Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jeden z nich

Przystojny czy słodki?

Polecane posty

Gość Jeden z nich

Ze swoich obserwacji wywnioskowałem, że kobiety dzielą tych urodziwszych mężczyzn na takie kategorie. Z tym, że facet przystojny kojarzy mi się z mężczyzną męskim, stanowczym i pewnym siebie, może nie idealnie piękny, ale pociagający. A słodki to taki z bardziej niewinnym wyglądem, może trochę zagubiony czy nieśmiały, ale uroczy w swoim zachowaniu. Dobrze wnioskuję? :P No i co z tych dwóch lepsze? :P PS. W klasycznym ujęciu powiedziałbym, że obydwaj sa po prostu przystojni, ale zarządziłem nowy podział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkie to może byc dziecko, szczenię... są przystojni i łądni - przystojny - tak jak piszesz, a ładny - dziś mówi się "metroseksualny" - taki wymuskany, z cerą jak niemowlę, włosami ułożonymi idealnie (w sensie bez odstających kosmyków, nie tłuste, itd.), ubranie czyste i pachnące, ale tak przesadnie, że nie pozwala nikomu się dotykać.... przystojny budzi pożądanie, ładny - chęć pogłaskania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
facetow typu 'zamglone oczka' nienawidze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Czyżby jednak mój podział był niedobry? :) Nie wiem, czekam właśnie na to co panie powiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
czarny nick na potrzeby - chyba masz rację, przystojni i ładni chyba lepiej pasuje. Ja sam się zdziwiłem, bo kiedyś myślałem, że facet jeśli jest urodziwy to może być tylko przystojny ;) Ale w pewnym momencie zmieniłem zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men men mennnn
slodki = metroseksualny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wedlug waszych okreslen i standardow..Meski i zdecydowany facet piszacy nagle ze juz leci na dworzec zeby zobaczyc najpiekniejszy widok na swiecie..na wiadmosc o tym ze kobieta o ktora zabiega przyjezdza za 20 min;)Dla was moze to byc slodkie i nie wyklucza tego zdecydowania pewnosci siebie i innych typowo meskich cech??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Czyżby jednak mój podział był niedobry? ale dobry do czego? zglaszasz sie z nim do prezydenta swiata, zeby kazdemu przykleil znaczek na czole? a nijacy? tych jest 90 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awawawawawa
dla mnie facet musi byc facetem, slodkie metrole odpadaja, bo to lekkie cioty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedna sprawa - bo są: przystojni, ładni i ciacha :D bo przystojny może byc facet dużo starszy ode mnie - schludnie ubrany, kulturalny, a w wyglądzie zadbany i widzimy, że fotogeniczny, a ciacha - to taki "podgatunek" przystojnego - że od razu w myślach rzucamy się na niego i patrzymy tęsknym wzrokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
zws - nie spinaj się, to luźna dyskusja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Powiem coś o sobie - najczęściej spotykałem się względem mnie z określeniami 'słodki' czy 'ładny'. Nie jestem żadnym 'metrem', więc dziwi mnie trochę to co piszecie. 'Metro' to są cioty, więc o nich tu nie mówimy :P Chodzi o normalnych mężczyzn, którzy dbają o siebie w granicach rozsądku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ja sie nie spinam ja w taki sposob zartuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z nich Pojdz czasem z ziomkami na browara..Pokaz sie ze sliwka pod okiem;) Zajmij sie swoimi pasjami...Badz asertywny w kontakatach z kobietami,,Miej zawsze swoje zdanie nawet jakbys mial tym podpasc kobiecie...I badz pewny siebie..Nie slodz za bardzo i unikaj bycia meska kolezanka...A zadna juz tak nie powie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu tak cię widziały, zresztą lepiej brzmi "jesteś słodki" niż "jesteś przystojny", bo to pierwsze brzmi bardziej emocjonalnie na swój sposób, bardziej sexy i tak dalej :) my między sobą mówimy przystojny, słodki, ładny; poza tym słodkim nie jest się cały czas, a w pewnych momentach - nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Kurde, ale chodzi o wygląd, a nie o zachowanie :D Tak się składa, że akurat mam swój własny światopogląd i nie zmieniam zdania pod wpływem kogoś :P Na browarka chodzę, mam pasje, w kontaktach z kobietami... zależy jakimi. Jeśli chodzi o koleżanki, znajome to nie ma ulgi - jestem złośliwy, arogancki, bezczelny i szczery ;) Ale równoważę to poczuciem humoru :) Męską koleżanką nie jestem, bo nie udzielam rad, nie słucham czyichś problemów i nawet nie staram się ich rozwiązywać :P Z pewnością siebie różnie bywa, szczególnie jeśli chodzi o podryw... :P No ale mówię, zostałem nazwany 'słodki' za swój wygląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
jestem złośliwy, arogancki, bezczelny i szczery ale geby nie zmienisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
No nie zmienię, chociaż ostatnio słyszałem, że wyglądm na starszego, dawali mi parę lat więcej. Nie wiem czy to się wiąże z męskościa, no ale... Głos mam też dobry, bo donośny, nie mówię cicho i uważam, ze barwa jest ok :) No ale wygląd mam niewinny, bo mam pociagłą twarz, delikatne rysy, niebieskie oczy, blond włosy :D Nosze taki 2-3 dniowy zarost i wydaje mi się, że to mi trochę męskości też dodaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala tralala
dajcie 2 przykłady (aktor, piosenkarz itp.) facetów których uwarzcie za słodkiego a którego za męskiego i będzie wiadomo o co dokładnie komu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Interesuję się piłką, ale na mecze nie chodzę, bo polska liga mnie nie interesuje :D byłe raz na meczu reprezentacji :) No a śliwy pod okiem rzeczywście brakuje, ostatnia była dwa lata temu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Sorki, rok temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
No niby, ale tak to nie miewam takich konfrontacji ;) Myślisz, że dobrze by na mnie wpłynęły? ;) Bo ja raczej unikam takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Zdradziecki łajdus.... hmmmm... w sumie chciałbym być :D Lepiej tak niż wieczny prawiczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×