Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość nerwiczka
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj...
no ja mam problem.... ciagle i ciagle i konca nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaja
a ja mam silną nerwicę lękową i nerwicę żołądka i nie potrafię nad tym zapanować. Mam leki przepisane przez lekarza ale boje się brac a jest coraz gorzej Co bierzecie na nerwy, jakie leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfkfkjlol
ajaaja,same leki nie pomoga,trzeba zajrzec do srodka duszy,zle zyjesz nie w zgodzie z własnym ja stad nerwica,a lekami chcesz ja tłumić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nas tu jest ponad połowa swiata dzis ma z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dawno nie zagladalam,ale nerwica sie po lekach wyciszyla i podjelam prace,niestety znowu wraca :(,leki ktore bralam nie dzialaja i bede zmieniala znowu na inne,od 2 miesiecy jestem na L4,a terazpie zaczynam dopiero pod koniec miesiaca.a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonna Stres-uzywacie?
Używaliście leku co się nazywa Sonna Stres? Bo szukałam opinii dotyczących preparatu Sonna Stres i nic nie mogę znaleźć. Może moglibyście cokolwiek napisać mi o tym prepearacie? Jest sens go kupować, próbowaliście jakichś zamienników? Na tej stronie przeczytałam trochę informacji o Sonna Stres: http://www.listalekow.pl/sonna-stres/ - myślicie, że warto się tym zasugerować? Wolałabym się nie i zmarnować bezsensownie pieniążki, dlatego pytam Was. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBr
Witajcie , jestem w 6 miesiacu ciazy (ciaza bardzo trudna , dodatkowo 4 , lat 36 a dzieci brak) leze i od 4 dni araczej nocy przechodze koszmar z karetka wlacznie:( w nocy okoll 24 , 1 zaczyna mnie palic bolec w mostku bol ten przenosi sie na plecy pomiedzy lopatki , jest tak silny ze nie moge wytrzymac , do tego dostaje wysokiego cisnienia.Pogotowie przyjechalo nic nie poradzili m ekg dobrze wyszlo.Fakt ze ja bardzo przezywam i denerwuje sie w ciazy, nerwowq bardzo , wrecz denerwuje sie wszystkim :( Pomozcie czy ktos mial takie objawy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feainna
nie uwierzycie, pisałam tutaj 2 lata temu, i zdałam prawo jazdy, ale ile nerwów, ile lęków, ile nieprzespanych nocy ! JAK się zmusiłam do tego, powiedziałam nie i koniec, nie jest łatwo, bo to nie jest życie, to jest po prostu wegetacja. łatwiej uciec niż walczyć ;/ nie wiem jak ja założe rodzinę jak kogoś poznam ;/ no nie wiem, zastanawiam się nad terapią "wyjazdową" w innej miejscowości coś ala sanatorium i chce , zdecydowałam sie po 7 prawie 8 latach na terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feainne
błąd w nicku ;) zima nadchodzi , znowu jest fatalnie, uciekam w virtualny świat, zatracam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez cierpie na nerwice, juz od kilku ladnych lat. zaczelo sie od wrzodow w wieku 12 lat, potem przez pare ladnych lat mialam nadal bole brzucha, choc wrzody juz i jakiekolwiek inne schorzenia wykluczano. Potem kilka lat spokoju i bardzo dobrego samopoczucia. Wtedy nie laczylam tego z nerwica. Powrocilo na studiach. Pewnego dnia, gdy siedzialam na wykladzie, nagle zbladlam ipoczulam, ze brak mi totalnie powietrza. Myslalam, ze to jednorazowe oslabienie. Znow spokoj. Potem po okolo pol roku rozkrecilo sie - poczawszy odzwyczajnych mdlosc***** prostu pewnego dnia mnie mdlilo - minelo w ciagu jednego dnia. Ale takie sytuacje zdarzaly sie coraz czesciej. Przy tym serce mi walilo jak oszalale, bo bardzo sie balam, ze bedzie jeszcze gorzej. Pocily rece, czulam, ze panikuje. I nagle.. mijalo. Potem doszly nowe objawy - dziwne bole niby zoladka, skrety w jelitach, biegunki. Na dzien dzisiejszy chodze na terapie, ale dalej walcze o kazdy dobry dzien. Bywa, ze budze sie w nocy z mdlosciami i/albo okropnym lekiem, nie moge zasnac, do niedawna potrafilam budzic sie z walacym sercem. Ciagle jestem wkurzona i ciagle czegos sie boje. Mm problemy z asertywnoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha zapomnialam o waznym i najczestszym objawie-dlawienie,duszenie i zawroty glowy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feainne
Witam, wracam po przerwie, łudziłam się, że wszystko jest już ok. Skończyłam studia, obroniłam mgr, zdałam prawo jazdy, ale wszystko wróciło wczoraj w nocy. Rozstałam się po 6.5 roku z facetem, minął już ponad rok od tego czasu, później umarła moja babcia. Z pozoru wszystko ok. Nawet skończyłam roczny staż i zaczęłam nowa pracę, poznałam wielu ludzi, nie chodziłam na terapię od 8 lat od kiedy stwierdziłam po wyjściu ze szpitala, że jak sama nie zabiorę się za siebie to się nie uda. Coraz więcej książek czytałam, ale znowu dostałam ataku, takiego który uświadomił mi, że będę sama do końca życia, nikt nie zaakceptuje mnie, nie założę rodziny o której marzyłam ;/ Rodzina mnie nie wspiera nigdy nie wspierała, nie rozumieją tego, że można bać się lęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Diksi
Witam jestem tu pierwszy raz Niestety też choruję od 6 lat na nerwice lekowa ....Nie mogę spokojnie przespac nocy ...koszmar duszenie w gardle , brak tchu , strach że zaraz wykituję ...codziennie rychło rano się budzę jest mi gorąco , i ten cholerny brak tchu .cuduję ostatnio potrafiłam o 5 rano zadzwonic do brata żeby tylko ktos ze mna rozmawiał i żeby mi to już mineło .....czasami rozmowa z kim pomaga.....Kiedyś były jeszcze kołatania serca w sumie chyba w tym roku trochę ucichły ....Atak pierwszy raz się zaczął bardzo dziwnie , wręcz bym powiedziała że to nie był atak Kilka lat temu wieczorem zrobiłam sobie zupke chinską krewetkową wtedy dostałam dziwny brzuch taki jak na wzdęcie byłam pełna , próbowałam sobie beknąć i nic poszłam do wc żeby ...no może ale nic ...i wtedy strasznie ciężko mi się oddychało Obudziłam męża i powiedziałm mu że idę do karetki pogotowia bo nie daleko stacjonują ....mąż poszedł ze mna ale karetki nie było więc zadzwonilismy na pogotowie przyjechali zabrali mnie iiii ......się zaczeło badanie nic nie wyszło ekg ....gdzies po cichu usłyszałam że miałam wzdęcie brzucha ....no ale oki ...na drugi dzien byłam u tesciowej nie daleko swojego miesca zamieszkania ,,,i jak wracałam od niej tuz przy bloku ....poczułam kołatanie serca , brak tchu , strach weszłam na drugie piętro dzwoniłam do męża bo wracał z pracy A mi ręce drżały szwagierka przybiegła podała mi nitrogliceryne wezwali pogotowie , zabrali mnie do szpitala A tam nawet miałam test na narkotyki zrobiony - czysta Ale dostałam jakąs kroplówkę nie wiem co ....ale na drugi dzien rano nie mogłam się do budzić , byłam wręcz jak naćpana , nie miałąm siły z łóżka wstać ....i wtedy się zaczeło koszmar .....bałąm się isć kilka kroków po syna do przedszkola koszmar - ja nigdy nie chorowałam Owszem w nerwach żyłam i niestey ciągle żyje Miałam nerwice żołądkową jako dzieciak Owszem miała strach przed wejsciem do jakiegoś biura i coś załatwić coś powiedzieć .....ale to mineło ......a po latach ...co mnie spotyka lęk lęk lęk .....chodzę do psychologa i psychiatry od tego roku .....mam przepisywane lek psychotropowy ale jeszcze go nie brałam bo bym nie chciała brać .....czasami najmniejszy kawalątek wezmę ale to wyjątkowo wezmę Sedam bo on uzależnia ...więc też się boję brać ....ale dzisiaj chba wezmę bo od paru miesięcy nie mogę przespać spokojnie nocy ,,,,dusznosć, zimne i gorące poty - nie mam menopauzy a ni przekwitu ....strach panika , szukam pomocy chwytam telefon i dzwonię ....kiedyś pare razy zadzwoniłam po pogotowie aż się chba jakaś pani skapła i spytała czy choruję na nerwice o tak ....chwilkę pogadała ze mną i mi przeszło kazała mi coś wziąsc na uspokojenie ....ale co dalej ....ja nie chcę ciąglę się budzić , nie chcę chorowac , nie chcę brać leków , chcę wrócić do dawnego życia bez choroby Prosze piszcie co można zrobic i jak życ z tą podłą choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reenatka36
Ja pokonałam nerwice w 90% albowiem czasami mam chwilowe nawroty ale to pryszcz z tym co było wcześniej:classic_cool: polecam gorąco ten preparat bo mi, można powiedzieć, życie uratował. Według zalecenia brałam przy tym witaminy z grupy B i u mnie to był strzał w dziesiątkę. więcej poczytajcie tu http://suplementyheleny.pl/rhodiolin-rozeniec-gorski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy to forum jeszcze będzie funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anibal
How many are there in a book? http://denali2013.org/teachers-section/ purchase domperidone Obama said he wants to work with Congress to reduce the country's carbon dioxide emissions. But he also acknowledged that getting his climate change agenda passed would be nearly impossible, so he would instead invoke his executive powers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgardo
I'm sorry, he's http://www.gleefulmusic.com/purchase/ vermox 100mg tablets How much would you be willing to bet on the sex of the baby expected to be born to Prince William and Duchess Kate Middleton in the coming days? How about its hair color? Or where it will go to college?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachariah
Have you got a current driving licence? proscar 5mg uses The sole defendant, Francesco Schettino, is charged with multiple manslaughter, abandoning ship and causing the shipwreck near the island of Giglio. He slipped through a back door and did not speak to reporters as he arrived at the courtroom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isreal
How much is a First Class stamp? vermox worms Shares of Ecotality closed on Tuesday down 7.2 cents, or 31.1 percent, at 15.9 cents on the Nasdaq. They closed at $1.46 on August 9, the last trading day before Ecotality warned of a possible Chapter 11 filing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawia47
Proponuję Ci wybrać się do psychiatry, który najpierw porozmawia z Tobą a potem ewentualnie zleci jakieś leki :) Byłam kilkukrotnie u psychiatry Joanny Gajewskiej http://kcp.pl/lekarz/joanna-gajewska/psychiatra/warszawa/ w związku z moimi lękami i uważam że nie należy się bać takich wizyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle reklama... tak, tak polecaj leki, brawooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×