Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość stary nerwus

chyba topik padl na dobre.:( godzine temu wyslalam post i nic:( moderia naprawiala 2 razy i doopa😠 piszmy tu .na starym zostawimy link do tego zeby nas dziewczyny znalazly.przeciez tam juz sie nie da pisac!sentyment sentymentem ale tam tylko bląd,duble postow,i zwolnine tempo. odwagi dziewczynki. odnajdziemy sie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
super:)! teraz trzeba przekonac dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
:) i jak wam sie podoba predkosc i skutecznosc wysylanych postow?przyjemna odmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna
mówiłam, że tamto ma już za dużo stron i dlatego tak muli :P :D jezu dziewczyny ja chyba nie mam nerwicy :O :O cały poprzedni tydzień czułam sie rewelacyjnie dzień w dzień a od dzisiaj znowu to samo = mega zawroty i taki ból głowy że nie żyję :O :O :O nałykalam się przeciwbólaczy i nic 😭 😭 albo mam mega silne migreny albo guza mózgu [ale tu pocieszam się idealnymi wynikami krwi, dna oka i wogóle całej reszty ] ratunkuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
joanna a jakies leki bierzesz?tzn.zwiazane z nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna
a nie są pewni bo nie miałam wszystkich badan miałam RTG kręgosłupa, zatok, tarczycę, krew, moforlogię , ob, cukier, kreatyninę, potas, dwukrotne badanie neurologiczne, badanie ginekologiczne , badanie dna oka i coś tam jeszcze teraz czekam na badanie prolaktyny no ale dalej lekarze nie mają pomysłu i nie chcę mi zrobić tomografii ani rezonansu bo twierdzą, że nie ma sensu bo to nic w głowie - gdyby coś było wykazało by to badanie dna oka plus miałabym jakies zaburzenia neurologiczne i związane ze wzrokiem a nic takiego sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
joanna-badalas dno oka ,krew i cos jeszcze? stres -stop-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
aga-81-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
joanna -teraz doczytalam jakie mialas badania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos bedzie mial czas to niech odszuka liste obecnosci z tamtego forum i tu wklei:) ja ide spac bo mi glowe rozsadza:( dobranoc, spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna
stary nerwus -- no więc właśnie, badan miałam dużo i nic z nich nie wynika i to mnie najbardziej wkur..... bo coś mi się ewidentnie dzieje a nikt nie wie co i nie wydaje mi sie,żeby przy neriwcy aż tak mogła głowa boleć i tak się w niej kręcic :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna
STRESKU ---> no tak tylko że ja własnie nie wiem czy mam nerwicę, czy mam migrenę przez nerwicę, czy mam nerwicę przez nerwicę czy kurna nie wiem co :D :D a jak ta Twoja migrena została potwierdzona ? i czy możliwe, że ktoś ma guza mózgu i se tak z nim chodzi do pracy i wogóle już prawie 4 msce i jeszcze go szlag nie trafił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
innej listy obecnosci nie moglam znalezc.dopiszcie sie wklejcie:) Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Joanna, ja kiedys mialam tak silne bole glowy ze postanowilam isc do neurologa, mialam robione EEG i badanie komputerowe glowy, nie pamietam jakie mialam wyniki,ale odnosnie jednej polkuli bylo tam ladnie duzo nabazgrane:) ale lekarz mowil ze to sa jakies tam zmiany migrenowe, nic groznego, bralam leki na migrene (takie ze musialam brac codziennie) no i mialam tez przepisane w razie bolu jakies. Po jakims czasie przestalam chodzic do neurologa bo jak mialam termin jednej z wizyt to kaurat mialam mega goraczke i nie mialam sily wstac wiec nie poszlam i tak historia z neurologiem sie skonczyla, potem bole jakies sie zmniejszyly nie sa juz az takie silne jak kiedys tzn takie ze aznie moglam sie ruszyc z lozka czy cos:)fakt sa takie dni ze budze sie z bolem glowy i wtedy zadne tabletki nie zlikwiduja bolu do konca i mam go przez caly dzien... no ale jakos przywyklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry - więc ja też tu przybywam..... mam nadzieję że faktycznie będzie nam tu lepiej.... Dziewczyny powiedzcie - jak uważacie czy można sobie wkręcić ból piersi.... ??? Boszzz już któryś dzień mnie boli i kłóje w różnych miejscach - jedna pierś ...żadnych guzów nie znalazłam chyba....:( wydają się tylko lekko opuchniętę - dodam że jestem przed miesiączką... ale nigdy aż tak mi nie dokuczały piersi a szczególnie jedna....jak się domyślacie moja cała uwaga jest skupiona tylko na tym...a do ginekologa idę dopiero w czwartek....i tak pewnie mi nic nie powie...dodam że pobolewa mnie również kręgosłup na wysokości piersiowej..kiedyś podczas wypadku uderzyłam się tam i zaczynam się zastanawiać czy to może jakiś nerw mi uciska i powoduje takie dziwne objawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt2
Witam, jak dopisać się do listy ? Pozdrawima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec melduje sie pod nową listą :)) Witajcie u mnie dzie piekna pogoda , a mnie plecy bolą , dokladnie to chyba płuca , czyzby sarko sie odezwało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiuni chyba mozna sobie wkrecic bol i go odczuwac ja mam to teraz z noga i ciagle sie boje ze to cos z krazeniem. Odkad zwracam uwage na te noge przestal mnie bolec brzuch i plecy ktore wczesniej przez iles miesiecy mnie bolaly!!!!!wiec to chyba nerwy...ale jakos nie moge sie sama przekonac do tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres - stop - dzięki...kurde to w sumie jest naprawdę przerażające..pamiętasz pisałam że miałam badanie moczu na wykrycie guza chromochłonnego - odebrałam wynik ...mieści się w normie choć zbliża się do jej granicy:) (mam 890 a norma do 1000)...ale to pewnie stres.... I już mam nowe jazdy ... z tą piersią.... Boszzzz ile jeszcze???? Oczywiście wszystkie inne dolegliwości ( no prawie) zniknęły.... Naprawdę...mam już dosyć sama siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki potem skrobne cos do was:) zeby wpisac sie na liste trzeba podac nick wiek nazwe miejscowosc liste skopiowac ,wpisac sie i wyslac. jak nie wiecie jak to podawajcie swoje dane jak zbiore kilka wpisow to wkleje:) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt2
innej listy obecnosci nie moglam znalezc.dopiszcie sie wklejcie Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica lękowa, napady paniki.okol..Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana72
Witajcie, chyba trafiłam pod własciwy adres...tak mi się zdaje, ale może nie?? napiszcie coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
traktuj to forum jak orginal.jak nerwica cie tu sprowadza to dobrze trafilas:) tam niestety juz sie pisac nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×