Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

totinka

sprzedam suknię ślubną!

Polecane posty

Nie wiem czy jest sens wystawiać moją suknię ślubną. Moda się zmienia, zobaczcie same i doradźcie, za sukienkę chciałabym 400 zł (nie wiem czy nie za dużo), kosztowała prawie 3000 zł w salonie Sława: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a301ae57988194a.html doradźcie, suknia ma odpinany długi tren, podkład sztywny podkład pod suknię i osobny gorset, jest w kolorze szampana. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym za bardzo ale jak na moje oko suknia jest ok i śmiało możesz ją sprzedawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się podoba szkoda
że dopiero teraz, bo kupiłam prawie identyczną w Rzeszowie za 3200.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubię wydziwianek
wolę tradycyjną biel i bardziej strojny design, dla mnie jest za skromna, ale może się komuś spodoba:) ślub za 2 tygodnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym sprzedała
swoją sukienkę, ale jak mam to zrobić? Gdzi ją wyatawić? Jak wy wstawiacie tu te zdjęcia? Młoda_Mężatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
sukienka troche nie w moim stylu ale ładna i napewno ktoś kupi zwłaszcza za tak małe pieniążki :) Jakaś dziewczyna napewno się ucieszy jak ją wystawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy można prosić
jakiegoś maila lub telefon kontaktowy, ja byłabym zainteresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ta sukienka
ma odpinany tren, chodzi mi o to czy mo0żna ją wykorzystać jako sukienkę dla druhny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ma odpinany tren i wtedy tworzy suknię wieczorową (o ile tak można nazwać ten rodzaj sukni, dla mnie to zawsze będzie suknia ślubna, za taką w końcu zapłaciłam sporą sumkę pieniążków). Ale jak kto woli, nie zniszczona, więc polecam:) Obecnie oddałam suknię do czyszczenia (wisiała troszkę w szafie więc była przykurzona):) Naprawdę polecam i zapraszam do przymiarki- Łódź Górna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA MNIE TROCHE ZA DROGA
CO POWIESZ NA DWIE STÓWKI??? A TAK SWOJĄ DROGĄ Z TYMI CENAMI TO LEKKIE PRZEGIĘCIE, CO NIE? W KOŃCU TO TYLKO PARĘ GODZIN? I ZA TYLE PIEBNIĘDZY? KTO SIĘ ZGADZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronicccca
a czy kolor szampana to ten sam co szampoo-ice w kolekcji demetrios? taką sukienkę bym chciała, ale jest za droga. Jak dokładnie opisać ten kolor? Zależy mi na kolorze ala srebro-złoto-kremowy. Czy to ten kolor? Sukienka jest tania,ale Co z tym kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee
kolor szampana w kolekcji demetrios to lekko złotawy odcień, a ta kiecka jest BIAŁA!!!!!!! DALTONIŚCI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMA JESTEŚ DALTONISTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka nie jest zła i
pewnie ją sprzedasz, ale ja osobiście nie lubię długich sukni, swój ślub będę brała w krótkiej sukni, takiej jak z teledysku gun's and roses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, dostałam od Was parę maili i mam prośbę. Pisząc o cenie (czy nie jest za wysoka) nie miałam na myśli tego, że chcę ją sprzedać za 5 czy 10 zł. W związku z tym za maile z takimi propozycjami dziękuję. Oddałam ją obecnie do czyszczenia, bo wisiała troszkę w szafie i zapłacę za nie ponad 100 zł, więc poniźej 250 zł sukienki raczej nie sprzedam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się ja jak
wystawiłam swoją suknię to była laska co chciała ją, kupić za symboliczną złotówkę. Swoją bezczelność tłumaczyła tym że mi i tak ta kiecka nie jest juz potrzebna. Nie oddawaj za BEZCEN. Ja bym wystawiała jeszcze wyższą cenę niż ty. Ostatecznie swoją kiecke sprzedałam za 700 zł. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za jakiego miasta jesteś
nie chciałabym dublować sukienki ślubnej, z drugiej strony chyba lepiej przymierzyć, nie dostałam odpowiedzi na maila!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że odpisałam na wszystkie maile, ale jeśli nie to przepraszam. Jestem z Łodzi, ale na razie sukienka została do jutra zarezerwowana. Jedna z dziewczyn ma podjechać jutro do przymiarki, także zainteresowanych proszę o kontakt jutro wieczorem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×