Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość fresh022
mko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papieros mnie uspokaja, ale już paląc czuję że mi w jelitach coś chodzi i zaraz po paleniu biegnę do wc :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka rzucaj te papierochy i już!!! wiem ze ciezko bo sama kiedys palilam a teraz to nawet na papierosy nie moge patrzec, mdli mnie strasznie:) ty nie jestes jeszcze uzalezniona wiec nie wciągaj sie w to, moze lepeiej jakas zielona herbatka albo inna owocowa??:) ja pije ziólka takie na wyciszenie, moze nie są smaczne ale mozna sie przyzwyczaic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justah masz rację, uwielbiam herbatki, mam teraz pyszną zieloną i białą, mój mąż ma fioła na punkcie herbatek uwielbia sie delektowac ich smakiem :-) Te papierochy mi na prawde szkodzą bo mam mdłości i biegunkę ... musze to skonczyć,choć i tak ja poplam tak raz na kilka dni i tylko jak mnie wexmie to ze 3 fajki na dzień. Tato do mnie dzwonił, że najproawdopodobniej mam zespół Gilberta że konsultował moje wyniki z jakimś lekarzem i, że mój tato tez to ma od dawna i ta ciocia pewnie też... bardzo ciekawe ... Mąż rysuje z córcią z synkiem na kolanach, a ja usiadłam na chwilkę do kompa i rozmyślam niepotrzebnie z resztą czemu mam biegunke po każdej fajce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka no widzisz i tak zle i tak nie dobrze przynajmniej siedzisz z dziecmi:) ja narazie musze siedziec sama a juz w ogole mam strach w oczach jak pomysle,ze bede siedziala sama z noworodkiem:O dziewczyny ograniczcie palenie albo w ogole rzuccie bo nasilaja lęki tak samo jak kawa, nie wiem czy wy tez tak macie ale po kawie zaczyna mnie trzasc w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandzia no ja też siedziałam sama z noworodkiem jak córcię urodziłam, a teraz jak synka to z noworodkiem i starszą sama ciągle ...dasz sobie na pewno radę, nie mamy innego wyjścia jak ciagle dawac sobie radę !!Wkurza mnie to bardzo, ale co zrobić ... Po kawie mną telepie często, kawa podnosi cisnienie i przyspiesza serce więc nic dziwnego, staram się ograniczać picie kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się źle.. zrobiłam cos czego załuję. prawie krzywdę młodszemu bratu. nie wiem czy też tak macie że potraficie tłumić, dusić emocje w sobie ale jak już zdarza wam się wybuchnąć to naprawdę bardzo.. ja tak mam.. beznadzieja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko, ale co teraz z bratem, gdzie jest ? Żałujesz, jest ci przykro,idź mu to powiedz, przytul ...to pomoże, powiedz mu jak sie czujesz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no nic. matko,mocno musiało to zabrzmieć. Po prostu cały dzień mi dokuczał, (ma * lat) aż w koncu wybuchnęłam i dałam mu w tyłek. No to on rzucił sie na mnie, i podrapałam go dosyć. Ale przelałam tę swoją agresję na niego. Dzieje sie to rzadko ale nie znoszę tego.. mogę tłumaczyć sie tylko tym że dostałam okres własnie i też źle sie czuję.. jestem beznadziejna,.. w każdym calu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko idz i powidz ze ci przykro, nie jestes beznadziejna no cos ty!:) kazdemu zdarza sie wybuchnąć, taka ludzka natura i niepotrzebnie teraz sie nakrecasz. wisz jak ja bylam mlodsza tak w podstawówce to ze starsza o rok siostra tak sie kłóciłyśmy ze sasziedzi nawet slyszeli bo ganialysmy sie po pokojach, niejednokrotnie w ruch szły wazoniki:D aha i kiedys siostra nawet wlosy mi troche wyrwała heheh a teraz boze kocham moją siostre nad zycie i jest dla mnie wsparciem w mojej chorobie mimo ze mieszka bardzo daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara122
jak ja mam nerwicę to robię kupę i ją zjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Justah dzięki:) już sie nie nakręcam. Uspokiłam sie nawet tylko że po drodze pokłóciłam się jeszcze z mamą. Ale nie chcę denerwować sie na wieczór więc jest już ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko PMS na maxa sie rozkrecił u Ciebie :) a mnie na maxa bolą cycki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mandziaa - ja jestem z okolic Swinoujscia, wiec przeciwne kierunki;od kawy jestem uzalezniona,kiedys pilam 5 razy dziennie teraz 2,3 to juz dla mnie max, wiem ze za duzo ...przeczytalam gdzies , ze od kawy piersi nie rosna...no ale powiekszasc to ja sobie na pewno nie bede:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jutro niedziela a ja nie lubieeee spac cos mi sie niechce i co ja bede robic w tv guzik jest pogram na jakiejs grze wezme moze jakas tabletke na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty ja zawsze tyle pa;lilam, smieje sie babcia ze cycki mi żółkna wiecie jak bardzo potrzebuje faceta mam normalnie wizje erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierowniczka ja też bym chyba przespała chętnie niedzielę. Zaelzy jeszcze od pogody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda31 - wizje erotyczne hahah:) to moze trzeba poszukac jakiegos w okolicy wolnego?????? 31 to twoj wiek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka III roku
a mój facet się dziś spisał idealnie :) wczoraj ze znajomymi były kalambury i karaoke do 3 w nocy (zrobiłam grzane winko było pycha) :P a dziś rano mój kochany przyniósł mi świeże pieczywko, różyczkę, i się leniliśmy do 12 :) ja mam to szczęście ze on się o mnie troszczy jak tylko może...mizia tuli gdy mi źle, i dobrze wie że mizianie, smyranie itd to dla mnie mrrrr...i mogę się wyciszyć i nawet zasnąć :) i nawet nauczył się ze mną gadać długo przez telefon jak go nie ma widziałam dziś żel durex'a very cherry któraś z was próbowała??? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandzia ja na temat zachowania facetow i tego co twoj mąz robi sie nie wypowiem(ale pewnie miliony takich typów na swiecie) bo bym chyba klawiature z nerwow rozwalila jak bym zaczela pisac co o tym mysle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )oczywiscie nie tylko o twoim mezu,ale i o moim facecie i innych:) Mam taka bliska kumpela ona tez ma problemy z facetem czasem sobie tak gadamy to normalnie szlak by ich wszystkich trafił!!!!!!! Ja nie wiem takie zachowanie to swiadczy ze oni nie sa w pelni dorosli do zycia!!! Cos czuje ze u mnie bedzie to samo:wszystko na mojej glowie, on pracuje na razie od rana do 17 ale czasem i do19, ale wszystko mu trzeba sto razy powtarzac zeby cos zrobil np posprzatal czy naprawil pozatym malo wsparcia i szczerych rozmow!!!zreszta pisalam jak to u mnie... jak bedzesz chciala to moge kiedys napisac jak dokladniej ale dzis juz na to nie mam ochoty bo chce Ci napisac ze: Bylam dzis w odwiedzinach u dzidzi pieciomiesiecznej:)no slodziutkie to dzieciatko:) To bylo niesamowite jak taka mala istotka reaaguje na nasze emocje! Jedyny problem chyba u takiego malenstwa to jak zacznie plakac (bo ja np sie tego boje) ale tak ogolnie to super pod kazdym wzgledem:)Dlatego milo spedzilam dzisiejsze popoludnie:))) nikitko ty chyba masz polrocznego synka??? Zazdroszcze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djf.d cnz c
ja chyba też mam nerwicę:( więc dołączę jeśli mogę... moja `nerwica` objawia się w ten sposób, że po prostu jest mi duszno, słabo, pojawiają się mdłości, wdęcia i zwyczajnie wymiotuję :( nie byłam już na dwóch weselach, bo `złapało` mnie to:O niedługo moja studniówka, aż się boję pomyśleć... Piję melisę od jakiegoś czasu,ale nie pomaga. przed studniówką chyba pójdę do lekarza po bellergot czy co. pozdrawiam acha, dodam, że mam 18 lat, tylko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zorb badanie krwi i hormonow:) jak bedzesz chciala brac jakies leki to najlepiej jak psychiatra przepisze, bo internisci to przepsuja na odczepnego:( probowalas valerinu albo persenu?? to troche mocniejsze od melisy ale tez ziooolowe mozna wziac wiecej tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×