Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0892357835419

spóźniłam się z wzięciem tabletki antykoncepcyjnej o 24 godziny

Polecane posty

Gość 0892357835419

i wzięłam ją razem z następną właściwą z kolejki. o ile wzrasta prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i na jaki czas? na ulotce jest napisane że przez tydzień stosować prezerwatywę ale wie ktoś o ile procent wzrasta ryzyko ciąży? jestem teraz w środku cyklu. czy już po paru dniach ryzyko maleje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez tydzień stosować prezerw
atywę nic nie wrasta jesli będziesz ta prezerwatywę stosować która to tabletka w blistrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5784637
10-tą i 11-stą tabletkę wzięłam razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO co na opakowaniu to jedno , ale ginekoloszy radza, zebys stosowala dodatkowa metode anykoncepcji do konca cyklu jesli zapomnisz wziac jednej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez tydzień stosować prezerw
Lepiej poczytaj trochę literatury naukowej zamiast radzic bez sensu. Skoro to 10 tabletka w blistrze to jesteś tak naprawdę całkowicie bezpieczna. Bowiem po 7 dniach systematycznego dostarczania hormonów w tabletkach jajniki niejako "zasypiają" i wcale nie jest tak łatwo ich "obudzić". Najgroźniejsze jest zapomnienie o pierwszych bądź ostanich tabletkach z opakowania, bo tali błąd przedłuża tą 7-dniową przerwę. A więcej niż 7 dni przerwy już stymuluje jajniki do rozruchu. Tak, więc nic się nie bój i dla pewności zupełnie wystarczy jak będziesz używać tej prezerwatywy przez 7 dni. Nic się nie wydarzy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez tydzień stosować prezerw
Moją odpowiedź mozna sprawdzić w książce Medycyna Praktyczna "Wszystko o antykoncepcji "Anne Szarewski , John Guillebaud Nie jestem też niunią i mam lata praktyki i doświadczenia. A nasza studentka może poda źródło pisane, a nie tak na gębę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez tydzień stosować prezerw
a brat tego aktora Wilczaka oj, chyba panna coś nieuważnie słuchała na wykładzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO nawet mam notatk, chyba ze nasz doktorek sie mysli, powiem dokladnie to co on: "mówi sie że do 10 dnia,eee nawet jak zapomną dwoch niby nie ma, ale zawsze rysyko zajscia w ciaze jakies bedzie, ja bym zalecal do konca cyklu sotsowac dodatkowo prezerwatywe" NIe dopowiadam za to co nam mowia na wykladach, ufam i przyjmuje za prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez tydzień stosować prezerw
John Guillebaud to profesor Oxfordu i konsultant WHO i jakoś ja mu bardziej ufam niż młodziakowi Wilczakowi. ;-) Ale jak się ktoś lepiej poczuje psychicznie jak będzie dłużej używał prezerwatywy i nawet globulki to niech sobie uzywa :-D Ja też i na sobie sprawdziłam, że Guillebaud ma rację. 🖐️ Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×