypadek ze kuzynka wpadla w duzą depresje i nerwice wlasnie z powodu tarczycy, poziom sopadł i po nerwicy nie ma nawet śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandziaa na pewno będzie dobrze. Jesteś pod opieka lekarską i to jest najważniejsze. A dzieciątko na pewno będzie zdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmanska rozumiem co chcesz mi powiedziec caly czas mysle o tej tarczycy w poniedzialek ide robic krew jak odbiore wyniki to postaram sie podejsc najlepiej do szpitalnego endokrynologa i skonsultowac sie ewentualnie zrobie usg, zalezy jaki bedzie wynik(mam nadzieje,ze spadl od ostatniego razu) naczytalam sie juz o tym,ze dziecko moze odziedziczyc ta wade i jeszcze gorszych rzeczy ale to mi wcale nie pomoze takie zamartwianie:( zaraz sie zaczne nakrecac... Justah no cos ty, twoja wypowiedz mnie troche podniosla na duchu! kurcze bo co tu jeszcze mozna zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xanaxix na ostatnim usg u innego radiologana dobrym sprzecie było widac trzustkę,pokazał mi ją, że jest w bardzo dobrym stanie, a to on na watrobie dopatrzyl sie tej malej torbieli. Myslisz, że jesli lipazę i amylaze w krwi i moczu i morfologię mam ok to znaczy, że mogę być spokojna ?? Mandziaa spokojnie, nie nakręcaj się bo wpadniesz w takie bagno jak ja teraz, a cięzko z niego wyjśc jak nikt reki nie poda ... Porób jeszcze raz badania i skonsultuj z innym lekarzem, ja musiałam chodzic do 4 diabetologów w ciąży po niestety nie znali sie ci pierwsi i dopiero ten 4 umiał mi pomóc i ustalić diete dla ciąży i dawki insuliny ... ci wcześniejsi wmawiali mi że mam dobre poziomy cukrow a niestety byly one dla ciąży makabrycznie duze. trzymam kciuki ja mam nerwa i nie moge się do kupy zebrac,mąż wrocil i jak zwykle czuję, ze guzik będzie z milego wieczoru ...obym się myliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lekarze to konowały! jeden mi mowi,ze moje TSH co prawda jest za wysokie ale FT4 w normach i tego sie trzymac a ja sie przeciez zle czuje:( druga mi od razu dala dawke z euthyroxu100 na 150:( ja juz nie wiem co mam robic, gdzie szukac dobrego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birmańska
mandzia spokojnie !!!!!!!!!!!! ale tsh wysokie to tarczyca na 100% szaleje , tak jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×