Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf

moj facet jest malo ambitny, malo zarabia... /

Polecane posty

Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf

ja studiuje 2 kierunki a mam doiero 20 lat-archeologie i historie dziennie. On zaocznie :/ ekonomie i juz 2 razy nie zdal wciaz na 2.gim roku jest-ma 23.lata. pracuje w skladowni gazet za 985zl na reke miesiecznie. Mam wrazenie,ze ja ide do przodu a on wciaz stoi w miejscu. Boje sie,ze to ja go bede utrzymywac. On jest leniwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
ale ja wciaz prosze go o zmiane a on nic a jak prosze o zmiane pracy- mowi,ze jestem materialistka:/ on jest taki glupiutki... wstydze sie go brac do moich przyjacil bo ciagle boje sie,ze powie cos glupiego. Moje koelzanki podsmiewuja sie z jego betonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
a napisalam tak? :/ chcoialabym by bylo partnerstwo a ja go wciaz pcham do przodu a on jak osiol ruszyc sie nie chce. zreszta ja sobie dorabiam dajac korki z laciny i historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
boze czlowieku nie o sexie jest ten topik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się teraz wypowiem.....
jak se szukasz sponsora to nie w składowni a jak on lubi tą pracę to co ci do tego jesteś materialistką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axila
szparka sorry ze to powiem,ale po takich kierunkach to i tak przez cale zycie to on cie bedzie utrzymywal heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
boze ludzie co wybudujemy dom za te jego 980zl? za co prad zaplace? za co ja jedzenie kupie? zaraz sponsora! kazda laska to dziwka za kase jasne! chce by moj facet potrafil mi byt zapewnic, nie bede ja tylko tyralam, chce wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
otoz nie moj ojciec jest wlascicielem firmy ktora od razu mnie zatrudnia jako archeologa:/ a pracownicy u niego ponad 2,5tys zarabiaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty po archeologii i historii to będziesz kokosy zarabiała :D w szkole poniżej 1000 zł, potem po 20 latach rozwoju zawodowego dojdziesz do 2000 zł :P a gdzie indziej zechą historyka archeologia? Na uczelni? To płace jak w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
jezu ludzie bo nie chce ja charowac. on nigdy mi nawet chamburgera w mc donaldzie nie kupil, na urodziny dostalam pocztowke. on nienawidzi tej pracy ale nie chce mu sie nowej szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka słów o sobie: szczęśliwa mężatka:)))) matka bliźniaków:P:P:P Może jakis skok w bok ,kto wie w koncu fajna suka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
boze ludzie ja chcialam sie dowiedziec czy mam wiazac przyszlosc z tym czlowiekiem czy nie a wy tu sie umawiacie na jakies dziwne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axila
szpara no to masz pecha jak ci nie pasuje facet to go zostaw i tyle a poza tym skoro masz takie wspaniale widoki na przyszlosc i wielka kase to czemu on nie moze zarabiac mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szparkaaaaaaaaaaaaa sama masz nicka jak bys w dziure chciala dosctac wiec poczekaj na swoja kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
tu nie chodzi tylko o zarobik... nie chce by byl moim utrzymankiem, mam dobre widoki na przyszlosc zawsze mialam swietne wyniki na przyszlosc chce go zmotywowac a on wciaz na kanapie w wyciagnietym dresie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
poprostu ilez mozna dawac nastepna szanse ja bede go cale zycie utrzymywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna suko to starszy jestem :)a gdzie w Poznaniu mieszkasz tak z ciekawosci pytam tylko bez podtekstow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
tak marudna. Kazda laska ktora chce by jej facet studoiowal i to najlepiej tak by zdawal:/ znalazl sobie normalnaprace zaczal robic cos poza meczykami jets marudna a moze poprostu nie chce takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko no cóż Ci doradzić
hmmm bardzo trudna sytuacja. Ja też tak miałam. Byłam w związku, studiowałam dziennie, ex zaocznie i pracował gdzieś na magazynie :-O Wcale nie chodziło o pieniądze, ale o ambicje... Mieszkaliśmy razem i coraz bardziej widziałam jak on gnuśnieje, liczy każdy grosz, czasem pozyczałam mu, a on nie oddawał... Nie chciałam tak dłużej żyć, całe życie dziadować, wiliczać sobie każdy grosz. A najgorsze było to, że jemu wystarczało takie życie i taka praca :-( a potem jak się zwolnił z tej pracy za 1000 zł i poszewdł do szkoły na pół etatu za 400 zł!!! dosłownie to go rzuciłam to było dla mie za duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, odczepcie sie od laski! kazda kobieta, niezaleznie od tego ile sama zarabia, chce miec faceta na którym mozna polegac i który cos sobą w zyciu reprezentuje a nie dzieciaka, którym sama sie bedzie musiala zajmowac itepe... autorko - chyba jednak troche przesadzasz i nie doceniasz swojego chlopaka - moze malo zarabia, ale przeciez jest studentem na razie, sam fakt ze podjął sie jakiejkolwiek pracy swiadczy o jego zaradnosci, poza tym czy ty sie szczycisz - ze prace zalatwi ci tata? to niby ty jestes ambitniejsza niz on? daj mu szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi was
no i widać komu zależy na kasie materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko no cóż Ci doradzić
może dodam, że on jako dorosły facet nadal siedzi na garnuszku u rodziców i pracuje w szkole za 700 zł, a ja mam własną firmę, mieszkanie i stać mnie na kartę do telefonu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf
jemu wystarczało takie życie i taka praca -->> skad ja to znam:( ale jego koelzdy pracuja jujz tak by zdobyc doswiadczenie do cv, a on... on ma to w dupie. nie ma zadnego dowaidczenia skonczyl technikum a nigdy nie pracowal w zawodzie bo... mus ie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ratajach mieszkam ale jak bys napisala to musze wiedziec ze od Ciebie jest a nie od jakiegos pedala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×