Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

ja chodze tak sama indywidulanie do psychologa na nfz, bo prywatnie to mnie nie stac:/ ja przez to duzo ziol zaczelam pic: rumianek, dziurawiec,melise, moze tez sprobuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a leki bierzesz?dlugo juz chidzisz?ja musze poszukac psychologa z nfz bo u mnie w przychodni zdrowia psychicznego jest tylko terapia grupowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze tak od półtora roku, teraz mialam dluzsza przerwe bo pracowalam, nie moge tez chodzic czesto bo wiadomo jak na nfz to czeka sie, nie ze zadzwonie i na drugi dzien mnie przyjmuje:/ lekow nie biore, jedynie ziolowe na noc, kiedys bralam hydroksyzyne ale tez na noc. A jak dzis twoj brzuch??? Mozesz jesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam bułke i znowu sie zle czuje,znowu mdlosci,napiecie itd :(,nie wiem czy za wczesnie nie odstawilam tych lekow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku chodzilam do innej psycholog, moglam tylko raz na miesiac bo miala duzo pacjentow i nie przyjmowala codzinnie, potem kumpela polecila mi inna i do niej moge juz troche czesciej chodzic. Po wizycie jest super, moge sie wygadac, ona pozartuje, podpowie co mozna by zrobic itp ale to działa raczej na krotko, moze jakbym miala taka osobe non stop pod ręka to bylo by inaczej. U mnie wlasnie odkyto nerwice 2 lata temu, wczesniej tez zapewne mialam bo pamietam ze w pewnych sytuacjach panikowalam,ale nie myslalam obsesyjnie ze cos mi sie stanie, czy dopadnie mnie jakas choroba, raczej to byly jakies lęki na sytuacje bieżące. Czasem mi tak glupio opowiadac psycholog o tym ze czego tam sie boje... ostatnio to raczej opowiadam o moim zyciu rodzinnym i osobistym:) pomysl ze to tylko lęki wanesso i jak sie uspokoisz to wtedy poczujesz sie lepiej! wypij duzo wody, wez magnez, moze melise i porob cos w domku, moze pomoze??:) ja tak rok temu robilam jak czulam ze mi zle to pilam duzo wody i bralam magnez i sobie wmawialam ze to pomoze i pomagalo! ooo i jeszcza ja rumianek pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mowic wszystko bo o to w tym chodzi,inaczej ci nie pomoze,jakis sposob musi byc na to zeby z tego wyjsc,musze sie czyms zajac bo inaczej swira dostane,ale caly czas slaba jestem i senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanessa mięta jest dobra na mdłosci ,ja tez nieraz mam mdlosci wypije szkalnke miety i przechodzi .. a zioła rzeczywiscie są dobre ja tez pije , melise ,rumianek. Dzis mam gorszy dzień , trzymalo mnie od rana napiecie :/ w nocy tez kiepsko spalam . Moze to wydawac sie wam smieszne , ale nie potrafie zasnac głodna. I wlasnie wczoraj polozylam sie spac glodna bo bylo za pozno na jedzenie , udalo mi sie zasnac na godzine i o 2:30 wyrwalo mnie ze snu walące serce i pusty żoładek ,niemiłe uczucie ! wypilam wody z sokiem wzielam ziołowe i zasnelam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nic mocnego nie bralam, podczas wizyty u psychiatry lekarz stwierdził ze mam lakkie objawy nerwicy i ze lepiej jak bede chodzila do psychologa, a na uspokojenie hydroksyzyne na noc aby rano byc jeszcze taka zamroczona ( bo kiedys to wlansie rano budzilam sie wczesnie i cala sie trzesłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :) a waga caly czas do gory leci i to mnie doluje tez :(,z tego powodu tez chyba sie nerwicy nabawilam,ja od poczatku dostalam silne uspokajajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim marzeniem jest przytyc...:( ja mam wage caly czas taka samą:( a chcialabym wazyc z 10 kg wiecej, moge jesc duzo slodkiego, tlustego i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam na poczatku nerwicy,w ciagu 10dni 12 kilo,nie potrafilam jesc ani pic,ale potem bralam leki i waga zaczela leciec w gore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky5
u mnie wczoraj i dzis tragedia...mam caly czas od rana napiecie i leki...w srodku dlabki napiecie...cisnienie jest idealne a ja caly czas sie boje ze znowu bedzie skok ...siedze taka napieta...bylam w tesco z mama ...caly czas taka spieta...to az boli....wzielam teraz krople nerwosol...moze pomoze mam duzo spraw do zalatwienia telefonicznie i jak tu dzwonic po urzedach jak sie jest w takim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky5
a jakie tabletki ziolowe na uspokojenie bierzecie??? pomagaja??? znowu boje sie ze jak np wezme validol czy cos innego a potem bede miala atak to czy moge ten moj sedam potem bac..koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milki nic ci nie bedzie, skokami cisnienia sie nie przejmuj 🌼 ja biore tabletki uspokajajace labofarm lub tabletki z walerianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nervomix :) i mam krople sedomix ale jakos boje sie ich brac bo są na alkoholu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie aczelam chudnac i sie boje ze z nerwów dostane cukrzycy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogóle wanessa skad masz lęki ?? Ja wynioslam z domu rodzinnego miałam niemiłe dzieciństwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moja mama chyba wyhodowała we mnie nerwice, sama jest panikarą no i teraz widze ile ona w moim dziecinstwie popełniła bledow wychowawczych:/ ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba każda z nas coś wyniosła z dzieciństwa. na początku nie było to takie straszne,ale nawarstwiało się i kiedyś wkońcu daje upust. stres-stop a ty od dawna leczysz się na nerwicę.Widzę że ty doświadczenie z psychologiem masz duże i co zadowolona jesteś z wizyt naprawdę czujesz sie lepiej. Ja mam strasznego dolka,nie moge sie z niego dźwignać.Lepiej czulam sie jak brałam lexotan, teraz po odstawieniu jego jestem jak nie ta sama:przymulona, głowa spięta, nie mogę się skoncentrować,mam problemy ze spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agni-s z tego co na terapii sie dowiedzialam to z alkoholizmu i awantur taty,no i teraz moj maz tez sobie popija w wolne dni i to niby z tego,ale nie wiem czemu chce sie doszukiwac innej przyczyny tych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky5
ja biore wlasnie nerwosol i jest to na alkoholu i boje sie ze jak silniej mi sie cos przydarzy to nie bede mogla tabletki wziasc bo bralam krople alkoholowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanesso sluchaj a wiec twoj ojciec jest alkoholikiem tak??? mąż popija tak???? jestes DDA czyli dorosłym dzieckiem alkoholika tak? pytam o te szczegoly bo tak to zrozumialam, mam kolezanke ktora ma ojca alkoholika i duzo mi mowi o tym jacy moga byc DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to prawda to wiem ze tez są specjalni psycholodzy do ktorych moga chodzic ludzie z takich rodzin, nie wiem czy w twojej miejscowosci takie cos jest ale mojej kolezance duzo dały takie wizyty ale ona chyba prywatnie chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie na wypisie mam napisane:wskazane kontynuowanie psychoterapii w dwoch kierunkach -dla osob wspoluzaleznionych i psychoterapii psychodynamicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×