Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Scarlettka24

kłamstwo w cv-doświadczenie zawodowe...

Polecane posty

Gość Scarlettka24

Hej! mam pytanie... czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek skłamać w cv? chodzi mi konkretnie o kwestię 'doświadczenia zawodowego'? Studiuję dziennie i szukam pracy..Idę jutro na rozmowę kwalifikacyjną do sklepu odzieżowego, jednak mam w cv jedno kłamstewko,iż mam miesiąc doświadczenia w pracy w sklepie odzieżowym..Zaczynam żałować,że napisałam to,jednak pewnie nie zadzwoniliby do mnie z ofertą pracy,gdyby nie to..mam również prawdziwe doświadczenie w innych pracach dorywczych,które wymieniłam..Co mam zrobić?!Pomocy!!:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmowac sie
i nigdy sie nie przyznawaj;) teraz tak to juz jest, ja mam zamiar usunac z mojego zyciorysu meza i dzieci zeby mnie zaprosili na rozmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie placz nad rozlanym mlekiem. dzisiaj czasy takie ze czasem trzeba byc bezczelnym a ty masz pewnosc ze pracodawca mowi ci sama prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Cię pracodawca poprosi o potwierdzenie tego dokumentami to co zrobisz? Powiesz ze pracowałaś bez umowy? A jeśli wtedy zapyta czy może porozmawiać z Twoim byłym szefem to co? Druga sprawa, nie przyznawać się do męża i dzieci. Zwolnią Cię zaraz na 100% to pewne. Pracownik który kłamie w tak ważnym elemencie najpewniej będzie kłamał częściej a nikomu nie jest potrzebna taka osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira mai
jak po prosi to powie ze na czarno pracowala i niech poda jaki kolwiek nr do sklepu i nazwisko własciciela , i tak nikt nie zadzwoni bo wiadomo ze taki pracodawca zatrudniajacy na czarno sie nie przyzna :P nawet jak zadzwoni to sie nie zdziwi ze nie potwierdzili :P gorzej jak podasz kogos kogo zna twoj przyszly pracodawca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak przyszły pracodawca jednka zadzwoni do takiej osoby i będzie chciał to sprawdzić a ten drugi który jej nigdy na oczy nie widział sie wkurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze w takich zawodach nie potwierdza sie takich informacji czy ona startuje na menadzera czy co? nie ma co histeryzowac . powie ze na czarno i tyle. na przyszlosc powiem tak ze jak ktos chce klamac w CV to musi zdawac sobie sprawe z ryzyka i tyle. tylko jak ciebie o to zapytaja to nie zrób przestraszonych oczu bo pozostało ci dalej brnac w kłamstwo i tyle. jest juz za pozno na refleksje i strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do meza i dzieci od kiedy takie informacje obligatoryjnie podaje sie w CV? mozna to śmialo przemilczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdskd
nie powinno sie klamac w cv, wpisywac wymyslanych stanowisk, bo pracodawca moze chciec potwierdzenie ze tam pracowala, zreszta nawet jakby pracowala na czarno to po co wpisywac to w cv, przeciez pracy na czarno chyba nikt dzis nie wpisuje do cv, ale masz nauczke z klamstwa i jak teraz z tego wybrnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlettka24
Dzięki za dobre słowo.. Gdyby chciał koniecznie zadzwonić(w co wątpię,gdyż ten sklepik podany w cv nie jest firmowy, zwykły sklep odzieżowy,który naprawdę istnieje... )Gdyby ewentualnie chcieli zadzwonić, stwierdzam,że już nie mam nr,bo po co mi?ewentualnie mogę podać później i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmdsf
dziewczno, jak pracodawca bedzie chcial cie sprawdzic, to nie bedzie cie prosil o nr telefonu do tego sklepiku tylko sam go zdobedzie, poza tym teraz sa specjalne firmy ktore badaja cale cv kandydata na pracownika, pomysl troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w dzisiejszych czasam zatrudniajac do sklepu odziezowego angazuje sie \"specjalne firmy ktore badaja cale cv kandydata na pracownika\" :) W praktyce - jak bedzie sprawiala dobre wrazenie to nikt w CV nie bedzie zagladal za bardzo. Tzn jak juz bedzie na tej rozmowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pierdoły ludziska czy ona ma byc jakims bog wie kim czy sprzedawca? wielka weryfikacja CV? moze tak ale nie w tym przypadku. jak sie spodoba to ja przyjma i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beasta
hej! mam pytanko! Nie wiem w sumie co mam teraz zrobic bo troche namieszalam w swoim CV a mianowicie chodzi o to , ze napisalam o szkole do ktorej nie uczeszczam. jestem w szkole licealnej a ja w cv napisalam ze koncze szkole policealna. czy oni w jakis sposob to sprawdza? troche mi wstyd ze tak zrobilam ale bardzo zalezy mi na pracy. wiem ze to nierozsadne.... prosze napiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej sprawdzać nie będą
Ja też myślę, że to nie będzie weryfikowane nie łam się będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×