Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niuniaaaaa

chciałabym faceta , który by pracował

Polecane posty

i mnie utrzymywał, niestety większość facetów to lewusy i nieudacznicy, którzy nie potrafią zapewnić swojej kobiecie godnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote stosy pomarańczy
ja też takiego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warionucha
dziewictwo ci uderza do głowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My nie chcemy takich kobiet i koło sie zamyka..Co mi po takiej kobiecie ktora nic nie robi, nie ma pasji swojego zycia i tylko trwoni moj ciezko zarobiony hajs na pierdoly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie [zgłoś do usunięcia] ale pamiętaj że będziesz musiała go dzielić z 2-3 jego nowymi kochankami w końcu taki zaradny facet nie może uszczęsliwaiać tylko jednej Dokladnie taka pusta lala, na ktora lozymy pieniadze potrzebna jest nam tylko do seksu..Nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a facet to niby do zego nam laskom jest potrzebny?? też do seksu i do utzrzymywania nas- nie łudźcie się że jest inaczej- co do kochanek ewentualnych- nie ma problemu - właściwie można nawet się poznać : ja i moi kochankowie-on i jego kochanki wesoło całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz choc..
ja pracuje , mam samochod na kase nie nazekam bueheheh a i co wazne tlyko 20 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko sex mi w głowie - to pewnie przez to dziewictwo :), ale w sumie to czego wy oczekujecie od nas - no chyba że podzielasz poglądy pana oszołoma, jęczącego pare temató niżej o poszukiwaniach kury domowej - kochani z takim łajdactwem jaki wy odstawiacie to nie możecie oczekiwać od nas kobitek niczego innego- nawet jak się jakieś "porządne " ostały to się zmienią jak zaczną się z wami bliżej zadawać- łajdactwo im się udzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja na maksa
niemozliwe aby jakas laska byla taka pusta jak autorka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa [zgłoś do usunięcia] a facet to niby do zego nam laskom jest potrzebny?? też do seksu i do utzrzymywania nas- nie łudźcie się że jest inaczej- co do kochanek ewentualnych- nie ma problemu - właściwie można nawet się poznać : ja i moi kochankowie-on i jego kochanki wesoło całkiem Spoko;) ja tego nie neguje..Ale uwierz mi ze zaden wartosciowy facet cie nie zechce.....Nawet jakbys wygladem przypominala Rebecce de Mornay;) zasmialbym sie tylko westchnal, zrobil lyk piwa i wyszedl po spotkaniu z Toba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jasności: nei mam faceta ani stada kochanków, jestem dziewicą , ale nawet się nie łudzę że trafię na wartościowego gostka( wy tylko tak o sobie piszecie dopiero przy bliższym poznaniu wychodzi szydło z worka) więc godzę się z tym że on będzie mnie traktował jak obiekt seksualny a ja będę jego utrzymanką - nic innego mi nie pozostało trzeba się w takiej sytuacji jakoś zaaklimatyzować nie ??;) po co grać cierpiętnicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda jeszzce jestes i glupiutka .....A wiec czas poszukac jakiegos podstarzalego zboka z kupa kasy na koncie..Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, mogę Tobie tylko współczuć środowiska, w którym się obracasz. Wartościowi faceci lecą nie tylko na ładny tyłeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyr no co ty ?? Chyba się z tego powodu powieszę ;) nie jeden mnie chce, ale jesteście takimi beznadziejnymi egoistami, że szkoda zachodu, ale kiedyś kto wie- znudzi mi się bycie samej - ale wtedy dam z siebie tylko tyle ile dostanę i ani troszkę więcej- trzeba miec trochę tego zdrowego egoizmu... i przestańcie tu udawać takie niewiniątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na peryferiach życia
zakładasz, że trafisz na nieudacznika i lewusa, no cóż swój trafia na swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa To co z tym utrzymankiem? Bedziesz konsekwentna i oddasz sie dziadkowi z kasa;) sfrustrowana dziewico;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa Chlapnelas glupote ;) bo pewnie jakis przystojniaczek cie troszke olal a teraz placzesz sie w zeznaniach.....A gdybys miala az tylu adoratorow to pewnie nie pisalbys glupot na forum tylko doilabys kase z frajerow..Nie lubie pierdol a wybacz ale twoje wypociny sa zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jestem troszkę sfrustrowana ( nie, nie dziewictwem ;)) , ale wami faceci.... tak wasze zachowanie i łajdactwo mnie frustruje - mogę wiele zaoferować , niestety nie mam komu- nie jesteście warci takich fajnych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kto doi kasę z frajerów? - twoja laska , trudno uwierzyć że są fajne dziewczyny sfrustrowane tym wszechobecnym qrestwem?? Kiedyś pewnie taka będę bo ile można żyć bez faceta - pewnie zadowolę się namiastką i namiastką się stanę - ale to smutne w sumie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa [zgłoś do usunięcia] wiesz kto doi kasę z frajerów? - twoja laska Jak juz ci wczesniej napisalem z takim jak ty postepuje szybko i konkretnie takze o mnie mozesz byc spokojna.....A skoro wyszlas z takim haslem w topiku to zycze powodzenia i moze sie akurat znajdzie taki ktory cie rozdziewiczy i utrzyma zarazem spelniajac twoje wszystki zachcianki.Ale cos mocno zaczynam w to watpic wiec Twoja frustracja pewnie sie jeszce poglebi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oderdobe nadal cię ignoruję" Przypomniała mi się scena z dawnych szkolnych czasów, kiedy to jedna z koleżanek powiedziała, że jest snobką, bo wszystkie ksiązki ma podpisane swoim imieniem i nazwiskiem :D:D:D A słownik wyrazów obcych istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×