Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

o agni odezwalas sie bo juz chcialam pytac co tam u ciebie:) kokosanka85 tak to z nami jest ze niektorzy na serio maja powazne problemy i nasze problemy z nerwami sa maluske w porownaniu z innymi tragediami! Tym trzeba sie pocieszac ze na swiecie sa tysiace ludzi co maja gorzej od nas! A do mnie odezwala sie moja byla przyjaciolka na gg, niby godzine z nia pogadalam ale nie powiedzialam jej co przez ten czas od \"poklocenia sie\" u mnie dzialo, no bo po co, pewnie by nie zrozumiala, mam juz inne osoby ktorym moge powiedziec co mi dolega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitko, bianko, aurora, kierowniczka mam nadzieje ze po weekendzie wszystko dobrze??? Ja juz jestem wykonczona dzisiejszym dniem chyba niedlugo sie poloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu ja też miałam gorączkę i dysbakteriozę, kiedy z nerwów wariowały mi jelita. Teraz mam spokój, ale wiem że to podłe choróbsko głowy, rzutuje na cały organizm. Nie daj się! Justah mi też się fajnie z tobą rozmawia, zresztą z wszystkim z was dziewczyny. :) Myślę jednak, ze się Justah dogadujemy, bo jesteśmy w podobnym wieku i podonie się u nas choroba zaczęła. Też trafiłam w dołku do rodziców i bałam się na początku choćby wyjść z domu. Masz rację- mam własne mieszkanie, gdzie siedzę sama, utrzymywałam się sama, więc mam teraz problem z akceptacją pomocy od rodziców. Słusznie zauważasz, ze to w końcu rodzice, więc ich pomoc jest naturalna. :) Ja sobie jeszcze dodaje, ze teraz oni pomagają mi, a ja tylko jak będę w stanie, to się im odwdzięczę. :) Fajnie justah, ze w ogóle coś robisz. Ja się bałam na początku w ogóle wrócić do pracy. Wiem, ze mogę pracować, ale chcę robić coś innego. Chciałam ci jeszcze powiedzieć, ze korepetycje i opieka nad dzieckiem to bardzo fajna, w niczym nie uwłaczająca praca. Zresztą dla mnie każda praca jest pożytkiem i dla każdej osoby, która robi cokolwiek żywię ogromy szacunek.:) Bianka albo nie napisałaś, albo przegapiłam - co z twoimi wynikami? Mam nadzieję, ze ok i że cię to uspokoiło. Aurora dawno się nie oddzywałaś... Kokosanko sama będę stawiała dopiero pierwsze kroki w terapii, ale uważam, ze to dobrze, że już teraz masz doświadczenia terapii. Skoro jesteś podatna na nerwicę, im wcześniej zaczniesz coś z tym robić, tym lepiej. :) Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze dodać, że darzę także ogromnym szacunkiem kobiety, które zostają w domu i wychowują dzieci. To chyba najwspanialsza praca, jaką może wykonywać kobieta. :) Jeszcze raz miłego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że zbliża sie egzamin... :O Znowu pewnie, jak przed tym podstawówkowym, nie bede mogła spać, zrobi mi sie ciężko na żołądku i bedzie mi kolatać serce... biorąc pod uwagę nowe lękowe objawy, może być gorzej. :O To mnie przerasta... nie chce sie denerwować, chce mieć to gdzies, mowie sobie, ze zdrowie ważniejsze, co mnie obchodzi jakis egzamin... ale to siedzi we mnie i samo kieruje moim samopoczuciem i mysleniem... :( kurde, co sie stanie jak nie zdam? moje zycie sie zawali? najbardziej prawdopodobne jest to, ze nie zdam matmy i chemii. Ale co po tym bedzie...? ;/ eeh... Dobrze... juz daje Wam spokój... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiepszeni mezczyzni
oni maja popierdolone muzgi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiepszeni mezczyzni
sory mozgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiepszeni mezczyzni
tylko tak im z buta w ryja dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanka czemu masz nie zdac egzaminow???? Pewnie martwi cie to ze jak napiszesz te egzaminy zle to nie dostaniesz sie do szkoly do jakiej chcesz???? Taki lęk jest normalny:)mosisz sobie wmawiac \" WIERZE ZE ZDAM\" To dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mowi Ci to studentka 5 roku co ma za sobą kikadziesiąt egzaminow trudnych i latwych!!!!:) Pelno stresu teraz uczniom robia przez ten nowy system!!! no ale coz kazdy musi teraz przez to przejsc, wiec glowa do góry!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie pisałam trochę bo nie małam czasu a ja Was dzisiaj przeczytałam to odechciało mi sie pisać. Po co komu te dogryzki słowne, przeszczekiwania sie to już przestaje być forum \"moja nerwica\" a zaczyna byc forum \"czeski film\", zresztą jak widze nikt tu za mną nie tęsknił . Piszę tylko do ANI - Aniu ja biore COAXIL i pomaga ale to efekt po 6 tyg. brania jest dopiero. Mój tata też umarł nagle na zawał, dziadek też ito jak tata był mały i mam obciążony wywiad i jazdy z cholesterolem i też na początku mojej nerwicy całe objawy skupiły mi sie na sercu. Obecnie juź się nie lękam bez sensu, nie nakręcam, bałam się wziąść coaxil ale teraz wiem ze to było właściwe - ten lek jest bardzo delikatny a na mnie podziałał :) i bardzo sięztego cieszę, takze ja moghe polecić ale każdy inaczej odbiera leki. pozdrawaim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja w ciąży przeszłam ostre przeziebienie na początku z gorączką i antybiotykiem (BISEPTOL) i na koncu ciąży ospe wietrzną także wiem jaka to radocha wątpliwa chorowac w ciązy :( urodziłam2 tyg. po ospie. Unikaj wszelkich leków typu polopiryna, na goraczkę apap, wit. C i wapno spokojnie, soki malinowe i inne sobie podaruj, bo są napotne a co napotne to może byc i poronne. Cebula czosnek spoko, zreszta popatrz w necie pełno jest porad no i jak chcewsz wziąść coś innego to lepiej pytaj lekarza. Kwas foliowy bierzesz?a wiecie że kwas foliowy jest wskazany w leczeniu nerwicy? ostatnio lekarz mi powiedział i zapisał. Obecnie mam grypę i zwolnienie do piątku, takze luz leżę w domku z moja córeczką, obie nas położyło. Tylko mąż zdrowy. Trzymajcie się zdrowo ! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kokosanka85 uczysz sie czy pracujesz ?? bo widze ze caly czas siedziesz tu i myslisz o nerwicy .....musisz sie czyms zajać , zdominuj swoje myśli nerwicowe czyms przyjemnym z pozytecznym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a czy mrowienia w różnych okolicach głowy, swędzenia, uczucie, jakby głowa w jednym małym punkcie była mokra (jakby ktoś mi chlapnął na głowę troche wody) to też są objawy nerwicy...? pewnie tak... co ja sie bede pytać... :( takie wszelakie dziwne uczucia na skórze głowy... zaraz tu sie pewnie pojawi jakiś pomarańczowy wpis krytykujący to co pisze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanka bierz magnez takie chodzące mrówki po glowie to brak magnezu , lekasz mi mowil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy silne i nie damy sie pomarańczkom , niech sobie wylewaja negatywne emocje moze im ulży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty rasistko fresh022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja nie moge, mam wrażenie, że to cały czas jedna i ta sama osoba. :D Brałam magnez, 50 tabletek wzięłam... (oczywiście nie na raz :D) bo miałam skurcze mięśni w łydkach i w stopach. Nic nie dało... raczej... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... :) bo ja brałam chyba przez niecały miesiąc... to znaczy że teraz mam brać 3 miesiące do uzupełnienia? Nie zaszkodzi mi to...? Brałam Filomag B6 jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×