Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jeden z nich

Przystojny czy słodki?

Polecane posty

W sumie unikaj takich sytuacji!! To bedzie swiadczylo o Twojej dojrzalosci!! Z ta sliwka to troche zartowalem, choc facet swiety byc nie powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa [zgłoś do usunięcia] jest jeszcze trzecia kategoria : zdradziecki łajdus ;) ulubiony typ kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Ale myślę, ża parę bójek tylko wzmgołoby moja pewność siebie ;) Już nawet potem nie po to żeby się lać tylko po to, żebynie bać się interweniować słownie np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z nich [zgłoś do usunięcia] Ale myślę, ża parę bójek tylko wzmgołoby moja pewność siebie Już nawet potem nie po to żeby się lać tylko po to, żebynie bać się interweniować słownie np. To juz kwestia charakteru..albo jestes impulsywny i nie pekasz w takich sytuacjach albo jestes spokojnym dyplomata..Proponuje te drugie rozwiazanie bo bojka to naprawde ostatecznosc i moze sie nie skonczyc na zlamaniu nosa...No chyba ze ktos naprawde przegina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
No tak, ale wiesz chodzi mi o to, że można w takich sytuacjach nabrać pewności siebie. Bo jak będzie się wiecznie takim spokojnym to człowiek może się zalęknąć (?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z nich [zgłoś do usunięcia] No tak, ale wiesz chodzi mi o to, że można w takich sytuacjach nabrać pewności siebie. Bo jak będzie się wiecznie takim spokojnym to człowiek może się zalęknąć (?) hym przeciez ci nie poradze zebys wyszedl na ulice i szukal pierwszej lepszej konfrontacji..Odradzam ci zadym bo wiem czym to grozi..jak chcesz poprawic pewnosc siebie to rob to w kontakatach z kobietami.,to z pewnościa bedzie dla Ciebie bezpieczniejsze i przyjemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Masz rację, bo tego póki co unikam... Jednak brak pewności w podrywie jest moim problemem i nawet nie próbuje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z nich [zgłoś do usunięcia] Masz rację, bo tego póki co unikam... Jednak brak pewności w podrywie jest moim problemem i nawet nie próbuje :| Ech jak kolezanki mowia ze jestes slodki to nie powinno byc tak zle..Pokaz troche meskosci( zdecydowaniia i pewnosci siebie) w relacjach z nimi i powinno byc dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Co do koleżanek to bez problemu jest :D ale jeśli chodzi np. w takim klubie... od razu tracę pewnośc i się motam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z nich [zgłoś do usunięcia] Co do koleżanek to bez problemu jest ale jeśli chodzi np. w takim klubie... od razu tracę pewnośc i się motam :/ W klubie to muisz juz liczyc na to ze ona cie wypatrzy;) Jak zawiesi na Tobie wzrok to mozesz wtedy sie motac platac;) i gwarantuje ze nawet jej sie to moze spodobac bo nie bedziesz nadetym bufonem i cwaniakiem co to zagaduje co 5 min do kazdej;) Ale warunek jest jedne muisz wpasc jej w oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Czyli mam się rozgladać i wypatrywać czy jakaś na mnie nie patrzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×