Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

ja tylko raz sie schla艂am na sywestra , pomieszalam wszystkie trunki , mdli艂o mnie na maxa , ale jak ja sie 艣mia艂am , wariatka siedzialam na wc i sie smialam do rana , boze kot na mnie patrzy艂 nie pozna艂 mnie p臋ka艂am ze smiechu ... wole zachowa膰 trzezwosc umys艂u :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
haha Aga to i tak jeste艣 lepsza:) ja ani razu nie mia艂am przyjemno艣ci schla膰 si臋.:) chyba na szczescie:))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fijo艂ek-
Nikitka, drobiazg :). No jasne, ze napady gor膮ca, albo zimne dreszcze ze szcz臋kaniem z臋bami, pieczenie, mrowienie, szczypawki, podskakiwania itp, to objawy zwyk艂ej g艂upiej nerwicy. Melatonina, inaczej hormon m艂odo艣ci rzeczywi艣cie pomaga na sen. aktualnie bior臋 drugie opakowanie 5mg. Kiedy艣 ju偶 te偶 testowa艂am. Ordonek, Velaflex, inaczej Efectin, to podobno dobry antydepresant. Tu gdzie艣 kto艣 pisze swoje wrazenia z brania tego leku dzie艅 po dniu. P贸藕niej poszukam. Tranxene, to 艂agodna benzodiazepina o przed艂u偶onym dzia艂aniu. Teraz uzbr贸j si臋 w cierpliwo艣膰, bierz leki i czekaj na popraw臋. Troch臋 to potrwa, wiadomo. Wydaje mi si臋, 偶e powinny Ci te leki pom贸c, wielu pomog艂y. Ju偶 po tranxene powinna艣 si臋 poczu膰 lepiej. No ,masz klasyczne objawy deprechy, przerabia艂am. Spokojnie, da si臋 z tego wyj艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
id臋 spa膰:) co艣 wydaje mi si臋 偶e to dzisiaj trudne nie bedzie;) pozdrawiam og贸艂 WaS wszystkich. dobranoc:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
a mi ju偶 rzyganie nie gro藕ne oby tylko w trakcie sobie nie zrobi膰 krzywdy...mam przykre/komiczne/bolesne do艣wiadczenie z rzyganiem po pijaku... je偶eli si臋 czego艣 boj臋 to ciemno艣ci, tego co jest pod moim 艂贸偶kiem, objaw贸w nerw贸w i wszystkiego co robi臋...zawsz臋 jak co艣 robi臋 to widz臋 w my艣lach to samo tylko z tragicznym skutkiem... no i w艂a艣nie ostatnim tragicznym skutkiem kt贸ry widzia艂am w wyobra藕ni i si臋 zi艣ci艂 by艂o poparzenie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No z tym tranxene to ja ci cos doradze ordonek nie bierz tego regularnie tylko jak naprawde bedziesz sie zle czu艂a--im mniej tym lepiej a ten velafax XL 75 bierz regularnie jak ci kaza艂 ona za kilka dni dopiero zacznie swoje dzia艂anie I o ile moge ci cos jescze doradzic to propnuje zamiane neurologa na psychiatre i KONIECZnIE !!!odwiedz psychologa Mandzia --gratuluje dziedzica!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mandzia!!! gratulejszyn:D bedziesz miala drugiego ch艂opaka w domku:) red bulka rzeczywiscie ta lista jest dluga, szkoda ze tyle ludzi ma to chor贸bstwo, z t膮 depresja to ja nie wiem czy mam bo moja psycholog tego nie stwierdzila tak na 100%, a u psychiatry nie bylam bo zdecydowalam sie na terapie u psycholo偶ki na razie bez lek贸w, ale ci臋偶ko mi jest cz臋sto...walcz臋 codziennie! no wlasnie a u was dziewczyny kto stwierdzil u was chorobe nerwice lub depresje, psycholog czy psychiatra?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jesli chodzi o przeboje alkoholowe to ja mialam ich kiedys nawet duzo:D powiem wam ze ja kiedys wola艂am w贸dk臋 od wina lub piwa!! nie wiem jak to lubilam ale tak bylo:) teraz t tylko winko czerwone p贸艂wyrawne a i piwkiem ie pogardze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
powiem szczerze,ze jestem smutna ale dziecko to dziecko... a juz mialam wizje tych sukieneczek i rozowych kokardek no ale co zrobic przeciez bede kochana tak samo prawda? maz sie zasmucil widzac,ze jestem zawiedziona i mowi zebym nie plakala bo dzidzia poczuje sie niechciala az mi serce ruszylo馃槶 ide spac bo rano na terapie... milej nocki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
umnie stwierdzil to psychiatra dal leki ja bralam potem mowil zebym odstawila ze jest ok ale to wrocilo i jest zle strach przed smiercia nieraz to tak wali serce ze mysle ze wyskoczy i te nudnosci mnie mecza ziolka niepomagaja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anielka11
Wr贸ci艂am ciesze sie 偶e tyle os贸b zainteresowa艂o sie moim problemem....ot贸z lekarz wys艂a艂 mnie do prywatnego lekarza niby bardzo dobry od razu mnie zameldowa艂 telefonicznie i za p贸艂 godziny by艂am u niego jest to doktor nauk medycznych specjalizacja kardiologia interna dobrze brzmi ale co bedzie zobaczymy godzine by艂am w gabinecie dok艂adnie bada艂 os艂uchiwa艂 s艂uchawka zrobi艂 usg i da艂 skierowanie na gastroskopie zeby mnie uspokoic ale powiedzia艂 偶e jago zdaniem to na 99procent to nerwica kt贸ra z serca przenios艂a sie do 偶o艂膮dka da艂 leki jakis controlok i chyba to b臋dzie syrop bo mam na recepcie lek z dziesieciun sk艂adnik贸w do zrobienia w aptece powiedzia艂 ze to bardzo dobre lekarstwo na nerwy mam to brac tydzien a jak to nie zadzia艂a to przepis艂 mi jeszcze cxezepam lecz zapewni艂 ze to robione lekarstwo napewno zadzia艂a zobaczymy narazie pali mi sie ognisko w 偶o艂膮dku tak jak by艂o tak jest tylko ze teraz od nerw贸w dosz艂y jeszcze ko艂ataniia serca i dodatkowe skurcze Zn贸w zapali艂a sie iskierka nadzieji .......dziekuje ze odezwa艂yscie sie i za rady mysle ze dobrze zrobi艂am ze pojecha艂am na tym pogotowiu to lekarz by艂 bezradny ale przynajmniej poleci艂 mi tego .Pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkim zdrowia i wspania艂ych humor贸w a przede wszystkim tak jak powiedzia艂 lekarz pozytywnego myslenia .DOBRANOC

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie, dzi艣 synek znowu nie da艂 si臋 wyspa膰, poszed艂 p贸藕no spa膰 i wsta艂 ju偶 o 4 rano wyj膮c :-( m膮偶 wr贸ci艂 wczorja o 23.00 niestety nie rozumie mnie i mi nie pomo偶e, rozmawia艂am z nim i stwierdzi艂, 偶e 偶adne leki nie s膮 mi potrzebne ani psychiatra bo poradze sobie sama,偶e sobie ci膮gle wymyslam,偶e mam przesta膰 i mn贸stwo innych niefajnych rzeczy powiedzia艂 :-( Spa艂am spokojnie,co ciekawe, 偶e jak tylko wsta艂am i pomysla艂am o bol膮cym boku to zacz膮艂 bolec,dokladnie 偶ebro czuj臋. Chcia艂abym m贸c zapomniec o b贸lu i cieszy膰 si臋 z 偶ycia, nie by膰 zm臋czona i usmiechac si臋 ci膮gle. Nie wiem co takiego trzeba zrobi膰 偶eby tak nagle przewr贸cic sw贸j 艣wiat do g贸ry nogami i zacz膮膰 o nowa, nie pami臋tam jak to si臋 robi. Tu gdzie mieszkam s膮 prawie sami starsi ludzie,nie ma tu m艂odych,wprowadzi艂am si臋 tu 2 lata temu i czuje sie tu samotna okropnie. Moj ka偶dy dzien wygl膮da tak samo,dzien w dzien to samo robi臋 i wymiotowac mi si臋 chce jak patrz臋 na nieumyte gary z wczorajszej kolacji ... ubieranie dzieci,robienie sniadaniamkarmienie,usypianie,spacer-SAMOTNY bo nikt tu nie spaceruje o tej porze roku.gotowanie obiadu,uciszanie i noszenie synka ciagle bo on ci膮gle ryczy :-( kregoslup mi siada i nerwy potem dzwonienie do meza kiedy wroci,czekanie zeby jak najszybciej bo najgorszy jest wieczor, kiedy to oboje na raz chca si臋 k膮pa膰,kiedy to m艂ody ryczy przy usypianiu a c贸rka drze si臋, ze chce spokoju i kolacji ... czasami mysle ktorym oknem wyskoczyc,moze wtedy przestalabym si臋 ba膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Prosz臋 pole膰cie mi jak膮艣 najlepsza ksi膮偶k臋, kt贸ra jako艣 mi pomo偶e cho膰 troch臋 pomo偶e inaczej mysle膰, nie mog臋 sobie kupic kilku bo nie mam funduszy. Wiecie ja ci膮gle mysl臋, 偶e skoro tak suzo rzeczy mnie boli to co艣 mi jest powa偶nego, a wy macie tylko l臋ki, a tak na prawde jeste艣cie zdrowe ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no i wczoraj wieczorem powiedziaam sobie, 偶e bilirubine mam powiekszon膮 od stresu,niewyspania i g艂od贸wki przed badaniem ... super spalam i by艂o lepiej.Dzis od rana juz po necie biegam i szukam o bilirubinie,watrobie ... straszne rzeczy wyczytuje.Jejku mam nadziej臋, 偶e to moje ma艂e co艣 na w膮trobie to nie rak :-(( lekarz m贸wi艂, 偶e wygl膮da niegro藕nie,za rok kaza艂 powt贸rzyc usg, znowu zaczynam si臋 telepa膰.A dopiero 10 rano ... m膮偶 b臋dzie wieczorem ...ca艂y ci臋偶ki dzie艅 przede mn膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
s艂uchajcie co najlepsze by艂am 3 razy na usg w r贸偶nych miejsach w 1 tygodniu i dopiero na 3 usg facet zobaczy艂 t膮 ma艂膮 zmian臋 na w膮trobie,na wczesniejszyvch wynikach z innych gabinet贸w mam napisane, ze w膮troba prawidlowa.A powtarza艂am usg dlatego bo trzustki nie by艂o wida膰 na tamtych usg,by艂a zasloni臋ta gazami.a ja mam fiola na punkcie trzustki. Wiecie, dlaczego moj m膮偶 nie chce zebym leki bra艂a, bo kiedy艣 si臋 uzaleznilam od takiego leku i p艂aka艂am jak go nie mialam a do tego mialam dziwne wizje po tym leku,widzia艂膮m siebie jak wskakuje pod tramwaj itp. i on teraz si臋 boi, twierdzi, 偶e sobie dam rad臋 bez lekow, najprosciej m贸wi膰:nie my艣l,nie martw si臋, nie wymyslaj

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie. U mnie zacze艂o sie , objawy jak przed ci膮偶膮 :( od 6 juz sie przewraca艂am :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nikitka 馃憚 mnie postawi艂a na nogi ta ksi.azka: http://www.lideria.pl/sklep/opis?nr=77850 Poza tym polecam ci trening Shultza ktora mi kaze stosowac moja psycholog By艂 czas ze mnie tez wszystko bola艂ao a im wiecej o tym mysla艂am bola艂o bardziej tez tak jak ty wertowa艂am internet i czyta艂am o chorobach Maz i moja internistka mowili mi ze mam tak nie robic bo to mi nie pomaga a tylko szkodzi I mieli racje da艂am sobie spokoj Tertaz szukam w necie i gdzie sie da artyku艂ow o pozytywnym mysleniu tez jak mnie z艂apa艂o mia艂am ma艂ego synka i zapracowanego i zmeczonego mna meza i wiem jak ci jest ciezko Uszy do g贸ry jesli chcesz pogadac zostaw na moim mailu swoj nr gg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich ... starszych nerwusk贸w , nowszych ;) piszacych i tylko czytaj膮cych :D Mandziu b臋dziesz mia艂a nast臋pn膮 istotke dla kt贸rej b臋dziesz najkocha艅sza i kt贸ra b臋dzie potrzebowa艂a twojej troski , nie smutaj si臋 . Sukieneczki i kokardki mo偶e b臋da Wam dane nast臋pnym razem ;) Mi nerwic臋 stwierdzi艂 psychiatra , ale nie powiedzia艂 偶e dobrze by by艂o gdybym odwiedzi艂a psychologa . Bo psychiatra raczej tylko od strony medycznej pomaga czyli zapisze leki po wys艂uchaniu z czym si臋 do niego przysz艂o . Ale to 偶e nerwica si臋 objawia to pr臋dzej jest co艣 co nieprawid艂owo odbieramy , co nie potrafimy sobie wyt艂umaczy膰 , co automatycznie przejmujemy od innych uwarzaj膮c 偶e to jest norma . Dlatego ka偶dy cz艂owiek jest inny i kazdy ma inne problemy i r贸偶ne sprawy w kt贸rych sobie nie radzi ...dlatego moim zdaniem potrzebny jest nie tylko psychiatra z lekami ale te偶 psycholog kt贸ry pomorze to ca艂e nasze 偶ycie najpierw przewr贸ci膰 do g贸ry nogami 偶eby po ma艂u na nowo je porz膮dkowa膰 . Nikitka wsp贸艂czuje Ci bardzo ale tak jak predzej kto艣 napisa艂 i Ty sama potwierdzasz cierpisz bo jeste艣 ....sama! Ale zrozum te偶 bliskich i znajomych je艣li stale m贸wisz o objawach a kto艣 tego nie rozumie to po prostu ucieknie ... bo ile mo偶na s艂ucha膰 o tym 偶e kto艣 zle si臋 czuje ? ale jak wygadasz si臋 innym nerwuskom to chocia偶 wiele nie pomog膮 jednak potrafia wys艂ucha膰 i powspiera膰 a czasami zmotywowa膰 do jaki艣 nowych krok贸w ;) Napisz臋 Ci 偶e moim zdaniem troszke masz win臋 za stan jaki panuje w Twoim domu . Dzieci masz ma艂e , potrzebuj膮 Ciebie i napisa艂a艣 ze bardzo du偶o czasu po艣wiecasz na przesiadywaniu przed komputerem a one w tym czasie co robi膮 ? zorganizuj Sw贸j czas i skup si臋 troszke na dzieciach . Baw si臋 z nimi ...bo w tym czasie gdy b臋dziesz zaj臋ta to na pewno nie b臋dziesz mia艂a czasu na my艣li o sobie i o tym co Ciebie m臋czy . Jak siedzisz i czytasz o chorobach to sobie nie pomagasz . Uwierz mi bo 偶yj臋 z nerwic膮 od ponad 20 lat i mia艂am takie same problemy jak Ty . Ba艂am si臋 wszystkiego , ale nikt za mnie tego nie zwalczy ani lek , ani tysi膮ce psycholog贸w bo trzeba samemu uporz膮dkowa膰 swoje 偶ycie . Zobacz jakie s膮 w Tobie emocje ? czy czujesz w ci膮gu dnia rado艣膰 ? czy 艣miejesz si臋 ? a mo偶e ca艂y dzie艅 jeste艣 skupiona na tych emocjach z艂ych ...przecie偶 to Ty decydujesz co czujesz ...spr贸buj cos zmieni膰 . A masz dla kogo ! bo b臋dziesz czu艂a sie lepiej , Wasze dzieci b臋da szcz臋艣liwe i m膮偶 mo偶e b臋dzie wola艂 d艂u偶ej z Wami przebywa膰 w domu ni偶 w pracy . Wybacz je艣li z czym艣 si臋 nie zgodzisz co napisa艂am . Ale sama po sobie wiem jak mo偶na siebie sam膮 zadr臋cza膰 i jak bardzo mo偶e bole膰 dusza ...a tak wcale by膰 nie musi . Zr贸b krok do przodu . To nic 偶e mieszkasz w miejscu gdzie s膮 sami starsi ludzie ale warzniejsze s膮 Twoje dzieci . Czasami rozmowa ze staruszkami jest o niebo lepsza ni偶 z kim艣 kto pojecia o 偶yciu nie ma . Kierowniczko witaj kochana ... 鉂わ笍 Jak si臋 czujesz ? czy u Ciebie wszystko ok ? bo widz臋 偶e tak ma艂o piszesz . Ja zn贸w sama zosta艂am bo m膮偶 wyjecha艂 i za miesi膮c wr贸ci na moment . 呕eby nie zmiany w pogodzie to mog臋 napisa膰 偶e u mnie ok :) Pozdrawiam wszystkich i mi艂ego dnia 偶ycz臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
znowu dzien jade zaraz do lekarza autobus mam o 13 bo niemoge juz wytrzymac tak mi wali serducho raz mi zimno raz goraca niewiem czego sie boje i fakt ze mnie mdli to juz nawet sniadania dzis niejadlam mam nadzieje ze da mi leki bo juz dluzej tego niezniose

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fijo艂ek-
Cze艣膰 :D Anielcia, ciesz臋 si臋, ze ruszy艂a艣 z posad i wzi臋艂a艣 si臋 za siebie. Od razu ci si臋 humor poprawi艂, to wida膰 na odleg艂o艣膰 :). Zr贸b sobie t臋 gastroskopi臋. Mia艂am kiedy艣, w okresie silnej depresji, kiedy nie mog艂am nic prze艂kn膮膰, nawet serek homogenizowany stawa艂 mi w gardle, a 偶o艂膮d dawa艂 mi si臋 we znaki. Wysz艂o, ze mam lekko zaczerwienion膮 艣luz贸wk臋, helicobacter i nadmiernie obkurczony 偶o艂膮dek. Helicobacter przeleczy艂am, a 偶re膰 zacz臋艂am dopiero w trakcie leczenia psyche konkretnymi lekami. Acha, pomog艂a mi herbatka z mi臋ty, pokrzywy i dziurawca pita 3x dziennie.Na te b贸le z powodu skurcz贸w. Bierz leki , b臋dzie dobrze. :) Ja jad臋 aktualnie na raniga艣cie, bo mam sensacje z powodu odstawiania benzo, i to jest normalne. Nikitka, no i po co zn贸w 艂azisz po chor贸bskach i si臋 nakr臋casz.Trzeba si臋 odkr臋ca膰, a nie odwrotnie. Jeste艣 zdrowa, a te b贸l s膮 powodowane tym, 偶e m贸zg przesy艂a sygna艂y do poszczeg贸lnych cz臋艣ci cia艂a z pro艣b膮, 偶eby pobola艂y, bo ty o to prosisz :P :D Nie wiem, czy bez lek贸w, przynajmniej na pocz膮tku ,dasz sobie rad臋. S膮 r贸偶ne medykamenty, nie po wszystkich sa takie akcje, jakie mia艂a艣. I nie musz膮 uzale偶nia膰.Hipochondria, to jak nerwica natr臋ctw. Jedni myj膮 r臋ce po 100 razy dziennie, Ty nie mo偶esz uwolni膰 si臋 od natr臋tnych my艣li o chorobach. Rzeczywi艣cie Twoja sytuacja domowa sprzyja takim my艣lom. Mo偶e dobrze by by艂o, 偶eby艣 odwr贸ci艂a uwag臋 od natr臋ctw. Ja ci mog臋 poleci膰 ksi膮偶k臋 "Joga na stres". Kiedy艣 kupi艂am na Allegro, poczyta艂am i od艂o偶y艂am na p贸艂k臋, :O teraz mam zamiar do niej wr贸ci膰, bo wiem z relacji innych, 偶e jest to dobra metoda na odpr臋偶enie, rozlu藕nienie. Skupiasz si臋 na 膰wiczeniach, oddechach. poza tym akurat w tej pozycji s膮 膰wiczenia na poszczeg贸lne schorzenia i 艣wietna filozofia 偶ycia . 艢ci膮gnij sobie z netu trening relaksacyjny Jacobsona. Mam, ale 膰wiczy艂am tylko raz :P. O ja, leniwa.{beksa}. Mam zamiar po膰wiczy膰 systematycznie. Masz relaksacyjn膮 muzyk臋 , napinasz i rozlu藕niasz poszczeg贸lne partie mi臋艣ni.Sp贸buj, powinno pom贸c, bo jeste艣 spi臋ta jak diabli ;) W wolnych chwilach warto znale藕膰 dla siebie jakie艣 interesuj膮ce zaj臋cie. Ja np. zacz臋艂am fotografowa膰. Dopiero raczkuj臋, ale zamierzam si臋 rozwija膰, b臋d臋 obrabia膰 zdj臋cia komputerowo. Naprawd臋 mnie to wci膮gn臋艂o, mam du偶膮 frajd臋, poch艂ania mnie to wr臋cz, zw艂aszcza, gdy mam gorsze momenty, bior臋 aparat i szukam obiekt贸w do fotografowania. Jak mi si臋 uda cykn膮膰 jakies fajne fotki, ciesz臋 si臋, jak bachor :) Wi臋c mo偶e to? Syty g艂odnego nie zrozumie, wi臋c Twojemu m臋偶owi te偶 trudno poj膮膰, co si臋 z tob膮 dzieje. Wybacz mu to. Co do Twoich bada艅, szukajcie, a znajdziecie :). Jak tak b臋dziesz grzeba艂a w sobie, analizowa艂a, lata艂a po necie, to w ko艅cu pryszcz na facjacie b臋dzie urasta艂 do rangi wielkiego problemu.;) Mo偶na bra膰 leki, ale trzeba te偶 samemu sobie pom贸c. M贸wi臋 Ci to z w艂asnego do艣wiadczenia. Popijam sobie w艂a艣nie yerba mate, haha, podkrad艂am synkowi, bo podobno fajnie uspokaja, dajac jednocze艣nie lekkiego kopa. A kop w doopsko jest mi baaaardzo potrzebny, bo straszny ze mnie le艅. Poza tym ta herbatka ma te偶 wiele innych dobroczynnych w艂a艣ciwo艣ci. Dla nas nerwicowc贸w podobno super. Pij臋 dopiero drugi dzie艅, ale rzeczywi艣cie co艣 jest na rzeczy, bo mam super nastr贸j hehe. Ja te偶 siedz臋 w domu. Wprawdzie nie mam ma艂ych dzieci, ale w pewnym momencie te偶 stwierdzi艂am, ze monotonia i rutyna mnie dobijaj膮. Do tego dosz艂y r贸偶ne inne problemy i by艂o niefajnie. Teraz si臋 troch臋 wszystko ustabilizowa艂o , wi臋c stwierdzi艂am, ze pora zaj膮膰 si臋 sob膮, czyli robi膰 sobie dobrze :D Nie ma zmi艂uj, jak sobie sami nie pomo偶emy, to nikt nam nie pomo偶e. Leki zag艂uszaj膮 objawy, reguluj膮 chemi臋 w m贸zgu, ale reszta nale偶y do nas. Wi臋c praca nad sob膮. Z ksi膮偶ek, poczyta艂am ich troch臋, mo偶e zacznij od pozycji, jak oswoi膰 l臋k. Ja si臋 przybieram do lektury "Pot臋ga pod艣wiadomo艣ci", podobno niez艂e, jeno musz臋 zmieni膰 okulary.:P jak Ci lekarze m贸wi膮, 偶e nie masz powodu do obaw, to m贸wi膮 dobrze. I tego si臋 trzymaj.{cool} No, mi艂ego dnia , dziewczynki {kwiatek}

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fijo艂ek-
A, zapomnia艂am, wczoraj zasuplementowa艂am sobie kwas foliowy, zjad艂am 4 orzechy w艂oskie, dzi艣 kupuj臋 gorzk膮 czekolad臋, a zaraz p贸jd臋 poszczerzy膰 si臋 do lusterka. a mo偶e nie do lusterka, bo jestem jeszcze niezbyt ogarni臋ta :D. Potem pota艅cz臋 z miot艂膮 i spr贸buj臋 po艣piewa膰, je艣li m贸j pies to zniesie. Biega膰 nie mog臋, bo mam rozwalone kolano i czekam na artroskopi臋. Wi臋c pozostaje mi taniec brzucha. ;) {kwiat}

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fijo艂ek-
no kurcze 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fijo艂ek-
M艂oda, napisz jak przebieg艂a wizyta u lekarza. Jak mi wali艂o serduch, to jad艂am proplanolol, oczywi艣cie z zalecenia lekarza, on dzia艂a r贸wnie偶 przeciwl臋kowo. Proplanolol, a nie lekarz, bo z tymi r贸偶nie bywa :) 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
NIKITKA Zobacz, 偶e wszystkie radzimy ci to samo PRZESTA艃 CZYTA膯 O CHOROBACH !!! postaraj si臋 . Je艣li o czym艣 przeczytasz automatycznie zaczniesz w sobie szuka膰 i odczuwa膰 objawy.Wtedy b臋dziesz si臋 ba艂a, robi艂a kolejne badania i tak w k贸艂ko... Wiem, 偶e jest ci bardzo ci臋偶ko, te偶 to przechodzi艂am, ale musisz przerwa膰 to b艂臋dne ko艂o. Moim zdaniem jedyny lekarz, kt贸rego powinna艣 teraz odwiedzi膰 to psychiatra. Je艣li opowiesz mu to wszystko, dobierze ci lek, kt贸ry NA PEWNO CI PO JAKIM艢 CZASIE POMO呕E. A gdy twoje cia艂o si臋 wyciszy i uspokoi musisz wzi膮艣膰 si臋 KONIECZNIE ZA PSYCHOTERAPIE i powoli wprowadza膰 zmiany do swojego 偶ycia. I moja dobra rada - nie m贸w o wszystkim m臋偶owi. On ci臋 nie rozumie, bo nie ma nerwicy a do tego jeszcze jest pewnie przem臋czony i twoje narzekania go irytuj膮. U mnie by艂o tak samo. Gdy tylko zaczyna艂am narzeka膰 czy m贸wi膰 o chorobach nie wytrzymywa艂 i wychodzi艂. Nie raz us艂ysza艂am wiele przykrych s艂贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mo偶e spr贸b贸j go jako艣 zaskoczy膰. Ja np. jak ju偶 mnie dopadn膮 jakie艣 my艣li o chorobach to myj臋 g艂ow臋, uk艂adam sobie fryzur臋 a potem robie sobie jaki艣 super makija偶. Potrafi臋 si臋 tak pindrzy膰 przed lustrem nawet 2 godz. No i zapominam o g艂upotach, nastr贸j lepszy a m膮偶 jakie oczy robi gdy wr贸ci z pracy. M贸wi臋 mu wtedy, 偶e to dla niego. SPR脫B脫J

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Robi臋 te偶 kupe innych rzeczy. 呕eby tylko odwr贸ci膰 uwage od tego 艣wi艅stwa. Rozwi膮zuje krzy偶贸wki, robie anio艂ki i r贸偶ne rob贸tki na szyde艂ku, haftuje, pieke ciasta. A mo偶e zacznij ju偶 z c贸rci膮 przygotowywa膰 ozdoby na choink臋. Napisz jak si臋 dzisiaj czujesz, bo martwie sie o ciebie. PAPA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jeszcze co艣 mi si臋 przypomnia艂o. Moja siostra jak siedzia艂a z ma艂ymi dzie膰mi w domu to handlowa艂a rzeczami po dzieciach na allegro. Tak j膮 to wci膮gn臋艂o, 偶e ca艂ymi dniami przesiadywa艂a przed kompem wystawiaj膮c aukcje. Ca艂y czas mia艂a tym zaj臋t膮 g艂ow臋 i do tego jeszcze na tym zarobi艂a. Spr贸b贸j. NAJWA呕NIEJSZE TO MIE膯 ZAJ臉CIE I JAK NAJMNIEJ CZASU NA MY艢LENIE.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jeszcze co艣 mi si臋 przypomnia艂o. Moja siostra jak siedzia艂a z ma艂ymi dzie膰mi w domu to handlowa艂a rzeczami po dzieciach na allegro. Tak j膮 to wci膮gn臋艂o, 偶e ca艂ymi dniami przesiadywa艂a przed kompem wystawiaj膮c aukcje. Ca艂y czas mia艂a tym zaj臋t膮 g艂ow臋 i do tego jeszcze na tym zarobi艂a. Spr贸b贸j. NAJWA呕NIEJSZE TO MIE膯 ZAJ臉CIE I JAK NAJMNIEJ CZASU NA MY艢LENIE.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×