Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość Ania3610
witajcie....dawno tu nie byłam.Przez jakis czas czytałam Wasze zwierzenia i to mi pomagało,bo zrozumiałam ze nie umieram ,że objawy nerwicy jakie miewam mają wszyscy i że nie umieram bo to nerwica!!!Jestem bardzo wdzieczna za dodanie otuchy .Ostatnio czuję się tak sobie bo....moja mama miała zawał ,strasznie się tym przejęłam i miewam jakieś zawroty głowy,boli mnie serducho...Dostałam od lekarza coaxil....ale nie wiem jakie ma działanie-boję się go wziąc(dodam,że wogóle nie biorę leków bo się boję) czy ktoś brał ten lek i może i powiedzieć coś na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polunnka
wy nigdy z tego nie wyjdziecie . to co czytam to po prostu achhhh kierowniczka ee lepiej nic nie mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykonczona bol glowy mnie dopadl chyba nerwy opadly!:) Wizyta u gina oczywiscie ok, dostalam dalej hormony, zrobil cytologie, jak bedzie cos zle tzn wyjdzie nawet jakies zapalenie to bedzie dzwonil do mnie:))):) Z jajnikami ok:)przepisal jeszcze profilaktycznie tez dalej globulki no i jak znow cos mnie bedzie nie pokoic to mam sie nie bac i przyjsc:) nikitko wez te relanium!!!!!!!!to nawet kobiety w ciazy biora!!!! a ja jeszcze jutro do psychologa ide:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska160
witam a ja mam miec dlutowanie osemki na sama mysl sie trzese i jak tu pojsc przecierz zawalu dostane na tym fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela co rozwesela
ja tez bym sie zesrala w gacie :)wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitko5 martwie sie o ciebie
Takie uczucia jak piszesz ze masz gule w gardle i dusznosci to nic innego jak nerwica , ja to przechodzilam na samym poczatku tej choroby do tego jeszcze mialam kolatanie serca i puls szybszy , panika.Teraz wprawdzie te dolegliwosci sa ale bardzo zadko.Prosze cie bardzo zabierz relanium lub inne tabletki co ci lekarz przepisal , bo inacze bedziesz tkwila w tym bagnie .Mosisz sobie pomoc lekarstwem , a potem powiesz jaka ja bylam glupia ze nie sluchalam zadnych rad .Pozdrawiam cie serdecznie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitko, bianko jak tam u was????????????????? no musi byc w koncu ten dzien w ktorym bedzie lepiej 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicka29
Czy ktoś ma coś takiego jak ja???Pomijając zawroty głowy które mam prawie bezustannie,niepamiętam kiedy przespałam całą noc niewiem co to znaczy być wyspanym,pomijając mnóstwo innych objawów,najgorsze jest uczucie jak by ktoś wiercił mi w mózgu nawet nie wiem jak to opisać szum,ucisk trwa to kilka sekund i jest baardzo nieprzyjemne najczęściej pojawia się gdy próbuje zasnąć niedaje mi to wogóle usnąć bo mnie to uczucie wybudza tak jakbym na chwilę traciła świadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicka29
A muszę sobie chociaż trochę popisać bo nie ma z kim otym normalnie pogadać bo rodzina ma mnie już dość,nikomu też nie będe opowiadać bo poco mają mnie brać za wariatkę,a za taką się czasemjuż uważam.Nerwicę mam chyba od dziecka męcze się ztym ciulostwem już długo długo,ale ostatnio przez jakieś 2 lata był spokuj zero objawów zero napadów paniki i teraz przez ostatnie pół roku k...... znowu to samo,nie mam do siebie już normalnie siły,radzę sobie jak mogę bez leków tylko ziołowe ale toniewiele chyba daje,aczkolwiek niewiem czy się już nie poddać bo brakuje mi sił,tak bardzo unikam leków bo boję się że się uzależnie i będe musiała brać to cholerstwo do końca życia bo nibęde umiała ich odstawić.miałam jużwszystkie możliwe dolegliwości teraz przeszło mi na głowę,wszystkie szumy,uciski drętwienia,zawroty,uczusie braku świadomości i mnótwo innych.tak bardzo nie chcę iść do lekarza poprostu mi się niechce chodzić i znowu przez to wszystko przechodzić i użerać się ztym wszystkim.Chciałabym tylko normalnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICKA5 albo leczenie albo jeczenie nad soba idz do lekarza nie wszystkie leki uzalezniaja tak nie mozna zyc ja mam czasem to samo ale lecze sie i jest lepiej pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop dziekuje za pamiec jakos idzie do przodu nie będe pisac o moich dolegliwosciach bo zaraz ktos pomaranczowy zacznie mnie wyzywac i powie ze mam kuku na muniu tak jak ostatnio poczekam na ta wizyte na 6 lutego do psychologa i tam sie wygadam póki co wam zycze zdrówka bo wiem jak ono jest wazne i zrozumienia Nikitka5 chciałam nie zabierac głosu ale bardzo mi przykro ze sie tak meczysz znam to doskonale co pewien czas mi tez tak mrowi to ty jeszcze nie masz zle mi jak mrowiło to zaczynało sie na twarzy cała prawa strona cały policzek podbródek oko ucho ramie reka az do pięty dosłowniw mówie ci cała prawa strona najpierw byłam przerazona bo myślałam o najgorszym ale miałam tomografie komputeroawa eeg głowy i nic nie wykazało wiec teraz kiedy mnie to łapie olewam to po prostu chodzem z tym czuje to ale sie nie przejmuje i wtedy po jakims czasie samo mija i znów siada na inne miejsce tak jak w moim przypadku na jelita i zoładak ....zycze ci Nikitko z całego serca zeby ci to pó,sciło i juz nigdzie nie usiadło .....rozumie cie tez mam doły alee staram si ezajac praca i wtedy nie mysle po za tym kup sobie ta ksiązke POtega Podswiadomosci i czytaj ja dopiero teraz zaczynam rozumiec ze to co sie ze mna dzieje to sama sobie na to zaporacowałam ci.ągle gadałam o chorodach czytałam ochorobach myslałam o chorobach i ta cholerna myśl tak sie zakorzeniłe w mojaj podswiadomosci ze nie potrafie jej wytepic ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsiu przepraszam ale w tym zamieszaniu nawet ci nie pogratulowałam ......bardzo sie ciesze ze dzidzius w drodze .....pamiętasz jak wam składałam zyczenia noworoczne zyczyłam między innymi tym którzy pragna dzidziusia zeby ich marzenia w tym roku sie spełniły .......no i sie spełniły .....gratulacje a tak apropos to ja w ciazy miałam całe to centrum nericy bo odstawiłam bardzo silne leki i przetrwałam nawet nie zle brałam tylko Persen i Validol chłopczyk jak sie urodził miał prawie 4 kg......powodzenia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez bianka_120
w czym problem , kuku mamuniu ma kazdy, nawet ja jak to nazywasz osobka pomaranczowa.Rozumie was doskonale bo sama w tym gownie siedze , nie pamietam nawet jak dlugo.Napewno jestes wspaniala osobka wiec nie zadreczaj sobie glowki takimi bzdetami jak ktos pisze .Zdrowka zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez bianka_120
i zrozum ze zaden cie nie wyzywa .A jak to tak odebralas to przepraszam cie w imieniu tej osobki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moglam sie o 18 polaczyc z netem, ale tak mi sie chcialo ryczec jeszcze nadal chce!!!!Ale juz jakos zostalam pocieszona:) bo tak mi sie zebralo na placz jak sobie pomyslalam jakie to zycie glupie jest, wciaz brakuje pieniedzy, jak to bedzie dalej jak z moja praca itp:( smutno mi tez ze wiecznie w moim domu byla dretwa atmosfera nikt nie mowil o uczuciach, ja mamie tez nie umialam sie nigdy zwierzyc, do tej pory mnostwa rzeczy nie wie,ale pewnie jakbym jej powiedziala to by i tak nie zrozumiala:( i zdalam sobie sprawe ze to wszytsko takie bez sensu i dlatego na ryczenie mi sie zabralo:( kumpela ktorej ostatnio moglam sie zwierzac ma problemy z netem wiec nie odpowiada na to co pisze a spotkac sie ciezko bo jest poza miastem:( dziekuje ze moglam to napisac tu, mam nadzieje ze jutro obudze sie z lepszym nastrojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczki jesli sama w tym gównie siedzisz to dlaczego w tak nieprzyjemny sposób sie zwracasz .....czy to ty wypisałas wszystkie moje wpisy i stwierdziłas ze potrzebuje lekarstw ????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez bianka_120
nie to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo sie ciesze ale dlaczego nie zalogujesz sie pod czarnym nikiem tak jak my i po prostu z nami nie piszesz jasli juz tyle lat sie z tym meczysz może nie jednej z nas mogłabys cos poradzic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fresch my sie wspieramy kochamy i ty tez nalezysz do nas .....nie moze cie w tym gronie zabraknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez bianka_120
po pierwsze nie tak ostro , wyluzuj emocje.Ja tobie tylko radze zebys to olewala .Przykro mi ze tak wszystkim sie zadreczasz .Ty zaraz myslisz ze ktos tam cos napisal i cie obrazaa , a nie pomyslalas sobie moze on chcial ci dac kopniaka na opamietanie , zebys sie nie zadreczalas.Poprosu dal ci terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez bianka_120
Wiesz nie zaczernilam sie bo nie lubie czarnego , ale zawsze podpisuje sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez bianka_120
musisz byc silna i tego tobie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty myslisz ze ja sie uzalałam nad soba 4 miesiace meczyłam sie z ta choroba tzn.z bólem grzucha cały czas myslałam ze to nerwica bo kiedys tez mnie bolało ale nie tak lekarz dał mi tabletki na jelita i mineło po jakims czasie ale nigdy nie trwało to tak długo wiec juz nabrałam podejzen do mojego stanu zdrowia a ze ojciec miał raka trzustki to tez taka obawa była ja nie mam tylko tych bólów brzucha mam wiele innych dolegliwosci takie samo mrowienie jak Nikitka to juz wyzej pisałam i inne ale jakos zadna dolegiwośc nie trzymałam nie takdługo i nie dała mi tak w dupe ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na dzisiaj koniec zostało mi jeszcze troche Potegi Podswiadomosci do przeczytania wiec ide sie połozyc i poczytam pozdrawiam was wszystkie zycze dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez bianka_120
rozmie cie doskonale :-) i wspolczuje .Jesli mozna wiedziec ile masz lat?@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez bianka_120
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×