Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasf

moj facet jest malo ambitny, malo zarabia... /

Polecane posty

Gość kfe
widze,ze czesc osob ma tu problem jakies czemu? bo jesem silna i ambitna, bo wiele poswiece by isc do przodu? Bo wymagam tego od innych? niepodoba sie to przed tv dalej gnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
wogole po co wy tu siedzicie? nie trzymacie sie wogole mysli przewodniej tematu tylko na sile probujecie mi cos udowaodnic. Po co? problemy ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byj jyt
zabraklo ci argumentow?? jestes zalosna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
zalosny to ty jestes bo na silę probujesz mi cos udowodnic. Masz problemy ze soba. czesc osob tu ma niska samoocone i stad te ataki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byj jyt
zrozum dziecko, nie jestes silna ani ambitna!! MASZ WSZYSTKO PODANE NA TACY PRZEZ BOGATYCH RODZICOW, kazdy moze sobie studiowac te humanistyczne badziewia i wmawiac sobie ze jest super madry, mowie ci, znajdz po tym prace wlasnymi silami za 2, 5 to udowodnisz jaka silna jestes haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
a ty czemu? jutro mam na 12 i jestem sama w domu wiec z nudow tu siedze:) JESTEM OSOBA KTOA UCZY SIE I STARA SIE WIEC JEST AMBITNA ALE TEZ CZASAMI WYOBRAZ SOBIE,ZE ODPOCZYWAM OD NAUKI :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /facet/
z calym szacunkiem dziewczynko ale jezeli chodzi o ta srednia... ja mialem srednia nieco ponad 3, chodzilem do technikum elektronicznego, fakt nie uczylem sie bo przestala mnie pociagac elektronika, teraz studiuje zaocznie, bo nie mam rodzicow ktorzy "dzadza" mi firme, wrecz przeciwnie jak pisalem wczesniej ja im zostawilem swoj maly biznes... pewnie Cie zaskocze bo szydzilas z tego kierunku ale studiuje pedagogike... studiuje to bo to lubie, juz pred studiami mialem praktyke pedagogiczna, nie wiem czy bede pracowal w zawodzie (pewnie nie jezeli zarobki peadgogow sie nie zmienia) ale nie kierunek i papier jest najwazniejszy tylko osobowosc charakter i zdolnosci, pracuje z ludzmi ktorzy w wiekszosci maja wyzsze wyksztalcenie, wcale sie nie czuje gorszy od nich, wrecz przeciwnie maja do mnie wielki szacunek za to co udalo mi sie osiagnac pomimo tak mlodego wieku... a jezeli chodzi o Twojego faceta, moze skoro tak duzo mowisz o tym ze przejmiesz biznes rodzinki to tylko na to czeka i ma nadzieje ze bedzie mogl pierdziec w stolek do konca zycia - w koncu jestes tak zaradna i sprytna... nie kazdy potrafi chodzic do szkoly prac i gotowac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
sluchaj zal ci sciska dupe,ze mam lepszy start niz Ty. Ludzie bogaci sa nienawidzeni przez biedniejszych. Zawsze tak bylo i bedzie. Zazdrosc. Nie jedna osoba by chciala miec taki luksus jak ja - doceniam to co mam i nie bede olewac dobrej pracy w rodzinie bo ktos mnie posadzi o brak ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byj jyt
widze,ze czesc osob ma tu problem jakies czemu? bo jesem silna i ambitna, bo wiele poswiece by isc do przodu? co poswiecisz?? studiujesz sobie a ciepla posadka czeka, gdzie tu poswiecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ja pracuje z dziecmi i wsrod pedagogów.....chociaz pedagogiem nie jestem......mam nadzieje ze bedziesz pracował z powołania bo do ta prace trzeba lubic..... a autorka niech przestanie wymieniac non stop i gadac sama ze soba jaka jest ambitna....gadasz tak non stop bo chcesz chyba uwterdzic sama siebie w tym......osoba bez kompleksow nigdy by tak nie robila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
sluchaj a ty jakbys postapil majac oferte pracy w zawodzie u wlasnej rodziny? NIE WIERZE,ZE ZREZYGNOWALBYS. Mila rodzinna atmosfera, przyjemni i znani mi ludzie pewna praca. po co rezygnowac z czegos co naprawde ciesze sie,ze dostane? Po co? By komus cos udowadniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
chciałaś być indianą jonesem? ale o co ty go prosisz? nie da się u człowieka "wyprosić" motywacji do działania i do pracy. jeżeli on nie ma tej motywacji w sobie i ty nie potrafisz mu jej jakoś dać tylko męczysz go o rzeczy w których nie widzi sensu to któreś z was w końcu trafi szlag i wszystko wezmą diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byj jyt
chyba ktos ja nauczyl formulki, wklepal do pustej glowki i ona powtarza jak mantre i nic innego wymyslic nie umie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
to ty masz kompleksy- po co strasz mi sie wmowic swoje teorie na temat mojej wlasnej osoby? znasz mnie? wiesz jakim jestem czlowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byj jyt
a w ogole haha, 2 kierunki i ma na 12 :) widac ile ma zajec na tych ambitnych powazanych kierunkach, ja na 1 maialam od 8 albo od 10 do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
Naogladalam sie filmow o Indianie. kocham historie, podroze i historie sztuki a ten zawod laczy wszystkie moje pasje:) Chcialam by sprobowakl stac sie osoba z ktora bede czula sie bezpiecznie w przyszlosci. Moze rzeczywsicie zasytanowie sie nad rozstaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty? znaszmnie? skoro oddrazus wterdzilas ze jestem po zawodowce a dlaczego? bo mialam inne zdanie od ciebie? i jedyny argument jaki ci przyszedl nna mysl to znizenie kogos do poziomu zawodowki? a nawet jesli? nie masz szacunku do drugirgo czlowieka bo nie ma wyksztalcenia wyzszego? to jest dla ciebie wyznacznikiem? wiec automatyczniem uwazam, ze jestes ZEREM od poczatku jednymi argumenami jakie podawalas to byla twoja srednia czy renoma szkoly ..... to sa rzeczy ktore pozwalaja ci sie czuc lepsza juz nie mowie ile razy napisalas jaka to jestes ambitna inteligetna pracowita tylko szkoda ze nikt tutaj sie z tym nie zgodził.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
mam na 12 do 20? haha programowo na wiekosci kierunkow jest 25-30godz. tłuku. Ciagnac dwa tak pokrewne kierunki czesc przedmiotow mi sie zazebia typu lacina klasyczna czy jezyk angoielski i zaliczam tylko je raz. hahah widaco obeznany jestes xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byj jyt
hahahaaaaa, taka silna i ambitna a szuka indiany jonesa!! no nie trzymajcie mnie bo padne ze smiechu!! dzecko moze idz sie pouczyc, co? na pewno masz jakies kolokwium na tych niezwykle trudnych kierunkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
tak mysle,ze sa osoby na moim poziomie po zawodowce ale jest ich malo. I myslcie sobie co chcecie dlaczego nie ma wielu malzenstw np.prawnik-fryzjerka? odpowedz sobie sama? ludzie dobiera sobie otoczenie wedle wyksztalcenia i nie mow mi,ze jest inaczej haha. rozejrzyj sie wokol siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
a co ogladac film o Indianie Jonsie to siara? xD o to ci sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
to dlaczego na szczycie sa ludzie wyksztalceni? dlaczego? oklamujecie sie? kim jest nasz prezdent-prawnikiem kim jest premier-historykiem itd. Kulczyk jeden z najbogatszych Polakow-prawnik. wyksztalcenie to podstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i??????? jak jutro bedziesz szła na ta swoja uczelnie to uwazaj zebys jak bedziesz zadzierała nos nie zachaczyła o linie wysokiego napiecia...:classic_cool: i mam nadzieje ze sobie na czole wytatuowałas swoja srednia z lo i to ze studiujesz 2 kierunki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byj jyt
"siara" i jeszcze jak dorosle sie wyraza :P marzyc o facecie- indianie jonesie to nie tylko dziecinne, ale i zalosne, wtyd jednym slowem, moze zanim przejmiesz ta firme to dorosnij co dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
daje obycie, mozliwosc poznania ciekawych ludzi. Studia poszerzaja horyzonty i wg.mnie osoba wysztalcona jest bardzoiiej rozumna niz nie wyksztalcona. sa oczywiscie wyjatki np.walesa ale jest ich malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
Tak marzylam jako dziecko i sie tego nie wstydze. nie widze w tym nic dziwnego,ze mialam marzenia dzieciece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byj jyt
nasz premier i prezydent tluku, slyna na swiece wlasnie z malej intelignecji, mowie ci mlotku ze kazdy dzis moze skonczyc dowolna ilosc kierunkow ale swiadczy to o inteligencji, tobie rowniez jej brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak te osoby ktore wymienilas sa osobami wyksztalconymi i inteligentnymi i co pewnie zauwazylas nie obnosza sie z tym tak jak ty.......bo oni maja inteligencje wrodzona a tobie wydaje sie ze jak pochloniesz tone ksiazek i skonczysz 2 kierunki to wraz z dyplomem dostaniesz inteligencje i klase....niestety moja droga bozia ci tego poskąpila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×