Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika25lat

Ludzie powiedzcie mi co ja w nim widze???

Polecane posty

Gość weronika25lat

zakochałam sie w mężczyźnie w którym nie dostrzegam ani jeden zalety:O Jest -nieładny -zarozumiały(szczyci sie że kazda na niego leci.że jest najitneligentniejszy itd) -nieustępliwy -despotyczny zawsze musi postawić na swoim -i ma tylko szkołę średnią a wszyscy moi byli byli po studiach albo przynajmniej w trakcie -obrażalski..wiecznie się wkurza -wymaga żeby go traktować jak Pana i ciągle nadskakiwać.. -źle traktuje inne kobiety.(mnie narazie ok ale jego stosunek do innych kobiet jest niepokojący..drwi z brzydkich teższych itd...| Same wady.i to dość poważne...Nie wyzwolicie mnie bo ja naprawde wiem że jestem nienormalna i że to choreeeee ale pomózcie miz rozumiec co ja w nim widze..Dodam że mam 25 lat:OI nie jestem ani brzydka ani zdesperowana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieńka z okieńka
A skąd wiesz ze go kochasz skoro jest taki odpychający? czym ta miłość sie objawia bo ja nie rozumiem co rozumiesz przez to ze mowisz ze go kochasz bo z tego co mowisz widzisz w nim wszystko co najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
cały czas o nim mysle.Odeszłam od swojego chłopaka dla niego!!staram sie żeby sie nam układało martwie sie jak nie pisze..mam juz 25 lat wiem że to stan zakochania tylko nie rozumiem co to spowodowało bo patrzac racjonalnie nie widze zalet:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgnhmj kly
jakie tam zakochanie, moze powielasz schemat domu rodzinnego? bylas dzieckiem ojca despoty? alkoholika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma na imie bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
nie..pochodzę z normalnej szczęśliwej rodzinyyyyy..On natomiast miał ojca alkoholika i problemy w domu całe życie..Na początku spodobało mi się że był taki "męski""silny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoxz
mam to samo ,chlopak jest okropnie brzydki, wogole malo wrazliwy, malo uczuciowy, a ja sie w nim bujam .... no masakra... nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
nic nie potrafię wymienić:O i to mnie przeraża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgnhmj kly
no coz, jezeli dla ciebie "meski" oznacza wlasnie cechy wymienione w 1 poscie, to gratulacje, znalazlas idealnego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
na imię ma Robert:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
kocham niestety:O No jest moze jeszcze bardzo pracowity...ma cel i do niego dąży..nie boi sie wyzwań..i chyba to wszytko z zalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgnhmj kly
e tam, moze jestes slaba psychicznie i uzaleznilas aie od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
-Stanowczy -zaradny -dobry w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
może tak...jest zakochany tak twierdzi..czy kocha to jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
z reguły mówi bardzo dużo o sobie..bo moje problemy są "błahe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa trafiłaś na męską gnide i jeszcze jedno czy zbudza w Tobie poczucie winy jak coś zrobisz nie tak,natomiast sam ma problemy z przeproszeniem Cie? uderzył Cie kiedyś lub szarpał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
nie uderzył le zawsze to ja jestem winna...i zawsze ot ja go przepraszam.jak ja mam o coś do niego pretenesje jestem na niego zła to "wymyślam"i zawsze to tak obraca że to moja wina że ona sie zachował...itd...i po rozmowie wychodzi że niby ja miałam pretenesje ale tak narawde to on jest poszkodowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
Nie wiem co w nim widzę...Dostrzegam te wszystkie wady wiem czym to pachnie.On nie znosi sprzeciwu nigdy nei ustąpi jest bardzo uparty..ja chyba zwariowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to jasne
napisala ze jest dobry w lozku. Tyle w temacie moi drodzy. To wszystko wyjasnia czemu z nim jest suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika25lat
wiem...wszystko wiem..jestem młoda juz wiem że nigdy za niego nei wyjde bo ma za ciezki charakter a uciekają mi szanse poznania kogoś z kim moge spedzic reszte życia z roku na rok jestem coraz strasza potem bedzie mi trudniej..Brakuje mi ciepłych słów z jego strony tego ciepła,cały czas płacze..nie jestem sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest prawdziwa miłość, to tylko zauroczenie gdybys była naprawde zakochana, nie widziałabys ani jednej wady, miłosc by ci zaslepiła oczy i dusze. A ty w nim widzisz tylko wady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×