Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiss the flow

Jest mi znowu smutno.... czemu to wraca jak bumerang ??

Polecane posty

Gość jujuuu
wiem, przeszlam ju zchyba wszystkie mozliwe etapy, tera z jestem wolna i co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czik
Fajnie ze takie cos sie przytrafia, no było bardzo sympatycznie, bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juju u u
dla mnie to zawsze bedzie jakies wazne, ale wiem, ze nie mozna tak zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czik
masz racje, ważne, mile wspomnienie! :) Jesli ktos ma byc z kims to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuuu
wcale nie jest tak dobrze do konca, to meeczy, siedzi w podswiadomosci, meczy bardzo czasem ... ale trzeba jakos patrzec przed siebie, nie zabije sie przeciez, bo nam nie wyszlo? myslalam, ze to cos wielkiego, pomylilam sie, zdarza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czik
Kasia, dojdziesz do tego, że pewne sytuacje dzieją sie po cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czik
jujuuu, wlasnie tego nie da sie zabić, ale traktować to jakos coś co było co mineło i jest doświadczeniem samym w sobie.. zmienic nastawienie,nic nie dzieje sie od tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuuuuuu
i co mi polecisz w ramach otwierania sie na nowe?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa...mozna
zapytac ile ze soba byliscie i czemu zerwaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuuuuuu
no tak CZik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny........
oczywiscie ze sie da... bylam w takiej samej sytuacji... zerwal ze mna obrazajac mnie dosadnie jeszcze... zerwal ze mna dla innej... rzeka lez wycie do ksiezyca bol... dopoki nie odkrylam ze mozna o tym szybko zapomniec...:) skasowlaam go z gg z komorki ze wszystkiego z czego sie dalo... zaczelam spotykac sie z dawnymi znajomymi zaczelam odkrywac jakie piekne jest miasto noca;) zaczelam latac na clubbing... odzylam... bylam szczesliwa.. kurcze myslalam sobie z nim bylam jak kura domowa.. zapisalam sie na salse i taniec brzucha... na hiszpanski.. zaczelam spelniac marzenia.. i pojawil sie moj kochany Michal.. chlopak tak inny.. choc wtedy nawet juz o bylym nie myslalam.. do pewnego dnia kiedy sie odezwal.. przeprosil za wszystko... odpisalam tylko: przykro Mi ze z Toba zerwala wiem ze boli.. Minie... a co do mnie?? bylo minelo... ciao baby:D nawet przez mysl nie przeszlo Mi by odpisac na kolejnego.. ewidentnie probowal mnie sprowokowac ale sie nie dalam... dziewczyno glowa do gory.. znajdz zajec nie siedz nie rozpaczaj... nie ma sensu:) zrob cos ze soba warto dziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja tak nie potrafie...mamy sie spotkac w czwartek, tylko prosil zebym nie naciskala, bo spotaknie momentalnie sie skonczy.Ok, moze sobie poradze...tylko denerwuje mnie to(dzis pisalismy, jako znajomi na gg)wczesniej do mnie wydzwanial(chcial sie dowiedziec czy nadal chce sie z nim spotkac w czwartek-idzie mi towarzyszyc na obronie).Podczas tej rozmowy, w miare luzna byla opowiada ile to teraz najomych sie do niego odezwalo, ma wypelniony czas kazdego dnia i w ogole i w ogole,...mam w to wierzyc?czy moze gada aby mi zrobic na zlosc lub sprawdzic jak zareaguje(dodam, ze zerwal pprzez moja zazdrosc).Ja specjalnie olewalam jego teksty, bylam wyluzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim celu sie z nim
spotykasZ?? wg mnie ewidentnie Cie wykorzystuje... pojdzie z Toba ale nie naciskaj... najprawdopodobniej chce bys ciagle go soba meczyla bo niektorzy to lubia.. maja satysfakcje.. jesli chcesz zapomniec to go olej,, bo jest sens sie tak meczyc?? zycie nie konczy sie na jednym facecie... tez myslalam ze bez tego pierwszego nie bede mogla zyc... i co?? teraz dpiero czuje co oznacza szczescie w zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AH..
zapewne gada tak by wzbudzic w Tobie zlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zawzieta...i bede walczyc, zobaczymy z jakim skutkiem:)czesto mial podobne zagrywki jak bylismy pokloceni, przejmowalam sie tym, z ponzije sieokazywalo , ze robil to na zlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juju u u
koleżanka troche wyżej am racje, rozwijajmy sie dla siebie, nie zasmucajmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu wg mnie robisz
tak jak on ci zagra... pojdzie z Toba na ta obrone.. powie cos milego Ty sie napalisz a on potem wyleje Ci kubeł zimnej wody i powie ze wasz zwiazek nie ma szans.. i bedzie placz i zgrzytanie zebami.. zrobisz jak uwazasz.. ale wg mnie powinnas pojsc na przod nie ogladajac sie za siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×